Atatürk le hz muhammedin insan olarak farkı yok ikiside allaha hesap verecek putlaştırmak nedir?

Ahkaf 9 : De ki: “Ben peygamberler arasında türedi biri değilim. Bana ve size ne yapılacağını da bilmem. Ben sadece bana vahyedilene uyuyorum ve ben apaçık bir uyarıcıyım.”[551]
Araf 188 : De ki: “Allah dilemedikçe ben kendime bir fayda ve zarar verecek güce sahip değilim. Eğer gaybı bilseydim, elbette iyiliği arttırırdım ve bana kötülük de dokunmazdı. Ben sadece, inanan bir toplum için bir uyarıcı ve müjdeleyiciyim.”
Peygamber kendisine ne olacagını bilmezken ataları putlaştırmak nedir?

1|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın osmanlı torunları olarak fetih yılında fstiha gönderiyoruz sadece bu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi ben araştırarak öğrenerek islamu ve diğer dinleri reddettiğimden muhammedmiş allahmış umursamıyorum. ama evet putlaştırmamak lazım yanlışa yanlışını gördüğümüzde dur demek lazım.

0|0
    2|1
    • 3ay

Muhammed as putlaştıran ehli sünnet oda insandır

• 3ay

hahaha :D ulan çok komiksiniz. bakıp bakıp gülüyorum

• 3ay

Dokuz mu ha bunu birtek sen biliyorsun yani kimse bilmiyor senin inancı nin başındaki kişide kundak takı çocukla yatmış bu nasıl olacak peki

Erkekler Ne Diyor 1

• fark var peygamber sorguya bizimki gbi cekilmicek hatta o ummetin onunde olucak sefaat edebileceek. ataturk ise yaptiklari icin hesao vereck ki hepimizde oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...