Kadınlar, erkekler (insanlar) niye bu kadar pislik?

Sitede görüyorum kocama aldattım söylüyüm mü yorumlara bakıyorum "söyleme devam et ilişkine yazan kaş*rlar", sevgilisiyle, eşiyle ilgili soru soran bayanlara, her türlü abazalığı yapan y*vşaklar. Ağzımı bozdum kusura bakmayın. Bir sürü farklı konu örnek verilebilir.

Biz ne zaman bu kadar pislik olduk?

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katiliyorum aslinda o insanlar oyle ama onlara da dogru yolu gosteren bir sey tok hayatlarinda sanirim etrafindaki kisiler de yasam tarzlari da cevreleri de oyle ki daha da gelistiriyorlar kendilerini karaktersizlik konusunda hep diliyorum keske o insanlar dogru yolu farketseler ve tercihleri o yonde olsa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alın size o övdüğünüz ''Batı''.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Harbi üzücü bir durum ama seks ve vücut artık bir ticaret halkta ne yapsın ne yazık ki ayak uyduruyo :((

0|0
    0|1
  • Belki de hep böyleydi insanlar. Büyüdükçe toz pembe dünyadan uzaklaşıp gerçeklerin farkına vardık.

0|0
    0|0
  • Ya var ya az önce dedim ki yani soru sordum işte şarkı önerisi olan var mı diye adam gidip şeyinin resmini atıyor yuh ama artık ya gidin cinsellikle ilgili olanlara abazanlığınızı boşaltın. a q

0|0
    0|0
  • boşver sen onları neredeyse hepsi kafasından senaryolar yazıyor. bazılarıda sırf görüş yapmış olmak için görüş yapıyor en ufak bir fikirleri bile olmadığı halde.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • İnsan karaktersiz olunca böyle oluyor işte

0|0
    0|0
  • Kökeni çok eskilere dayanır

0|0
    0|0
  • Yorum yapanların arasında bile sana hak veren ama kastettigin insanlardan vardır ne demeli bilmiyorum:)

0|0
    1|0
  • 3-5 kişi bir halt yiyor kadınlar olarak biz kaşar oluyoruz

0|0
    0|0
    • 3ay

Soruda erkeklere de kadınlara da laf söyledim, üstüne "biz" diye sordum uykun geldi yanlış anladın sanırım.

Erkekler Ne Diyor 11

• Aldatan kadini bir guzel vurmak lazim.

0|1
    0|0
  • biyolojik turun en tehlikelisidir insanlar...

0|0
    0|0
  • Kiyamet alametleri onlarin sayesinde hayattan bezdim birzamanlar en namuslu en durust serefli millet Turk milletiyken bugun tam tersi olduk.

0|0
    0|0
  • Çok haklisin dostum inan ki ne hallere dustuk acınası

0|0
    0|0
  • Abaza çok

0|0
    0|0
  • türkiye özgürlügü ahlaksızlık sanıyorum çünkü kardeşim batılaşmayı bu sanıyor
    güzel şeyler gelse ülkemize şerefi getirseler namusu '' bu iyi hallimiz daha göreceklerimiz çok

0|0
    0|0
  • Haklısın ya

0|0
    0|0
  • İşte batı kültürünün meyveleri filizlenmeye başladı... Allah sonumuzu hayır etsin! Ne diyelim artık karımızdan bile şüphelenmeye başladık, Allahın dininden uyaklaştıkca bizler bu belaları sorgulama hakkımız yok. Tek çare Dinimizin kıymetini bilmek ve ona 4 elle sarılmak.

0|0
    0|0
  • İnsanın oldugu yerde pislik olmaz mı sen ne bekliyordun daha yarım saat önce yavşagın teki ablamı izliyorum diye yorum yapmış

0|0
    0|0
  • hocam fazla özgür bırakılıyoruz bence ondan banane kocandan sevgilinden evlenirken veya sevgili olurken bana sormadın ne halin varsa gör umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben olsam bu kadar büyük konuşmam. Daha yaşın 20. Senin başına ya da ailenin başına gelince ne yapacaksın allah bilir. Bilmedigin konulara bu kadar kafa patlatma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...