Kızlar, aranizda hic arkadasi olmayan biri var mi? Benim gercekten bir arkadasa , dosta ihtiyacim var?

Ben uzun zamandir arkadas edinemiyorum. Surekli sehir degistirdigim icin kalici bir cevre edinemedim ama en onemlisi bir dosta ihtiyacim var. Sevgilim var fakat dost baska bir sey. Onceden vardi tabiki ama bazilari evlendi kimisi nisanlandi bende zamanla unutulmus gibi hissetmeye basladim. 21 yasindayim. Sanki taliplerimi ariyormusum gibi oldu ama benim gibi yalnizlik ceken biri varsa tanismak isterim. Bunu yasamis olan insanlar anca ne kadar kotu ve zor oldugunu bilirler.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Burdan bulamazsın. Herkesle arkadaş olmaya calışma seçici ol. Göreceksin onlar senin ayağına gelecek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben de aynıyım ya. Sanal arkadaş arıyorum kendime çünkü sanaldakilerle daha iyi anlaşıyorum :) Erkek değil ama. Ne kadar anlayışlı olursa olsun bir erkek bir kızı başka bir kızın anladığı gibi anlayamıyor. Kız kıza dertleşebileceğim birine çok ihtiyacım var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayni sekilde benimde iste. Ama sanaldakilere de pek guvenemiyorum acikcasi. Guvenmek uzere yazdim bu yaziyi ama yaşini yanlis soyleyenler , daha en bastan yalanla baslayan coluk cocuk cok fazla burada.

• gel sarılalım

0|0
    0|0
  • Benim hiç arkadaşım yok. Aslında bir çok arkadaşım var ama beni tanimiyorlar diyebilirim. Hakkımda çoğu seyi bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım benden büyüklerle arkadas ediniyorm ama dostum hala yok arkadas çok ama dost baska dost zannettiklerim arkamdan kuyumu kazan oldu. Dostu olan insanlara imreniyorum..

0|0
    0|0
  • Konuşun siz beni yok yaz 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • gel yemek yiyelim

0|0
    0|0
  • Modern çağlar insanları yalnızlaştırdı.

0|0
    0|0
  • Güzel olur aslında

0|0
    0|0
  • gel olalım

1|0
    0|0
  • dmden numaranı at benimde sağlam bir arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • Gel arkadaş olalım madem çok yalnizsin

0|0
    0|0
  • benimde hiç dostum yok samimi olduğum arkadaşımda yok şarkı dinliyerek ve kendime yeni aldığım oyuncağımla konuşarak rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum. Zor. Çok hem de.

0|0
    0|0
  • Tabiiki istersen arkadaş ola biliriz😊

0|0
    0|0
  • gel konuşalım :) bendensin

0|0
    0|0
  • benimde hiç arkadasım yok :D

0|0
    0|0
  • Yalnız olmadığıma sevindim😊

0|0
    0|0
  • Herkezle arkadaş olma değerli insanları seç

0|0
    0|0
  • Sanalda kimseye güvenip arkadaş olma

0|0
    0|0
  • Okeye 4cü aranio millet

0|0
    1|0
  • Burdan bir dost bulamazsin normal hayatta bile gercek arkadas bulmak zor , yanindayken bile taniyamiyosun

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorum ama belli mi olur sansimi denemek istedim.

Yükleniyor...