Gençler ben ruh hastasımıyım?

Meraba bunu gibine takıp okuyan arkadaşlar ben kendimi anlatmak istiyorum okuyan olurmu ks soruyu kaldirirmi bilemem ben 16 yasibdayim ks kaldiricaksada iki dakka dur da sonra kaldirirsin acelesi yok en azibdan yalan soylemiyorum obsekizden buyugun diye. neyse ben kisaca yaptigim bazi seyleri yazicam anlayan varsa psikolojiden cevap yazsin bise vilmeyeb surdan gibtirolup gitsin. ben bazen durduk yere aglamaya basliyorum aglarken bagirip cagirip all aha ana avrat kufur ediyorum sonra kagkaha atmaya basliyorum kendime sovuyorum bazen beynim uyusuyo gibi hissediyorum nasi anlatsam nargileyi ilk ictiginizde kafaniz guzel olur hafifler kafanizya ben oyle oluyorum aglama sovme kahkaha fasli bitince kendime duygusal olmamla ilgili kufur ediyorum beynim bu duygular en tavan yaptigi anda. ucuyo gibi oluyorum sirf o zevk icin nobetler hosuma gidiyo kendimi hic olamadigim kadar ozgur ve iyi hussediyorum hele bazen bu ucmusluk hissi tavan yapiyo bilincimle olan iliskimin son baglari kopuyo gibi hussediyorum sanki az daha ileriye gitmeye cesaret etsem aklimi tamamen kacirirum gibi geliyor. ama kimse boyle oldugumu bilmez iq mu olcturmustum 180den yukari cikmisti belki yuksek zejanin bedelidir bunlar artislik yaptigimi sanmayin oyle cok isterdim ki normal insanlar gibi ortalama zekaya sahip olup tum derdim lisedeki kizlarin ilgisini nasil cekerin olsaa yasamamis olsam bunlari babamin tasaklarindaki en hizli sperm olmasaydim keske bazen hastaliklo beynim ozgurluge kavussun diye elime alip bileklerime bastirip acitiyorum ama asla damari kesmeye cesaret edemedim korkagim iste. yasama ic gudum fazla basiyor. bunu sizjn gibi nasilimci aptallarin bulundugu siteye niye yazdim bilmem neyse ne size sordugum psikoloji okuyan yok mu lan aranizda bu ne hastaligi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bütün vucudumu jiletledim hertarafim yanık izi inan pişmanım sakin öyle bir delilik yapma sakin olmaya calis

0|0
    0|0
    • 3ay

korkagin tekiyum bise yapamam ben zaten

• 3ay

Belki nickimin adı gibi biriyimdir unutma normal biriyim demedim

• 3ay

dogrudur kendim gibi problemli insanlari sevmiyorum belliki sende oylesin doganin kusurlariyiz biz belki sonradan cevre etkisiyle boyle olduk ama onemi yok kusursun ve bende kusurum

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyon gibi sanki. Bence bir psikologa git burada anlattıklarını aynen anlat. Emin olursun durumundan.

1|0
    0|0
    • 3ay

ikiyuz lira verilmez psikologa zaten anonim olmasam kimseyle konusmam bunlari diyorum ya yolda gorsen biyetmes boylarinda sivilceli ergenim yuruyusumde salak gibidir

• 3ay

Özel kliniğe gitme zaten 1 saat seans bir faydası olmuyor. Ama %90 depresyon. Psikoloğun tek faydası olur ilaçlarla destekler zaten gerisi sende.

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikiyatriste git ona sor

0|0
    0|0
    • 3ay

ilac veriyo psikiyatrist beyni degusturen seni sen olmaktan degistiren kimyasallar psikologdan da kotu salaksamda gerizekalinin zurvalamaribdan ibaretsrmde benim en azindan

• 3ay

Hayır kişilik değiştirmez ilaclar. Kaygılarını azaltır. Senin yaşındayken benimde önyargılarim vardı o konuda. Doktor zaten senin yasina kilona hastalığına Gore ağır olmayan sosyal hayatını etkilemeyen ilaç yazar. Eğer düzenli kullanıp düzenli doktora gidersen iyilesirsin. Tabi iyileşmek istiyorsan.

• 3ay

yav o doktor gerizekali yazdigi hicbiseyi icmem ben boyle olmaktan rahatsiz degilim anlamadi kimse herkes insan icguduleriyle beni kafalarinda gucsuz olarak etiketleyip yardim etmek istiyo ben boyle iyiyim hastaligin adi ne onu sordum kendimi bilmej icin

• Senden tiksindim

0|0
    0|0
  • Başkanım hap map içiyon mu
    Bişeyler çektin mi zamanında?

0|0
    0|0
    • 3ay

sigara bile icmedim lan okumuyonuzmu yukariyi sizden yardim isteyen yok anormalligin ismini bilen yok mu birileri bipolar kisilik bozuklugu diyodu emin olmam gerekiyo

• 3ay

allahim dayanamiyorum neden herdedigime inaniyosun hadi ordan gir veled yazsana

• 3ay

😂😂
      Seni kerata
      Hadi git yat

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok yok değilsin

0|0
    0|0
    • 3ay

niye sacini duzeltip kulaklikla fotoraf cekilip pp yaptin

• 3ay

Ne oldu?

• 3ay

diyorum ki ilk neandertal insanlari falan sayma 5 bin yillik insan tarihinde milyonlarca rakip spermini doğerek yarismayi kazanmissin sana binlerce yillik insanlik tarihinde 80 yillik yasam sansi verilmis onuda diger insanlarin kopyasi olarak mi yasicaksin sadece ismin ve tipin farkli senin gibi insanlar zaten gelsi gecti yeryuzunden sende tekrar ediyosun onlari takma beni devam et aynen bise demedim

• Galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...