Ecstasy nin psikolojik etkileri?

3 yıl oldu tanışalı bu meretle, hayatımda iyi kötü dönemler yaşattı bana. Tabi hergün takılmadım kısa uzun aralıklar verdim, abarttığım dönemlerde oldu artık eski tadı alamadığımdan ara verdim bu dönemlerden sonra şimdi ne kadar ara verirsem vereyim o eski tatlar hiç gelmiyor sıkıldım iyice çok ender kullanıyorum, ben herhangi bir bağımlılığı olduğunu düşünmüyorum istersem hergün kullanırım istersem 6-7 ay kullanmam, psikolojik olarak insanı kötü etkiliyor ama ilk zamanlarda unutkanlığı bariz farkediyosun konuştuğun şeyi unutabiliyosun bu çok kötü bir etkisi belki bugüne kadar 9-10 tane anahtar kaybetmişimdir, kilo kaybı yaşatıyor hızlı takıldığım dönemlerde 8-9 ayda 65 kilodan 55 kiloya düşmüştüm kullanmasanda kilo alman çok olay olmuyor şimdi çok ender kullansamda çıkabildiğim maksimum kilo 58, ben uzun süre sevgilimle beraber kullandım, ömrü hayatımda yaşayabileceğim en güzel günleri yaşattı ama malesef bir ilişkiyi mahvetti evlenmeyi düşündüğüm kızla şimdi düşman olduk, yani öyle ki 1,5 senelik ilişkinin 1 yılı beraber kullandık belki bir ömür yaşabileceğin duyguları 1 senede yaşattığı için herşey mahvoldu ilişkiyi kendi ellerimizle tükettik kısaca şimdilik aklıma gelenler böyle, kullanıcı veya eski kullanıcı arkadaşların yaşadığı psikolojik veya fiziki sıkıntılar var mı ne gibi problemler yaşattı size hayatınızda bunu merak ediyorum.

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...