Ecstasy nin psikolojik etkileri?

3 yıl oldu tanışalı bu meretle, hayatımda iyi kötü dönemler yaşattı bana. Tabi hergün takılmadım kısa uzun aralıklar verdim, abarttığım dönemlerde oldu artık eski tadı alamadığımdan ara verdim bu dönemlerden sonra şimdi ne kadar ara verirsem vereyim o eski tatlar hiç gelmiyor sıkıldım iyice çok ender kullanıyorum, ben herhangi bir bağımlılığı olduğunu düşünmüyorum istersem hergün kullanırım istersem 6-7 ay kullanmam, psikolojik olarak insanı kötü etkiliyor ama ilk zamanlarda unutkanlığı bariz farkediyosun konuştuğun şeyi unutabiliyosun bu çok kötü bir etkisi belki bugüne kadar 9-10 tane anahtar kaybetmişimdir, kilo kaybı yaşatıyor hızlı takıldığım dönemlerde 8-9 ayda 65 kilodan 55 kiloya düşmüştüm kullanmasanda kilo alman çok olay olmuyor şimdi çok ender kullansamda çıkabildiğim maksimum kilo 58, ben uzun süre sevgilimle beraber kullandım, ömrü hayatımda yaşayabileceğim en güzel günleri yaşattı ama malesef bir ilişkiyi mahvetti evlenmeyi düşündüğüm kızla şimdi düşman olduk, yani öyle ki 1,5 senelik ilişkinin 1 yılı beraber kullandık belki bir ömür yaşabileceğin duyguları 1 senede yaşattığı için herşey mahvoldu ilişkiyi kendi ellerimizle tükettik kısaca şimdilik aklıma gelenler böyle, kullanıcı veya eski kullanıcı arkadaşların yaşadığı psikolojik veya fiziki sıkıntılar var mı ne gibi problemler yaşattı size hayatınızda bunu merak ediyorum.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Uç dort defa aralıklarla kullanmistim birer tane. En son uç tanesini peş peşe attım gördüğüm halislerden sonra tövbe ettim. Çocuktum zaten cahillikmiş. Uç yıldır uzağim

0|0
    0|0
    • 3ay

yaşını bilmiyorum ama çocuktum dediğine göre baya erken yaşta kullanmışsın erken yaşta kullanmak psikolojiye gerçekten büyük zararlar veriyor, 3-4 kullanımdan sonra bırakman iyi olmuş yoksa gerisi gelirdi

• 3ay

18 yaşındaydım. O halisler vesile oldu :D kendime verdiğim zararı o zaman daha net anladim napiyorum ben dedim. bir daha asla

• 3ay

Kötü halisler görmüşsün demekki 3-4 kullanımda ben halis görmeyi çok istiyodum göremiyodum sonra görmeye başladım halis kafasını sevdim ama öyle çok kötü korkunç halisler hiç görmedim ama halisin sıkıntılarını yaşadım parti dönüşü araba kullanırken halise düştüm şimdi bile aklıma gelince fena oldum ölümden döndük

En İyi Erkek Görüşü

• Çok uzun okuyamadim ama kokain hap eroin çözümü var devlet ilaç veriyor ve krizden vs herşeyden kurtarıyor bir bonzai tedavisi yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkürler dostum ama hani bağımlılık vs gibi bir problemim yok çok kullanan bir insan değilim kendimi tutabiliyorum uzun aralar kullanmıyorum 7 ay 8 ay kullanıcı veya eski kullanıcı arkadaşların yaşadıkları etkileri merak ettim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bahsettiğin şey ne tam olarak anlamadım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok bunalım bir ilaçtır o

0|0
    0|0
  • Mesaj atsana kardesim

0|0
    0|0
    • 3ay