Kızlar Neden Böyle?

Şuana kadar sitede bir çok kızların yazdıklarını okuyorum hepside tüm erkeklerin aynı olduğu hepsinin beyinlerinin cinselliğe çalıştığını söylüyorlar.

Şimdi ön yargılı konuşmaya gerek yok. Bizim ve benim gibi olan erkekler cinselliği düşünmediği, seveceği kişi ile mutlu olmak isteyen kişiler olduğu için yalnız kalıyoruz. Adamlara bakıyorum sigara var ağzı leş gibi kokuyor, hangi gün hangi kızın yanında belli değil ama gidip o tipleri seviyorsununuz. Sonra burada tüm erkekler aynı diyorsunuz. Önce bizi tanıyın sonra böyle konuşun...

Evet kızlar neden böylesiniz?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• O neden bilionmu gerçi sende haklısın ama kız olsan anlardın :( hemen cinselliğe cekiolar seks objesi gıbı bakıolar kadınlara kızlara ıkı çift laf edilmio gerçekten tamam herkes tabiki bir değil ama yüzde 95 ı böyle :s yaşın yanında kuruda yanıo işte

0|1
    0|0
    • 3ay

Zaten bir kişinin konuşma tarzından kişiliğini orta ya çıkarırsınız da neyse..

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kızları kim anlamış ki sen anlayasın hahaha şaka bir yanada elbet birgün değer bilen çıkar karşınıza, yeter ki insan kendini bozmasın

0|1
    0|0
  • burda erkekler de kızlarda böyle neymiş efendim pok gibi kızların etrafında bir suru erkek var arkadaşları var pok gibi erkeklerin yanında çok guzel kızlar var kızlar onları seviyor seçiyor falan filan..
    ya bir gunde kendinde bir eksik arayanı gormedim arkadas bu ne herkes pis bir tek sen mükemmelsin

0|0
    0|0
  • Bosver genelleme yapan iki taraftada var. Onlar yasasin isyanlarini kafalarinda sen takma kafana

0|1
    0|0
  • Sigarayla insanların çekiciliğini oranlama. parfüm ve naneli sakız çıkalı çok oldu.

0|0
    0|0
  • Ayıp yani. Harcanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Gizli üyelere inanma 😂

0|0
    0|0
  • Belkide insan hatstyi biraz kendinde arami hem o tipler daha girisken aktif oldugu icin diger erkeklerin onune geciyr sanirim

0|0
    0|0
  • Yapcak bişe yok napcan

0|0
    0|0
  • takılma böyle şeylere amann

0|0
    0|0
  • şu an sen de genelleme yapıyorsun?
    Oysaki hepimiz öyle değiliz.

0|0
    0|0
  • Dünya üzerinde cinselligi erkeklerden daha fazla seven kadın milleti buradadır.

0|0
    0|0
  • Öyle bir kız olmadım. Yıllardır bir ilişkim de yok son sevgilimden sonra ama bende güvenemiyorum haklı olarak devir değişti ve kadın olmak zor gerçekten. Özellikle Türkiye'de gün geçtikçe beter Oluyoruz.

0|0
    0|0
  • Koklayip mi alalım 😄 seveceğin insanı secemiyosun yani tabiyki sen seciyorsun ama hisler kilit nokta.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güzellikle çirkinlik bigün deniz kıyısında karşılaşmışlar. biri diğerine demiş ki gel denize girelim. soyunup denize girmişler. çirkinlik evvelden çıkmış denizden ve güzelliğin giysilerini giymiş gitmiş. güzellik denizden çıkmış sonra. bir bakmış kıyafetleri yok. mecbur çirkinliğin kıyafetini giymiş ve gitmiş. işte o günden beri insanlar güzellikle çirkinliği karıştırır olmuş. ammaaa sadece güzellikle çirkinliği denize girmeden evvel görenler ikisini ayırt edebilmeyi bilirmiş...

0|1
    0|0
  • Çünküü erkekler abaza çünkü erkekler öküz 😂😂😂 siktrettt kardooo beee

0|1
    0|0
  • kızları anlayan yok moruk

0|1
    0|0
  • Kızlar çünkü çok salak yaratıklar abi olay bu kadar basit aslında

0|1
    0|0
  • Kim çözebilmiş ki