Üniversite son sınıfım sizce son yılımda bunlardan hangisinde kalmalıyım?

İki seçenegim var ev konusunda, İlki 5 kişiyle kalıcam ve çift kişilik odada kalıcam. Daha iyi geçinicez ve ev iyi olacak. Ama kişilerle yeni tanıscam. Netten buldum. Diger 5 kız arkadas olmus olcak sonradan sadece ben gitcem. Biraz da kuralları olan bir ev. Gidince ne yapcam neyle karsılascm bilmiyorum. Gruplaşmadan korkuyorum

Digeri ise bizim sınıftaki kızlar birini cok iyi tanıyorum digerini tanıyorum. Bastan bir düzen kurcaz eşyalı eve gidip aylık kaç para vereceğimiz belli degil daha evi bulmadık bile. Ama samimi bir ortam olcak tanıdıgımdan ve sınavlara beraber calısabilcez belkide. Ama bir sorun var o cok iyi tanıdıgım kızla snftada samimiyiz ve grubumuz var ama öylesine takılıyorum. Okul bitse hiçbiri umrumda olmaz. Ne giydigine taktıgına cok dikkat eden ve seni asagılamaya calısan tipler. Şöyleki, onlar durumu olmayan taraf senin biraz daha durumun iyi akıllarınca seni aralarında eziyolar. Bu diger iki kızla aynı evde olmicam ama yüksek ihtimal cok sık gidip gelcekler

Sizce ne yapmalıyım hangi evi tercih etmeliyim?

Güncellemeler:
3ay Gncl

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bırak okulu

0|0
    1|0
    • 3ay

Laf söyledi bal kabagı.

En İyi Kız Görüşü

• ikincisini tercih et ben öyle yaptım kank ne gelirse yakının dan gelsin derler ilk tanıştığın kisinin huyunu suyunu bilemezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlki tercih et.

0|0
    0|0
  • iki durumda aynı riskli ama bence tanımadığın insanlarla aynı ortamda kalma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...