Gaziantep'te 9 aylık bebeğe tecavüzü gerçekleştiren İmam Hatip hocasıymış. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmıyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

aşagi yazdığım yorumu aynen kopyalayım sana soruyorum:
      yalan olduğunu sanmıyorum. yandaş medya haber sitelerinde adamın çoban olduğu duyuruldu. üstelik eğer doğru olmasa, neden haberi yapan kişiye ölüm tehditleri yapsınlar ki?

• 3ay

e sağcılardan mı okuyalım ne yapalım? onlar da gerçekleri her zaman gizliyorlar.

• 3ay

Mynette okudum az önce ben çoban yapmış tutuklamışlar imam hatipli filanda değilmiş

En İyi Kız Görüşü

• Bu haberden yola cikarak tum imam hatipliler sapikmis tum müslümanlar sapikmis diyenlere ithafen ;
    "Seri katil OTDÜ den mezun
    Iki ilde gerçekleşen patlamalarda ki canlı bombalar üniversite öğrencisi "

0|0
    0|0
    • 3ay

feto da dinciydi yalnız ona bakarsan. tüm dindar kişiler böyledir diyemeyiz ama dinin ardına sığınıp pislik yaptıkları gerçeği görmezden gelinemez.

• 3ay

Dinin arkasından pislik yapanların Allah belasını versin. Böyle acı bir olayda o serefsizin okulunu dile getirmek çok basitçe bir hareket. Insanligini (eğer kaldiysa) sorgulamaliyiz okulunu değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sallıyorlar her kafadan bir ses çıkıyor güvenilir bir haber sitesinden okuyun

0|0
    0|0
    • 3ay

yalan olduğunu sanmıyorum. yandaş medya haber sitelerinde adamın çoban olduğu duyuruldu. üstelik eğer doğru olmasa, neden haberi yapan kişiye ölüm tehditleri yapsınlar ki?

• 3ay

Hepsi birer iddaa sonuçta adını imam koyarak karalamaya çalışıyorlar

• Umarım doğru değildir

0|0
    0|0
  • Her şey netleşsin, şu an ortalık toz duman... Zaten yayın yasağı da var

0|0
    0|0
  • Linkte imam tatip yaziyo bu bile fake haber olduğunun bariz bir göstergesi ve böyle haberleri kaynağı dogrulanmadan yapmak bir insanın fislenmesine ve hayatinin kararmasina sebepdir doğruysa eğer o serefsizi ibret alem için sallandirmak gerekir

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alaka şimdi? birine daha yorum yapmıştım feto da dinciydi. onun da ülkeye yaptıklarını gördük. burada din ardina saklanip pislik yapan insanlardan bahsediyoruz. üstelik başka dinci ya da hoca olanların da yıllar içinde bir cok ahlaksızlıgı ortaya cıktı. bu haber yalan mı şimdi? yalan olduğunu sanmıyorum. varsayalım yalan olsun veya. diğer dincilerin yaptıklarına ne demeli? masum degiller ve dinin arkasına sığınıyorlar kısacası

• 3ay

Bak yazdığımı okudum tatip

• Hoca veya başka biri be fark eder bir kardeşim yapmış sonuçta

0|0
    0|0
    • 3ay

o açıdan demedim dine toz kondurmayanlar var o yüzden bu konuda ne diyeceklerini merak ettim

• 3ay

Dine toz kondurmamakla ilgisi yok kondurılmaz tbi her hoca iyi her hoca da kötü demk değil nu tür olaylar olunca

• Bomba patladı İnsanlar ölüyor onu konuşmazsınız

0|0
    0|1
    • 3ay

bu konu da önemli. ayrıca patlama olduğundan beri haber izliyorum kayıtsız değilim olaylara.

• 3ay

I hope

• 3ay

Bu olayıda eshefle kınıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• Olamaz olamaz olamaz.!

0|0
    0|0
  • İnsan değiller ki ne olacak? İdam gelmeli idam

0|0
    0|0
  • Cobandiiiii simdide hocami oldu.. Her kualedede. Idam edilmeli

0|0
    0|0
  • allah hepsinin belasını versin o... cocuklari

0|0
    0|0
  • Geberir umarım pislik

0|0
    0|0
  • bu ülkenin ve de dünyanın başına hangi pislikler bulaştı ise sami ırkından ve sami ırkının ürettiği dinlerden bulaşmıştır diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...