Çok mu rezil olduk sizce?

Dün bir yere sülalece toplanıp pikniğe gittik sonra lavaboya git mek istedik kuzenlerimle lavaboya gittik ama arızalıydı. Tam karşıyı işaret eden bir ok ve yazı vardı lavabolar bozuktur karşıyı kullanınız diye karşıdaki yerde de sosyal tesis yazıyorspdu yengem de daha önce gittim oraya gidin dedi biz kapıya yanaştık gençten bir çocuk geldi birşeye mi baktınız dedi biz de sosyal tesis zannediyoruz ya lavaboya geldik dedik bizi buyur etti tam giriyorduk ki anladık meğersem öğrenci eviymiş sosyal tesisi öğrenci evine çevirmişler. İçeriden bir dünya adam sesi geliyordu yengem koşa koşa geldi burası sosyal tesis diye buraya yönlendirdim kusura bakmayın dedi. öylelikle atlattık çok mu rezil olduk aklıma geldikçe utanıyoru!

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin yaptığında ne var ki ya:) bir keresinde yanlışlıkla bir avmde bayanlar tuvaletine girdim. Çıktığımda önceki gün karşıdaki kız yurdunda sarhoş olup rezillik çıkaran kızı (aşağıya bira dominos kartonu falan atmıştı) gördüm. Kız senin kadar utanmadı. Rezillikte konusunda ödeştik şimdi dedi şok oldm. Sonra başka bir kadın girdi wcye. Kızla konuşurken görünce sapık sandı bastı çığlığı kız yatıştırdı olayı zor kurtardım valla:))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çıkarken kolonyağı döktüler mi ay ahahah kusra bakma güldüm ama rezil olmamışsınızdir hem bir daha nerede göreceksin onları boşver

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç biri değil de çocuğa sanane der gibi lavaboya gelmiştik biz dedim ona yanıyorum 😂

• 3ay

Ya bu e5 karayolu üzerinde kahveden bozma bir yer, yanında da iki üç ağaç var piknik yapılan bir alan işte

• 3ay

Hım pek bilmiyorum valla ama entresan bir yermiş neyse geçmiş olsun artık rezil de olmadın

Erkekler Ne Diyor 8

• Ya ben anlamıyorum ki? yani sonuçta ortada art niyet yok.. olabilir yani ne bileyim insanlar bu tür şeyleri çok kafaya takıyor bu ayıplanacak bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla hemde 😂😂

0|0
    0|0
  • Çok rezil olmuşsun, yaşanmaz böyle

0|0
    0|0
  • Ihtiyac sonucta utanilacak bisey yok yardimci olsalarmis oyimis otubusu bende sevmiyom 6 saat idrar tuttuhumu bilirim

0|0
    0|0
  • Bence olmadiniz. Bilerek yapmadiniz. Bilmiyodunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

Çocuğada rahat rahat lavaboya geldik dedim demiştir bu ne genişlik diye

• 3ay

Senin dış görünüş ve deme tarzindan. Ne anlamda dediğin falan hepsi anlaşilir. Sorun olmaz bak sıkma canını

• Ahahah😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tamam olmus bitmis birdaha karsilasmazsiniz zaten

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım bir yerlerde karşılasmayız 😏

• 3ay

Ya bilerek yapmadım. Normalde o kadar adamın arasına gider miyiz kız başımıza gidilmez tabiki. Birde kapalıyım ben kapalılara bunların hepsi yollu diye etiket yapıştırmayı çok seviyor millet

• 3ay

Djjdd valla tam da denk gelmis ha. Neyse daha temkinli olun ders olmus

• Yine bekleriz dedilermi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bisey olmaz da yengen baska bir zaman dilimi içerisinde mi gitti o gun mü onu merak ettim?

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha önceden gitmiş onun gittiğinde sosyal tesismiş sonradan öğrenci evine çevirmişler şimdi o da bilmiyordu.

• 3ay

Üzerinde de sosyal tesis yazıyordu salaklar o tabelayı da kaldırmamışlar milletin evine gidecektik

• 3ay

Komediye bak adamlarda sasirmistir noluyoz gibisinden

• Hyır ya ne alaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...