Sizce 2050'deki Türk Tarihi kitaplarımızda yer alması gereken en önemli olay?

Bence 15 Temmuz 2016 gecesi 4 katlı binanın en üst katından F16'ya atlamaya çalışan dayı ve 138499484 km hızla giden F16'ya çatıdan taşı isabet ettiren yaveri. Çok önemli İstiklal Marşından sonraki sayfada hayal edebiliyorum süper

0|1
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hahaha gece gece güldüm yine :D

İstediği zaman ses hızını (yaklaşık 1235.5 km/saat) geçerek Sonic Boom (ses patlaması) yapabilen Deniz seviyesinde 1.460 km/s ve 12.000 metrede 2.175 km/s hıza ulaşabilen bir uçağın üstüne atlayıp yine kurşun geçirmemek ve envayi çeşit g kuvvetine dayanması için parçalanmaz olarak üretilen camını elindeki ingiliz anahtarı ile kırabileceğini, ve pilot kabinine geçip pilotu etkisiz hale getirdikten sonra iniş yapabileceğini sanan çomarı mutlaka yazmalı tarih kitapları :D

Çomar Amcanın hayal ettiği gibi bir şeyin gerçekleşebilmesi için uçağın sesini duyduğu anda kendini binanın tepesinden boşluğa bırakması lazım. Bakın görüntü demiyorum çok uzaklardan gelen bir uçağın anlık Fıııııt sesini duyduktan sonra boşluğa bırakması lazım. 350 metre uzaktaki bir uçak 1 saniyede kat ediyor o yolu. Serbest düşme ile düşme süresi 3 saniye olsa 1 km uzaktaki hayali bir uçağa atlamak.

Hayat cahil olunca güzel be amca sıkma kafanı :D Ya da kafana sık bitsin bu zülüm :D

0|1
    0|0
    • 3ay

çomar dediğin adam gibi adamlar olmasa bakalım ne durumdaydın şuanda sen silah sesini duyduğunda donuna yapıp yatağının altına kaçarken o adam gibi adamlar kurtardı bu vatanı sen geç dalganı

• 3ay

@sadfr Yav he he Jet uçaklarını tekbir ile etkisiz hale getirdiler zaten. Karada ''durdurulmamak'' üzere üretilmiş tankları da 3-5 çomar üstüne çıkarak durdurdu zaten. Hayat cahil olunca çok güzel diyorum ya işte tam da bu :D

• Bu yaşananlar mutlaka olmalı

0|1
    0|0
    • 3ay

enes gülen nasıl bir muhabbet ya yazık günah saçma saçma iş yapıyolar

• Sadece ATATÜRK ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ olacak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...