Ticarete Giriş Yapacağım Yardım Eder misiniz?

Merhaba abilerim ablalarım ve yaşıtlarım
Lise bitti bu sene üniversiteye gidiyorum. 2000 TL civarında param var. Ticarete girmek istiyorum başlangıç olarak kafamda bir ürünü toplu olarak satın alıp satmayı düşünüyorum hangi ürünü almalıyım veya nasıl bir işe başlayabilirim bana bu konuda yardım edebilecek ve fikir verebilecek birileri var mı acaba?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• ucuza tütün al kendin sar paket paket sat. tekeli bırak kaçak sigaraya bile para yetiştiremeyen bir sürü öğrenci kapışacaktır

0|0
    0|0
    • 3ay

Nerede satacağım onu nasıl duyuracağım?

• 3ay

Abi bir kaç senedir bu iş içindeyim zaten ama kaçak sigarayı satan yerler belli başlı yerler zaten küçük camında nargile olan yerler satıyor ben kendim sarsam paketlesem çevreye duyurarak satarım anca. Gireceğim diyelim bu işe 1 paket kaça hazırlarım abi?

• 3ay

kardeşim ben tütün sarıyorum. bir paketin maliyeti taş çatlasın 1 lira

• Ne sattığın önemli değil 2000lirayı çöpe attın say. Sadece satış yapmayı öğren.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl yani abi anlamadım?

• 3ay

4 senedir bu sektörde uğraşıyorum abi lise 1 den beri ağzım laf yapar ve yırtığımdır. Sadece hangi ürünü satmalıyım fikir elde etmek amaçlı yardım istemiştim. Sermayem olsa araba alıp satacağım ama sermayem yok.

• 3ay

Ayakkabı satabilirsin. Çoğu marka ayakkabı türkiyede üretiliyor. Fabrikaların depolarında kalan marka ayakkabıları alıp satabilirsin

• büyük işler kovalıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...