Algıları yıkmalı miyim sizce?

Erkekten sadece sevgili mi olur dost arkadaş kanka olmaz mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sevgilim var ama karsi cinsten bir arkadaşla dertleşmek fikir alışverişinde bulunmak olmaz mı? algıları yıkıp erkek arkadaş edilmeli miyim?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim de var-dı.
    Karsi cinsten arkadas olmuyor. 13 yıllık arkadasim cocuklugum herseyim. Yedigim ictigim ayri gitmezdi. Ben ona her zaman kardes gozuyle baktim derdimi anlattim o da dinledi tabi. Yeri geldi sevgilimden bile daha yakin oldu bana
    Sevgilimin bile yapmadigi fedakarliklari o yapti. Sonralari duygulari degismis. Onu cok seviyordum ama bunu ona yapamazdim. Deneyeyim dedim olmadi. Artik konusmuyoruz.
    Karsi cinsle arkadas olmanin sonu boyle bitiyor.
    He cok yakin olmazsin merhaban olur arada muhabbet sohbet falan olur ama yakin olamaz.

1|0
    0|0
    • 3ay

En kötüsü. Sen ona güvenip kendini anlatıyorsun ama o kendine güvenip bunu yapmamalıyım demiyor ne yazık ki.

Erkekler Ne Diyor 17

• Yık algıları

1|0
    0|0
  • olur tabi neden arkadaşlık cinsiyet sinirlamaz

1|0
    1|0
  • Valla aseksuel oldugum icin hep kizlarla kanka olmak istedim ama butun kizlar ya sevgili olmak istiyor ya da dusman.

1|0
    0|0
  • sevgiliniz var yakın bir arkadaş sohbet derken belkide ilginizi çeker hoşlanırsınız ondan ve erkek arkadaşınıza olan ilginiz belkide zamanla bitebilir en iyisi olmaması

1|0
    0|0
    • 3ay

İlişkim 5 yıldır devam ediyor evlenicez yakında allah korusun ilgimin bitmesi söz konusu değil

• 3ay

inş en yakın zamanda evlenirsiniz neden bu kadar fazla uzadı ona ne kadar güvenebilirsin kesinkle güvenebilirim diyebilrmsn 5 sene az bir zaman değil umarım onun niyeti gerçektende citti

• 3ay

Çünkü liseden beri devam ediyo ilişkimiz şu an üniversite okuyoruz

• Normal zamanda arkadaş olunabilir ama sevgili varken olmaz

1|0
    0|0
    • 3ay

Normal zamanda ne değişecek ki? Benim duygularım aynı kalacak ona arkadaş gözüyle bakıcam dostum diyip içimi dokucem şimdi de aynı şekilde. Hem erkek arkadaşım olduğunu bilmesi daha iyi olmaz mı?

• 3ay

Haklısın aslında teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim

• Yanlış kişiye rastlarsan algıların tecrübeyle sabitleşir. Bırak algılar kalsın

1|0
    0|0
  • onun adı algı değil tabu veya önyargıdır, sevgilin olmayan erkek bir arkadaş yemez seni merak etme dertleşmek istiyosan dertleş biri ile, eğer ergence konular değil ise o kişi ben de olabilirim sorun yok

1|0
    0|0
  • Sevgilin sonradan erkek bir arkadaşın olmasına sıcak bakar mı?

1|0
    0|0
    • 3ay

Bakmaz tabiki. Onun istemediği birşeyi de yapmam zaten. Ama bu konuda kendini ikna etmem gerekiyor. Ben karsi cinsten birini istemediğimi kendime inandirirsam bir daha bu konu gün yüzüne cikmicak kendi içimde olan bir olay yani.

• 3ay

Ben kız yakın arkadaşı çok olan arkadaşlarımdan hani afedersin verse s*ker misin falan muhabbetlerini çok duydum onu da söyliyim bu arada :D :D

• 3ay

Üzücü gercekten

• Empati yapın bence sen karar ver

1|0
    0|0
    • 3ay

İşin içinden çıkamadığım için sordum

• 3ay

işte içinden çıkılacak bir şey değil ne taraf dan bakarsan bak böyle

• Edinmelisin bence

1|0
    0|0
  • Karşı cinsle arkadaş olmak çok güzeldir ama başarmak çok zordur. İki taraf için de geçerlidir

1|0
    0|0
  • Dostta olur arkadasta

1|0
    0|0
    • 3ay

Yorumlar genelde olumsuz yönde oldu. Peki nasıl eminsin senin dostların arkadaşların var mı karşı cinsten? Zaman geçtikçe yine aynı duygularla mi yakışıyorsun hiç artniyet beslemiyor musun?

• 3ay

Beslemiyorum neden besleyim arkadas arkadastir

• 3ay

Hiç hoşlanmadın mi

• olur tabi neden arkadaşlık cinsiyet sinirlamaz

1|0
    0|0
  • Yık pampa del geç ortalığı

1|0
    0|0
  • belli bir süre duygular degişiyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Hangi anlamda?

• 3ay

farklılık degişiklik insana hep cazip gelir sen sevgilinle ol

• 3ay

Peki teşekkürler

• Hep bir laf vardır. Erkkle fazla sakalasma kavga edersin. Kızla kanka olma sksrsn.. Bu da böyle bir laf işte

1|0
    0|0
    • 3ay

İki ucu da şey buluşma diyosun yani

• 3ay

Teşekkür ederim

• 3ay

Bbbb

• erkek kız kanka olmaz buna eminim

1|0
    0|0
    • 3ay

Neden? O arkadaslikta ne düşünülüyor? Artniyet mi oluyor?

• 3ay

rica ederim umarım dikkate alırsın

• 3ay

Tabikii

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...