bir insan eger kaderinizdeyse?

biriyle yollarinizi ayirdiginizi dusunun, eger o insan kaderinizde varsa tekrar karsilasacaginiza inaniyor musunuz? yillar sonra falan? yoksa giden gitmistir gittigi gun mu bitmistir?

1|1
13|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya valla karsiliksiz ask yasadim 2 sindede abuk kubik karsilastim onlarla ama bisey oldugu yok hayag devam ediyor edicekte... yani kader evet ama hareket olmasi gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kaderde olup da değişmeyecek olan şeylerden biri kiminle evleneceğinmiş. Bu durumda evet, yolu ayırsan da tekrar birleşme olur.

1|0
    0|0
  • Böyle bişe olmuştu tabi küçükken bir kız vardı ilk okulda çok iyi arkadaştık ama ben bunu çok seviyodum (öyle sanıyordum o zamanlar) ama söyliyemiyordum orta okulda beraber okuduk 8. sınıfta kendi kendime dedim ki eğer lisede de kadar bizi birleştirirse açılıcam aynı liseyi kazandık hatta aynı servise denk geldik beraber gidip geliyoruz falan sonra açıldım reddetti 😂😂 bende servisi falan değiştim

1|0
    0|0
    • 3ay

olmayınca olmuyor demek ki ama bilemezsin ileride belki tekrar karsilasirsiniz

• 3ay

Çocukluk ya artık kaç yaşıma geldim karşılaşsak bile artık o duyguları hatırlayınca gülüp geçiyorum yani dostane bir karşılaşma olur

• o kaderimdeki kişiye seslenıyorum
    Akıllı ol evden dışarı çıkma :D

1|0
    0|0
  • O bana nasipse döner dolaşır gelir

1|0
    0|0
  • Kaderimiz ise kesin ve kesin karşılaşırız dünya sandığımızdan da küçük kaderin değişmez 2 kuralından birisidir

1|0
    0|0
    • 3ay

bir sans daha vermek mi gerekir?

• 3ay

İlk şansını neden nasıl ne için kaybettiğine bağlı birazda 2 şansı vermek iyidir ama ilk söylediğim ilk şans olayı irdelenmeli ipe sapa gelmeyen neden dolayı ise bence 2 şansı vermelisin birde kaderinde olduğuna içten inanıyorsan denemekte fayda var huzur ve mutluluklar sizinle olsun

• Gittigi gun bitmistir kedi

1|0
    0|0
  • Gidenin geri gelmesi umurumda olmaz. ^^

1|0
    0|0
  • Kaderci değilim ben ne yaparsam o.

1|0
    0|0
  • Kadere inanirim

1|0
    0|0