Evinizde mutlu musunuz?

Ben evimde hiç mutlu değilim. Sürekli kavga gürültü ve stres var. Bu yetmezmiş gibi evdeki eşyalar hep soluk renkler. Insanin içi kararıyor. Maddi durumdan dolayida öyle istediğim zaman çıkıp gezemiyorum. Okulumda ekimde başlıyor. İş arıyorum bulamıyorum falan filan... siz mutlu musunuz?

1|0
23|17

En İyi Erkek Görüşü

• Valla aile kavramı güzel bişey sorunlar yaşanır maddi manevi sikindilarda olur sabretmesini bileceksin ben hiç ailem le doğru düzgün vakit geçiremedim hep gurbet iş güç özlem duyuyorsun uzaktayken sonradan farkına veriyorsun değer lerini anlıyorsun çünkü bu dünyada senden başka ve ailenden başka kimse dostun değildir..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Aile evinde ne kadar mutlu olabilirsin ki üniversiteye gidince huzur yok kendi şehirimde huzur yok arada huzur ve mutluluk diye birşey varmıydı diye sormuyor değilim

1|0
    0|0
  • Valla idare ediyoz işte tas tus

0|0
    0|0
  • Her güne şükrederek başla. Allahım herşeyin bir kolaylığını verir

1|0
    0|0
  • 5 ilde evim var sıkılınca değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • Mutlu demeyelimde kafam rahat

0|0
    0|0
  • Çok şükür mutluyum

0|0
    0|0
  • Evde salonda yatıyorum evde oda olduğu halde carlık içinde yokluk bende de var biraz sıkıntı işte yani sabır diyorum gidiyorum ama başka bir alternatif yok

0|0
    0|0
  • evet mutluyum

0|0
    0|0
  • mutluyuz

0|0
    0|0
  • mutluuyumm

0|0
    0|0
  • pek değilim

0|0
    0|0
  • bende mutlu degılım eşimden ayrıldım işimden ayrıldım herşeyden ayrıldım ayrıl ayrıl bıtmedıler suanda başa sardım iş kurdum ev kurdum gerek kalmadı mutluyum sanada iş ayarlarız

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • takma kafana fazla kim halinden memnunki allah kolaylık verir

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru söylüyorsunuz... Inşallah

• 3ay

derdi veren dermanıda verir yakında mutlu olacaksın tahminim

• abi bunaldım vallahi bunaldım. ben annemle babamı iki medeni insan gibi en son ne zaman konuştuklarını hatırlamıyorum dahi. ayrı eve çıkmaya kalkıyorum hırgür çıkıyor. hoş aynı evde kalıncada hırgür eksik olmuyor ya neyse..

1|0
    0|0
  • Herkezin sağlığı yerinde olsun başka birsey isteme bence :(

0|0
    0|0
    • 3ay

Alzheimer hastası babannem var. Babam zaten psikolojik rahatsız. Annem sinir hastası olmaya aday gibi. Bizim evde sağlığa dair bişey yok sanırım 😄

• 3ay

Sıra sana gelecek sanırım

• 3ay

Bu gidişle öyle olacak sanırım

Kızlar Ne Diyor 22

• Ay canim

1|0
    0|0
  • İyi sayılır bunada şükür

1|0
    0|0
  • Değilim ve hicbir yerde mutlu olamıyorum. Mutsuzluğa alıstım gibi sanki :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Alismamak lazım aslinda☺ neden böyle peki?

• 3ay

Beni hayata bağlayan bir şey kalmadı. Hiçbir seyden zevk almıyorum ki.

• Mutluyum

1|0
    0|0
  • Ben evimi seviyorum biri ailemle olan biride ev arkadaslarimla olan ama onlarda bilmem 10 15 senlik arkadasim evimiz renk renk civil civil bazen arkadaslarimizi yemege davet ederiz temizlik gunleirmiz sirayla temizleriz pembe mor yeisl yastiklar

1|0
    0|0
  • Mutlu gibiyim bazen bunaldığım oluyor bazı şeylerden ama napalım buna da elhamdülillah..

Allah size de huzur versin umarım mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
  • Mutluluk sebebim evdekiler 😊😊

0|0
    0|0
  • Tek başımayım bekar evi abimle yengem üst katımda. Çok şükür mutluyum evime girince bir huzur kaplıyor içimi

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel hep böyle olur inşallah. Annen ve baban neredeler?

• 3ay

Baba küçük yaşta terk etti annemde ablamın yanına izmire yerleşti o zamanlar okulum falan vardı lise o yüzden gitmedim abimle hayatımızı sürdürdük aynı evde bir süre evlenince ben alt katına yerleştim. Amin inşallah hep böyle sürer hayatım

• Elimdekiyle yetinmeyi bilirim, şükrederim her halime 😊

0|0
    0|0
  • değilim ev psikolojimi bozuyor

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • mutlu olmak istersen olursun inşallah en yakın zamanda mutlu olursun bu kadar dert etme bence

1|0
    0|0
  • Ya bizde de öyle sorunlar var ama her ailede olur bunu bu kadar büyütme bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Bizimki her ailede olan cinsten değil. Orada sadece küçük bir kısmı yazıyor... normal şeyler olmamasına rağmen az bile takiyorum

• evet mutluyum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Değilim kabus gbi gittikçe psikolojim bozuluyor

0|0
    0|0
  • ah ne dertler var..

0|0
    0|0
  • değilim mutlu fılan bende senın gıbı aynı kendını kurtarmaktan baska care yok.

0|0
    0|0
  • Kardeşleriyle aran yok mu

0|0
    0|0
    • 3ay

Evde kimse kimseyle muhatap olmuyor. Hiç kimsenin oturup bir muhabbet ettiğini görmedim şu yaşıma kadar

• hiç değilim çekmediğim dert kalmadı evde keşke param olsaydıda ayrı eve çıksaydım :(

0|0
    0|0
  • Mutluyum.
    Ailemi seviyorum.
    Benim de bazı içim de kalan şeyler var ama bakıyorum ki ailem benim için çabalıyor böyle şeylere takılmıyorum.
    Şükrediyorum.

Dene sen de. 😒

0|0
    0|0
  • Değilim annemle babam ayrı ablam Şubat sonunda evlendi ve ablam gidince annem 180 derece değişti bana deli o***u diyo biz manisada yaşıyoruz bugün annemle merkeze gittik alısveris yapmaya burda manisa deli Hastanesi var orayı gösterdi seni en yakın zamanda buraya yatırcam dedi hergün ellerimi cimikliyo kafayı yemeye aday gibiyim rüyalarımı gerçek zanlediyorum zaten 2 aydır

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah yardimcin olsun 😐babanın yanında kalabilirsin belki biraz?

• 3ay

@ijklxl :) yardım etmiş kadar oldun düşünmen yeter kusura bakmayın sizleride üzdüm 18 eylül doğum günüm eylülden önce burdan çıksam 1 ay babamda ablamda babaannemde falan kalsam benim için çok iyi olur benim için dua edin...

• 3ay

allah gönlüne göre versin doğum günün kutlu olsun

Yükleniyor...