Evinizde mutlu musunuz?

Ben evimde hiç mutlu değilim. Sürekli kavga gürültü ve stres var. Bu yetmezmiş gibi evdeki eşyalar hep soluk renkler. Insanin içi kararıyor. Maddi durumdan dolayida öyle istediğim zaman çıkıp gezemiyorum. Okulumda ekimde başlıyor. İş arıyorum bulamıyorum falan filan... siz mutlu musunuz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla aile kavramı güzel bişey sorunlar yaşanır maddi manevi sikindilarda olur sabretmesini bileceksin ben hiç ailem le doğru düzgün vakit geçiremedim hep gurbet iş güç özlem duyuyorsun uzaktayken sonradan farkına veriyorsun değer lerini anlıyorsun çünkü bu dünyada senden başka ve ailenden başka kimse dostun değildir..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Aile evinde ne kadar mutlu olabilirsin ki üniversiteye gidince huzur yok kendi şehirimde huzur yok arada huzur ve mutluluk diye birşey varmıydı diye sormuyor değilim

1|0
    0|0
  • 5 ilde evim var sıkılınca değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • Valla idare ediyoz işte tas tus

0|0
    0|0
  • Mutlu demeyelimde kafam rahat

0|0
    0|0
  • Her güne şükrederek başla. Allahım herşeyin bir kolaylığını verir

1|0
    0|0
  • Çok şükür mutluyum

0|0
    0|0
  • Evde salonda yatıyorum evde oda olduğu halde carlık içinde yokluk bende de var biraz sıkıntı işte yani sabır diyorum gidiyorum ama başka bir alternatif yok

0|0
    0|0
  • evet mutluyum

0|0
    0|0
  • pek değilim

0|0
    0|0
  • mutluyuz

0|0
    0|0
  • mutluuyumm

0|0
    0|0
  • bende mutlu degılım eşimden ayrıldım işimden ayrıldım herşeyden ayrıldım ayrıl ayrıl bıtmedıler suanda başa sardım iş kurdum ev kurdum gerek kalmadı mutluyum sanada iş ayarlarız

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • takma kafana fazla kim halinden memnunki allah kolaylık verir

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsunuz... Inşallah

• derdi veren dermanıda verir yakında mutlu olacaksın tahminim

• abi bunaldım vallahi bunaldım. ben annemle babamı iki medeni insan gibi en son ne zaman konuştuklarını hatırlamıyorum dahi. ayrı eve çıkmaya kalkıyorum hırgür çıkıyor. hoş aynı evde kalıncada hırgür eksik olmuyor ya neyse..

1|0
    0|0
  • Herkezin sağlığı yerinde olsun başka birsey isteme bence :(

0|0
    0|0
    • Alzheimer hastası babannem var. Babam zaten psikolojik rahatsız. Annem sinir hastası olmaya aday gibi. Bizim evde sağlığa dair bişey yok sanırım 😄

• Sıra sana gelecek sanırım

• Bu gidişle öyle olacak sanırım

Kızlar Ne Diyor 22

• İyi sayılır bunada şükür

1|0
    0|0
  • Ay canim

1|0
    0|0
  • Değilim ve hicbir yerde mutlu olamıyorum. Mutsuzluğa alıstım gibi sanki :)

0|0
    0|0
    • Alismamak lazım aslinda☺ neden böyle peki?

• Beni hayata bağlayan bir şey kalmadı. Hiçbir seyden zevk almıyorum ki.

• Mutluyum

1|0
    0|0
  • Ben evimi seviyorum biri ailemle olan biride ev arkadaslarimla olan ama onlarda bilmem 10 15 senlik arkadasim evimiz renk renk civil civil bazen arkadaslarimizi yemege davet ederiz temizlik gunleirmiz sirayla temizleriz pembe mor yeisl yastiklar

1|0
    0|0
  • değilim ev psikolojimi bozuyor

0|0
    0|0
  • Mutlu gibiyim bazen bunaldığım oluyor bazı şeylerden ama napalım buna da elhamdülillah..

Allah size de huzur versin umarım mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Mutluluk sebebim evdekiler 😊😊

0|0
    0|0
  • Elimdekiyle yetinmeyi bilirim, şükrederim her halime 😊

0|0
    0|0
  • Tek başımayım bekar evi abimle yengem üst katımda. Çok şükür mutluyum evime girince bir huzur kaplıyor içimi

0|0
    0|0
    • Ne güzel hep böyle olur inşallah. Annen ve baban neredeler?

• Baba küçük yaşta terk etti annemde ablamın yanına izmire yerleşti o zamanlar okulum falan vardı lise o yüzden gitmedim abimle hayatımızı sürdürdük aynı evde bir süre evlenince ben alt katına yerleştim. Amin inşallah hep böyle sürer hayatım

• mutlu olmak istersen olursun inşallah en yakın zamanda mutlu olursun bu kadar dert etme bence

1|0
    0|0
  • değilim mutlu fılan bende senın gıbı aynı kendını kurtarmaktan baska care yok.

0|0
    0|0
  • evet mutluyum

0|0
    0|0
  • Ya bizde de öyle sorunlar var ama her ailede olur bunu bu kadar büyütme bence

0|0
    0|0
    • Bizimki her ailede olan cinsten değil. Orada sadece küçük bir kısmı yazıyor... normal şeyler olmamasına rağmen az bile takiyorum

• Evet

0|0
    0|0
  • ah ne dertler var..

0|0
    0|0
  • Değilim kabus gbi gittikçe psikolojim bozuluyor

0|0
    0|0
  • Kardeşleriyle aran yok mu

0|0
    0|0
    • Evde kimse kimseyle muhatap olmuyor. Hiç kimsenin oturup bir muhabbet ettiğini görmedim şu yaşıma kadar

• hiç değilim çekmediğim dert kalmadı evde keşke param olsaydıda ayrı eve çıksaydım :(

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...