Bayanlar baylar herkes baksın buraya (toplumun kanayan yarası olan bir konu)?

ben bunu anlamıyorum ilk tanışma erkekten, sohbeti kurmak erkekten, eğlendirmek para harcamak genellikle erkekten, kendini karşı cinse beğendirmeye çalışmak zorunda olan yine erkekler. kadınlar sadece bakar beğenir beğenirse sevgili olur ya da birlikte olur. bu düzen neden böyle? neden her işi biz yapıyoruz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• siz oyle saniyosunuz.
    sizinle bulusmaya gelmeden once 50 kere ust degistirip dolapta bisey bulamayip son paramizla sirf kendimizi begendirmek icin gidip kiyafet alip, bulusma yerine dakikasinda yetismeye calisirken kolayca makyajini sacini kiyafetini tamamlayip gelmek bizden,
    hesap geldiginde "acaba parasi var midir bende versem mi? ama eger ben verirsem mahcup olmaz mi? ya da dur bir teklif edeyim" diye dusunmek de bizden,
    askerlik anilarinizi anlatirken gulumsemeye calisip "sıkıldın mı" diye sordugunuzda "hayir tabi ki merakla dinliyorum" diyip sizi kirmaya cekinmek de bizden,
    aylarca belki yillarca evlilik teklifi beklemek yine bizden,
    evden cikmadan once 100 kere aynaya bakip bugun guzelim dedigimizde, sizinle bulustugumuzda sizin baska kizlari suzmenizi izlemek ve o anki hayal kirikligi da bizden
    bizden de bizden..

0|0
    0|1
    • 3ay

ya bırak Allah aşkına bu anlattığın gibi bir kız göster de hemen evleneyim. yok ki

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın valla kardeşim

0|1
    0|0
    • 3ay

sinir oluyorum ya yakışıklı olduğum söylenir heryerde ama sevgilim yok kızlar prenses edasında yabancılar hiç öyle değil

Kızlar Ne Diyor 1

• bizim memlekette öyle işine gelirse

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah Allah ne bu havalar kimsin sen

• 3ay

sonra ruslara almanlara gidince laf söylüyosunuz. hayır fizik diyosunuz ee tamam var boy var ee karakterli biriyim tipte fena değil ama yok arkadaş sizde bir sorun var

• 3ay

Sorunluyuz gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızların da kendilerine göre zorlukları vardı mutlaka makyaj olsun bakım olsun nasıl davranması gerektiği kilosu gibi o bakımdan bakarsak kızlarda neden hep bakımlı olan ve ya bazı konularda konuşurken, davranırken dikkat etmesi gereken biziz erkekler o konuda rahat diyebilirler

0|0
    0|0
    • 3ay

alakası yok bizimde illa ki spor yapıp fit olma derdimiz var. onların makyajı varsa bizimde saç spreyimiz var saç traşımız var kaş aldırmak bizde de var. bizde de zorluklar var. kiloya onlar gibi bizde dikkat etmek zorundayız bizde onlar gibi bakımlı olmalıyız 😉

• 3ay

yine diyorum alakası yok. beğendirmeye çalışan biziz kızlar değil. en çirkine bile yazan erkekler var türkiyede ama çirkin erkek hep boşta kalmaya mahkumdur

• 3ay

Yani erkeğe yüklenen yük bazı yönlerden yüksek tabi özgüvenli olmalı çekinmemeli konuşcak konu bulmalı herkes aynı olmuyor bazıları daha özgüvenli oluyo bazıları biraz daha içine kapanık oluyor kızlar içine kapanık da olsa talibi çıkıyor

Yükleniyor...