9Aylık Bebeğe Tecvüz?

Allah Belanızı Versin Artık Söyleyecek Kelime Dahi Bulamıyorum Terör Olaylarını Falan Geçtim De Bu nasıl Bir İnsaniyet Arkadaş ! Kızına şehvet duyan, anasının diz kapağından tahrik olan ve dindar nesil diye geçinen bir zihniyetin olduğu ülkede gelinen son nokta Yere batsın Kararlarınız İnsanlığınız. 9 Aylık bebek Be Biyerde Çocuk Görsek Düşse onunla düşeriz ağlasa Onunla YakştımıSize Be Nediyeym bilemiyorum Daha Öncede 1Yasındaki bebeğe tecavüz edilmiş. ve bağırsakları patlamıştı bukadar mı düştünüz? Ya siz ne kadar ahlaksız ne kadar vicdan yoksunu insanlarsınız !!! Ulan daha 9 aylık !! Sizin nefsinize tüküriyim ahlak yoksunlari evet Sevgili Türkiyem insanınızla gurur duyun... Etek giyiyor ✖️
Gece dışarı çıkıyor ✖️
Gülüyor tahrik oluyorsunuz ✖️
9 aylık BEBEĞİN nesinden tahrik oldunuz?
Bezi mi tahrik etti? Ağlaması mı? Yoksa biberonu mu? Yazık.‪

‪#‎Antepte9AylıkBebeğeTecavüz‬

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• onlar kafir dediklerinde sizlerin payi var, allah belasini versin hepsinin asagilik yaratiklar bunlar

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok haklısınız Aşağlık Ki Aşağlıklar. Söyleyecek kelime bile yok.👍👍

• 3ay

Amiiin Çok haklısınız Böyle düşünen insanların olmaası inanın birazda olsa mutluluk verici 👍👍

• 3ay

evet nadirde olsak bizimde kiymetimiz bilinmiyor ama p. c erkekler seviliyor hep cünkü onlar her yalani söylüyor dürüst deiller yasli olduklari icin paralarida oluyor, biz okuyoruz allah rizasi icin yasiyoruz benimgibilerin degeri bilinmiyor ama yani mutluluk diyorsunda, mutluluksa neden mutlu deilim ben

En İyi Kız Görüşü

• Erkegim diye ortada geziniyolar işte. kesip ağızlarına vericeksin bak bakıyim bidaha yapıyolarmı. Pislik herifler

1|0
    0|0
    • 3ay

Çok haklısın kardeşim ama burda boşa konuşuyoruz hep aynılar insan olmayanın bunu görünce vicdanı sızlamazki 👍👍

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah belanızı versin diyorsun islamı cografyadan silmeliyiz diyen kişi destekliyorsun su dinden bir siktirip gidermisin?

1|0
    1|0
    • 3ay

Evet silmeliyiz evet buluyorum şu olan haberlere bak sen şurdan bir siktirip gidermisin?

• 3ay

sen tambir islam düşmanısın allaha haval ediyorum pis pedofil

• Pedofilisi vardır.

1|0
    0|0
  • İslamı bu coğrafyadan silmeliyiz.

1|0
    1|0
  • Bu konuyu bu kadar uzatmaya gerek yok, hatırlatmak iyi değil.

1|0
    0|0
    • 3ay

Uzatmaya Gerek yok mu hatırlatmak iyi değil öylemi yapan yapacağını yapıyor birisi görüşlerini paylaşınca uzatmaya gerek yok haklısın vicdan yoksunu kardeşim 👍👍

• 3ay

Paylaşıp paylaşmamana bişey demiyorum, sadece bu soruyu senin gibi soran 20 kişi çıktı ondan diyorum. Yani her gün aynı yarayı deşmenin anlamı yok.

• 3ay

Paylaştıklarını bilmiyordum o halde kusura bakma yanlıs anladım ben 👍👍

• Muslumanlik bu la ben soguyorum zaten bu ulkeyi gorunce

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• A q yaşamamız sizi tahrik mi ediyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Galiba öyle Artık Anlamadım bendee 👍👍

• şerefsizler işte kansızlar