En yakın arkadaşa küsmek?

Arkadaşlar benim 1 yıldır felan çok samimi olduğum ve heryere onunla gittiğim kardeş denecek düzeydeki arkadaşımı bırakma kararı aldım. Çünkü en son erkek arkadaşım beni terkettiği günde bizim evdeydi yanımda oturuyodu yanında ağlıyorum kübra bişe de diyorum takma kafana değmez diyo başkada bir moral vermiyo telefondan başını kaldırmıyodu bide bizim evden gitmeden boktan bir sebepten dolayı bana trip attı kapıyı çekti gitti beni yalnız bıraktı o gün tek bıraktı ve bu çok koydu açıkçası.. Ama bişe demedim alttan aldım diğer günlerde bu benim yanımda olmadı anca kendi sorunlarını anlatıyo bana gelincede işte o hep böyle takma felan ayakları.. En son ben buna whatsapptan mesaj attım kanka eski sevgilimle en son sarıldığımız yerden geçtim çok kötüyüm felan dedim yaaa dedi ondan sonra hemen kendi sevdiği çocuğun çocukluk fotolarını atıp
gülmeye felan başladı bende kavga ettim patladım buna birden, kavgalıyız kaç gündür en son dün aradı hiçbişe olmamış gibi konuşuyo ama ben unutmadım o yalnız kaldığım günleri ondan yine kavga ettim eskisi gibi olamam dedim felan önceden yaptığı bikaç tane iyi şeyleri yüzüme vuruyor herzaman her konuda böyle yapıyor ve ailem gerçekten bunalmıştı artık bana kızıyolardı günde yaklaşık 10 kere felan arardı ve bu konuşmalar hep ona yönelik olurdu onun salaklığı yüzündende sevgilimle ayrıldık sayılır ama bugün bana pişman olacaksın felan dedi kendisi.. O bana bunları yapsada ben kendimi çok kötü hissediyorum özür diledi ama herşey özürle geçmiyorki 1 hafta felan ben kendim ayağa kalktım herşey üst üste geldi ama o yanımda yoktu.. Kafam karışık yardım edin ::(

Güncellemeler:
3ay +++++++

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiza surekli sacms sapan seyler soyluyorsan takmaz tabi don gectiginiz yerden gectigindrn uzulmek nedir daha dogrusu kiz buna bir cvp veremez ki.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne zamana kadar acının boyutuna karar vermek diğer insanlara düşmüş? Orda benim canım çok yanıyordu ama yanımda değildi olmakta istemiyomuş meğersem

• 3ay

Yani ben acinin boyutunu gectim kardesin bile olsa insanlar dert dinlemeyi sevmiyo. Inanin ben patlasamda kimseye pek biseyimi anlatmam diyecekelri sey uzme kendini bundan sacmasi mi var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır gelmez

0|0
    0|0
  • sil ben 14 senelik birlikte buyudugum dostumu sildim

0|0
    0|0
  • Aynisi bndede vardi dert dinlmyrlardi bnde aramam karari aldim kuzenime anlatyrmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...