Kötü yola düştüm?

18 yasındayım. Normalde sadece okula gidip eve gelen birisiyimdir sürekli dışarı da çıkmam.
Ama sevgilimle buluştum bana zorla dokunmaya calıstı dokundu hatta daha öncede böyle yapmıştı ve ayrılmıstım bu sefer yemin etti sadece konusucaz dedi ve ben gittim yine aynısını yaptı zorladı bayağı taciz gibi oldu hatta. Bugün ayrıldım tekrar ama kendimi cok kötü hissediyorum sanırım travmaya girdim alışık değilim ve de suçlu hissediyorum Allah! a karsı
sizce anneme bahsetsem mi? Tövbe etsem bidaha kimseyle çıkmasam allah affeder mi :'(

0|2
21|44

En İyi Erkek Görüşü

• Bir temiz kız daha kirlenmiş ne yazıkki

siz sevgilisiz hayat yasayamiyor misinuz ananizdan sevgiliyle mi dogdunuz üstelik nerde p. ic pust şeref yoksuni varsa iti kopuguylasiniz bu nasıl bir yasam tarzıdır. Sadece dilerim Allah tan sizin gibilerle karsilastirmasin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir tanem benim. Lisede ' sevgilim olmaynan ' bir çocuk tarafından ben de taciz edildim. Ayrıca , taciz edilmemiş bir kız yoktur emin olabilirsin. Var diyen de saftır o salak anlamamıştır.
    İkinci oalrak , kötü yola düşmek değil bu. Biriyle çıkmama fikrinden çok , her önüne gelen insanları çıkma kriterinle bağdaştırma. Bir ele. Bir bak. Adam olanı seç. Böyle soysuzlar yüzünden güvensiz yetişiyoruz.
    Annene bahset mutlaka. Tövbe edilecek de bir durum yok , senin hatan yok. Allah onun belasını versin.

1|0
    0|0
    • 3ay

:( allah belasını versin inşallah. Cidden cok kötü bir durum ve iyiki yazdın cok iyi geldin teşekkür ederim <3

• 3ay

Annene anlat ve onunla bir daha görüşme. Eğer seni rahatsız ederse , babana da söylemekten çekinme. Rica ederim <3

Erkekler Ne Diyor 43

• Lan diyorum 18 yaşında ne ara kötü yola düştü bu neyse..
    Düştüysek kalkarız daha ölmedik yaa..
    https://youtu.be/E04AYTsHTBk

1|0
    0|0
  • Kimseye bahsetme senin suçun değil kötü yola düşmemişsin bu sana ders olsun daha kimseye inanma ne eskisine dön ne de yeni biriyle ol yaşın daha 18

1|0
    0|0
  • 15 yasında 3 kişiyle yatmıs hoslandıgım kişi var kendini senin gibi göriyor hata o baya kötü göriyor sen yolun basındasın üzülmene gerek yok atlatırsın bunu ruhun pişmansa bedenini önemi yok gülümse yoluna bak

1|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok ayağa kalk

1|0
    1|0
  • Kendine gel ve bir daha o p. çle görüşme helal süt emmiş erkekleri ara. Kötü yolda değilsin pişman olman bile bunu gösterir.

1|0
    0|0
  • seni taciz etmiş, sonuçta senin suçun sadece ona inanmak, başka suçun yok yani.. annene ister bahset, ister bahsetme sana kalmış, ama polis e kesin bahset yanii. böyle insanlar cezasız kaldıkça daha çok azarlar...

1|0
    0|0
    • 3ay

haklısınız allah kimseye göstermesin inşallah

• gecmis olsun

1|0
    0|0
  • kötü yolla alakası nerdeee

2|0
    0|0
  • Düştüysen kalk

1|0
    0|0
  • dengesiz insan her zeman dengesizdir bidaha böyle hata yapmayın Allah edilen her tövbeyi affeder artı sizlik bir durum yok o hayvanlık yapmış sizin kendinizi üzmenizede gerek yoktur

1|0
    0|0
  • Dokinma derken iliski oldumu peki ya insan bir kuyuya iki kere dusermi allah askian ya yapmayin canim kardesim ya

1|0
    0|0
    • 3ay

cok büyük yeminler etti

• 3ay

pekala güzel kalpli insan

• 3ay

Ben seni daha fazla rahatsiz etmim hadi kendine iyi bak bir daha dikat et bu kadar sansli olmayabilirsin

• Annene mutlaka söyle, tabi sorun sahte değilse ve sıkıntılı tiplerden değilsen

1|0
    0|1
    • 3ay

annem hamile olduğu için tedirginim

• annene soyle

1|0
    0|0
  • Affeder

1|0
    0|0
  • Tacizin alışkanlığı mı var aptal kız.

1|0
    1|0
  • Onunla görüşme asla cunku yemin edip edip yemini ciğnemesi cok serefsizce. Hersey karsılıklı istekle olmalı. seni zorlarsa hukuki yollardan hakkını muhakkak ara. Asla teslim olma gerekirse bu konuda tavsiyelerde bulunabilirim bu konuda uzmanım ;)

1|0
    0|0
  • Sikayette bulun ebesibi ziksinler tacizden

1|0
    0|0
  • Gerçekten pişmansan affeder tabi. Allah yardımcın olsun. Annenle paylaş ve psikolojik destek al.

1|0
    0|0
  • Ne kötü yola düşmesi, saçmalama.

1|0
    0|0
  • istanbuldaysan yardımcı olurum döverim istersen. bahset tabi git şikayetçi ol

1|0
    0|0
    • 3ay

değiim maalesef şikayet etmeyi düşünüyorum fakat kanıt yok ki elimde

• 3ay

kanıt olmasına gerek yok telefon aramaları mesajlar bile kanıt kamera kaydı vs hersey bulunur

• 3ay

peki teşekkürler

• annene bahset ve polise şikayet et

1|0
    0|0
  • her genc kizin basina gelir merak etme

1|0
    0|0
  • Tövbe et ve bir daha dikkatli ol.

1|0
    0|0
  • len bende başka türlü anladım ha kötü yola düştüm deyince, bir daha gitme işte bu son olsun

1|0
    0|0
  • "Günahından tövbe eden işlemeyen gibidir." Rasulullah aws

1|0
    0|0
    • 3ay

peki ya vicdanım keşke hiç çıkmasaydım :(

• 3ay

"Allah tevbe edenleri sever" (aye numarasını hatırlamıyorum)

Zumer-53'e bak

• pişmanlık tövbedir bidaha yapma

1|0
    0|0
  • Tövbe et yapma bir daha. Affeder Allah

1|0
    0|0
  • Annenle bir konus dertles derim icine atma

1|0
    0|0
  • bence sen kimseye bahsetme ama bir daha da böyle şeye kalkışma

1|0
    0|0
  • Uzak durun böylelerinden hem o yaşlarda sevgililik seks tir evlencek haliniz yok ya hemen

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 20

• Tövbe et

1|0
    0|0
  • Annenize söyleyin ve bir daha asla görüşmeyin...

1|0
    0|0
  • Hahahha baslık ve icerik uyumuna yarıldım😂 Annene söyle de eşek sudan gelinceye kadar dövsün kaç yaşındasın allah aşkına şu dediklerine bak son cümle fav

1|0
    0|0
    • 3ay

Sana komik gelmiş olabilir :)

• Polise gitsene baya taciz etmeye çalışmış farkında mısın ya da birine dövdür nasıl bir mantık ki sana dokunan biriyle tekrar çıkıyorsun ailene bile anlatman lazım çocuk sana bişeyler yapmaya çalışmış hey Allahım

2|0
    0|0
  • Girme tribe senin bir sucun yok o şerefsiz yüzündende herkese sırtını dönemezsin bir daha görüsme olur biter

1|0
    0|0
  • Şüphesiz ki Allah tövbe edenleri ve temizlenenleri sever ayeti boşuna, Allah'ın merhameti büyüktür. kendini de çok sıkma bu senin suçun değil bence kesinlikle çok güvendiğin bir arkadaşına anlat asla ve asla kendini suçlama

1|0
    0|0
  • tövbe et ve bida helaliin olanakadar kmsenin dokunmasına izinverme sakın!!! tavsiyemmm annene bahsetme kızar üzülme bida bunun üzerine :(

1|0
    0|0
  • Psikolağa git

1|0
    0|0
  • Annene anlat

1|0
    0|0
  • Sen bundan sonrasinin iyi olmasina bak ve onu hayatindan sil at

1|0
    0|0
  • annene anlatmalisin

1|0
    0|0
    • 3ay

hamile olduğu için tedirginim ve de beni suçlar diye :/

• mesaj atıp dertleşmek istermisin :)

1|0
    0|0
  • Bunun kötü yola düşmekle ne alakası var?

1|0
    0|0
  • Annene anlatma tövbe et

1|0
    0|0
  • Kotu hissetme kendini sen yanlis bisey yapmamissin rahat olabilrsin 😊

1|0
    0|0
  • Nolur şaka olsun 😂😂

0|0
    0|0
  • Bidaha yaklaşma ona sakın. Telefonlarını filan da açma. Anneni tanımadığım için bişey söyliyemem. Ama aranız iyiyse, anlayışlıysa biraz anlatsan iyi olur. Bidaha da kimseye inanma hemen.

0|0
    0|0
  • kafanda bu kadar büyütüp de kendini harcama annene sakın bahsetme o pislikden uzak dur 2 kez aynı hataya düşmüşsün malesef

0|0
    0|0
  • Tüüüü sana

0|0
    0|0
  • Asla söyleme isteyerek olmadı. Sadece ders çıkar ve herkese güvenme. Ne kötü yola düşmesi. Vicdan azabı falan varsa doğru yolu sen biliyorsun merak etme.

1|0
    0|0
Yükleniyor...