Kimseyle anlaşamıyorum, manyak mıyım ben?

Hiç arkadaşım yok. Hiç yani gerçekten. Arkadaş edinmek için çabalamak gerekiyor belki ama çok zor olacağı için yapmıyorum. Keşke insanlar bana gelse diye düşünüyorum ama böyle bir şey hiç olmayacak biliyorum. Ailem var, başka da kimsem yok onlar da sürekli çalışıyorlar. Çok yalnız hissediyorum kendimi. Hayat niye bu kadar zor? Ne bileyim arkadaş edinmek çok daha kolay olsa keşke.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumdayız , benim ise arkadaşlarım vardı fakat şu an hepsi biranda hayatımdan çıkma kararı aldılar bende şoktayım. Ve ben arkadaşlar için çabalayan biriyim çabalayıncada olmuyormuş bunu gördüm..

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen dimi çabalayınca da olmuyor bazen. Mesajını yeni gördüm de. Anti sosyal oldum ben de, günü gelecek herkesle savaşa girip tek başıma kendi devletimi kurup, her şeyimi tek başıma üretip kimseye muhtaç olmayacağım, göstereceğim onlara diye düşünüyorum bazen. Herkesi öldürürüm dünyadaki bunun için bana engel olmaya çalışan. Zaten devlet kurmak da böyle bir şey değil mi? Eski çağda hep böyle kurulmuş devletler.

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şu an öyleydim spor salonuna filan yazıl kendine uğraş bul illaki dışarı biriyle gitmek zorunda değilsin tek çık otur falan ben eskiden arkadaşsız çıkmazdım şimdi tek çıkabiliyorum salı günü yine tek başıma çıkmayı düşünüyorum bir yere gidip bişiler içicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyle asosyalim ama 3 tane falan var arkadaşım ben çok arkadaş delisi değilim ki. Allah var o yetiyor bana 😄 dertlerimi sıkıntılarımı Rabbime anlatıyorum. "Rabbin seni terk etmedi , Sana darılmadı da " Duha Suresi. 3. âyet.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ehh.. Ateistim.

• 3ay

Diyelim ben haklıyım cehennem de yanacak mısın bunu göze aliyonmu

• 3ay

İnanmıyorum zaten ve umrumda değil. Niye yanacakmışım ya ne yapmışım ki ben kime ne yapmışım :D Beni cehenneme atarsa ben de tanrıyı öldürürüm o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ayrıl sende

0|0
    1|1
  • bu konuda yalnız değilsin akışına bırak takılma

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...