Sizce annemi bırakıp babam ile mi yaşamalıyım?

merhaba arkadalar bu soru size biraz saçma gelebilir ama anlata bileceğim kimse yok, annem ne zaman sınavlardan kötü alsam ağzına geleni savuruyor, bugun de sınıf belirleme sınavına girdim 5 sınıftan 3. seviyeye girdim, annem sinirlendi ve bana Allah uzun ömür versin yazıklar olsun falan dedi. sizce bir annenin kızına böyle şeyler demesi normal mi hele de bir sınav için? bende babamın yanına tasınmayı dusunuyorum ama bir türlü emin olamıyorum babamın annem kadar maddi durumu yok, özel ders vs aldıracak o yüzden ne yapacağım bilmiyorum lütfen bana fikir verin.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• canim benim anneler oyledir takma agzina geleni soylerler benim allahtan sana karsi soyluyo benim annem millete karsi beni kotuluyo artik alistim he diyip geciyorum benim annem oyle davranirdi ama tirnagima zarar gelse ici yanar biliyorum bence annenin yaninda kalmalisin hem ikinizde bayansiniz babanin yaninda o kadar rahat olabilecegini sanmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

benimde annemde insanların yanında kötülüyor benim, babam la o kadar rahat olamadığım için annemin yanına geldim zaten ama işte bir süre sonra insan zar zor dayanıyor

• 3ay

evet haklısın

• 3ay

ama her zaman anne yüreginden yanayim :) bence hala annenle kal

En İyi Kız Görüşü

• Annende kal anneler sinirlenince söyler öyle seyler sana özek ders aldırmış haliyle düşük alınca söylemiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o senin annen hiç mi bişe denmicek size . ergen misin

0|0
    0|0
  • Kızım bana kalırsa nerde daha iyi calisacaksan orda kal yaşın kac bu arada. Sık dişini kurtar kendini ayaklarının ustunde dur

0|0
    0|0
    • 3ay

18 yaşındayım , son senem üniversite için. üniversite sınavındada annemin istediği yeri kazanamazsam ne yapar diye korkuyorum acıkcası

• 3ay

Sen onu boş ver kendi istediğin bölümü kazan ne istiyosun

• 3ay

mütercim tercumanlık istiyorum

• Ananin yaninda kal

0|0
    0|0
  • nasıl rahatsın

0|0
    0|0
    • 3ay

rahatlıkla ne alakası var?