Aynı düşüncede olan?

bir çok kız var tanıdığım. Kendini mükemmel sanan/sayan. Ben güzelim, ay süperim, çok iyiyim havalarında. Bu olaya o kadar sinir oluyorum ki ! bir insan asla mükemmel değildir. Ki olamaz da zaten. Dışı kusursuz olur ama içi iyi olmaz. İlla ki bir yerde bir eksisi bir olumsuz yönü vardır insanın. Yani en azından ben öyle düşünüyorum. Ben çirkin demiyorum kendime, ama güzelim de demem. İnsanlar bana manken gibisin, güzelsin boyun uzun, inceciksin derler, ama ben havalanmam, kendimi birşey sanmam, Teşekkür ederim o kadar. Aksine tanıdığım bir çok kızdan boyum uzun, şişman değilim ve kilo almayan bir yapıya sahibim. Elim yüzüm düzgün Allah'ıma şükürler olsun. Da havalanmıyorum, ben süperim, mükemmelim diye. Böyle insanları hiç sevemedim. Havalı bir insanla asla samimi olamıyorum. Yok bu neyin çabası, neyi ispatlamak istiyorsun. Söylemek lazım pat pat şu cümleleri yüzlerine, Kendine güzelim deme, güzelim diyerek güzel olmuyorsun ki gözümde. İtici itici ve iticisin bu da çok net. Kıskançlık değil bu. bir insanda bana negatif gelen bir şey varsa bu özellik başı çeker diyebilirim.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Guzellikle gurur duyulmasi anlamsiz. Sen kazanmadin ki bunu, nesi ile gurur duyuyosun?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cok haklisin gercekten bu kendini begenmedir kibirli olmaktir diyelim senden güzel ya da cirkin ne olacak ya insan kendisini sevmeli ilk once kibir böbürlenme olmamali neysem oyun kabul eden böyle etsin demeli.. tersini diyenler güzelim bilmem neyim diyenler desin dursun oyle diyerek ne olduguni kisilik karakterinin ne olduğunu zaten gostermis olurlar :)

1|0
    0|0
  • bence soylemelisin bunu ina karsi yani iki yol var soylersen ya sana kuser gider ki gitsin senin icin daha iyi ya da sana daha yakin olur davranislarini duzeltir sana hak verir yani demekki dostum bunu diyosa bu yaptigim yanlis gibisinden kendine ceki duzen verir

1|0
    0|0
  • Benim hocam...1

1|0
    0|0
  • o mükemmelim diyen kızdan milyonlarca var olduğunu ona anlatmak gerek ama boş kafa boş işte anlamazz çünkü kuyruk salladığı kuyruğuna geliyor diye mükemmel olduğunu sananlar var

0|0
    0|0
  • Göt nedir nasıl kalkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Insanlarin kendilerini guzel bulmasi kadar normal bisey yoktur bence niye itici geliyo sana guzelim demenin neresi kotu. insanlari oldugu gibi kabul etmelisin oda oyle bir insan

1|0
    0|0
  • Ay ben süperim

0|0
    0|0
  • Kimse güzel olmayı yahut çirkin olmayı seçemez. Ama karakterini seçebilir. Evet en önemlisi karakter ve şükretmek. Egoya gerek yok.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok doğru. O karakter de işte herkeste yok.

• haklısın

0|0
    0|0
  • bana da çok güzelsin ilik gibi hatunsun yengeye bak erik gibi derler ama hiç havalanmam. bir de öyle zenginim ki param var pulum var 18 yaşımda jip aldı ailem bana ama hiçbi zaman ben zenginim demedim yani

0|0
    0|0
    • 3ay

Ooo bak ne kadar güzel işte. Çok güzel hemde.

• aslinda ezik insanlar bunlar. Insan kendini begenir ama kustahlikla arasinda ince bir cizgi var

1|0
    0|0
  • Ayni dusuncedeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...