Herkesin delirmiş gibi dış görünüşünü kafasına bu kadar takması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne yapalım yani bazı erkekler ve kadınlar çok şanslı yaratılmış tamam ama bu kadar. Benim hayatımda en çok etkilendiğim kadınlardan biri en güzeli değildi. Kızın o kadar güzel bir enerjisi vardı o kadar hoş tavırları muhabbeti vardı ki kıza karşı çekiliyordunuz resmen. Herkes kıza hayran hayran bakıyordu ama güzelliğinden değil.

Bence buna odaklanmak çok daha mantıkları insanların size sadece ağzınızı açana kadar hayran hayran bakması ama sonra yanınızdan koşarak kaçmaları çok daha acıtıcı olurdu herhalde.

2|0
23|9

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katiliyorum. Guzellik hakikaten goreceli bir kavram. Hayatimi benden guzelleri dusunerek heba edemem, sukredebilirim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dos gorunus her sey olmamali.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• İnsanlara ve tercihlerine saygı duymak gerekir. Zihniyetin uymuyorsa yolları ayırırsın. Ben de dış görünüşe çok önem verilmemesi taraftayım. Aşkta ilk kriterim; zeki olması, ruh uyumu, sosyal ve aile ilişkileri, iş ya da eğitim hayatında ki başarısı, iyi sevişmesi ve sonra dış görünüş. Fakat başkaları için ilk kriter dış güzellik. Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşten kastın güzellik ise bu zaten görecelidir.
    Lakin, bir insanın giyimi de onun karakterini yansıtır.
    Bu devrede giyim de önemlidir.
    Şimdi saçı başı taranmamış ama kaşı gözü güzel olan birinin yanında, saçı başı derli toplu ve normal bir güzelliğe sahip insan arasında derli toplu olan insan dikkat çeker.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. Her kelimesi doğru bir metin olmuş elinize sağlık. Fakat bunu insanlara yapan yine insanlar değil mi zaten? Çevreyi ne kadar onemserseniz o kadar herkesleşiyorsunuz. Bir şey moda oluyor hurraa "ben de almalıyım." Zihniyeti çok saçma.
    "Bir sene de insanlık moda olsa" diyeyim ve susayım.

0|0
    0|0
  • Guzellikten yana sansimiz olmayabilir ama baska seyler kurtarabilmeli. En azindan hos sohbeti, mantikli olmasi, vicdanli olmasi, sevdigine deger veren biri olmasi, saygili olmasi da etkilemeli insani. Onemli olan dis gorunus degil ic guzelliginin olmasidir bana gore

0|0
    0|0
  • dis gorunus o kadar onemsenmemeli ya 😒

0|2
    0|0
  • Ya evet buna katılıyorum. Cidden bazı insanların o kadar güzel sinerjileri var ki; oturup sohbet ettiğinde insanı mutlu ediyor. Ama şimdi şöyle bir şey var. Dış görünüşten de bir şeyler çekmese insan oturup sohbet etmez diye düşünüyorum. Yinede şahsi fikrim.

0|0
    0|0
  • Bu devirde herkes dısa bakiyor

0|1
    1|0
  • Çok haklısın. Sonuçta o insanın yüzüne bakarak yaşlanmayacaksın iç güzelliği yaşlansa da her gün tazelenecek merak uyandıracak. Hayat böyle geçer görünüşe bakmaz.

0|0
    0|0
  • Ben takmıyorum valla diğerlerini bilemem çirkinim ben bakımsız değilim çirkinim mutluyum kendimi de seviyorum ohhh en tatlı çirkin benim 😂😂

0|0
    0|0
  • sözün üstüne laf koymak istemem.. doğru söylüyorsun

0|0
    0|0
  • Herkes şekilci çünkü bu çocukken bile hepimize empoze ediliyor güzel yakışıklı görünmek zorundaymisiz gibi
    İnsanlarda guzeli seviyor
    tabi takarlar

0|0
    0|0
  • Doğru katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Vitrin meraklısı kadın/erkek yüzünden bu hale geldik. Hele boy ve kiloya takan insanlara sinir oluyorum. Boy genetik kilo ise belki hastaliktan insanları dış görünüşüne göre damgalamak saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi düşünse keşke

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ben takmiyorum

0|0
    0|0
  • bir erkeğin böyle düşünmesi ne güzel :) Kesinlikle katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Boylarına ve kilolarına takmaları beni deli ediyor

0|0
    0|0
  • haklisin

0|0
    0|0
  • Kimisi de sempatik oluyor

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ama gerçekçi olmak gerekirsek çoğu kişi güzelliğe aşırı derecede de önem veriyor

0|0
    0|0
  • Dogru soyluyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok mantıklı

0|0
    1|0
  • Valla ben hem huyu, enerjisi, dış görüşünü açısından bir kıza aşık oldum elimden alındı dahada birşey demiyorum muşrikler sonra beni yadırgıyor hayat her zaman acıtacak birşey bulur diyorum kısaca.

0|0
    0|0
  • boş işler peşinde koşan çok.

0|0
    0|0
  • Aşağılık kompleksi...

0|0
    0|0
  • Bunlar hep teknolojiden.

0|0
    0|0
  • hayatı kendi kendimize zorlaştıryozz eziyett :)

0|0
    0|0
  • Ruha değer veren insanlarla tanış dostum

0|0
    0|0
  • gerçek şu ki kimse dışını beğenmediğinin için merak etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...