İnsanın göz renginin mi önemi vardır yoksa nasıl baktığı mı? O zaman renklere neden bu kadar takıntılıyız?

FrEEPoWerFuL
Fark etmez ki, gözlerinin rengi, İster denizi hatırlatsın, ister geceyi. Bir sevgi dolu bakmayı bilmeli insanın gözleri. Bir de hep gülmeli göz bebekleri.
İnsanın göz renginin mi önemi vardır yoksa nasıl baktığı mı? O zaman renklere neden bu kadar takıntılıyız?