İnsanın göz renginin mi önemi vardır yoksa nasıl baktığı mı? O zaman renklere neden bu kadar takıntılıyız?

Fark etmez ki, gözlerinin rengi, İster denizi hatırlatsın, ister geceyi. Bir sevgi dolu bakmayı bilmeli insanın gözleri. Bir de hep gülmeli göz bebekleri.

9|0
165|38

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bakışlardaki anlamdır önemli olan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 164

• Goz renginden cok şekli onemli. Mesela cok kucuk gozlu insanlari sevemiyorum ben. Hep irrite olurum. Cunki gozlerinin icini goremiyorum, aydinlik olmuyo yuzleri. Enerjilerinin o kadar guclu olmasi lazim ki benim bu yargilarim boşa ciksin.
    Not: genelde insanlarin gozune asla bakmam ama takintiliyim yine de

0|1
    0|0
  • Bakışlar çok daha önemlidir. Ama hem güzel gözlü, hem de güzel bakan biriyse de tadından yenmez :D

1|3
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • göz renginin hiçbir önemi yok o gözlerin nasıl baktığının önemi çok. harika bir göz rengine sahip olsan en olur dünyaya kirli gözlerle baktıktan sonra...

0|1
    0|0
  • Bana göre nasıl baktığıdır rengi çokta önemli değil bazı mavi gözlüler var beni korkutuyor mesela değişk geliyor

0|1
    0|0
  • Bakışlar çok önemli

1|1
    0|0
  • Hiç bir önemi yok, anlamlı bakmalı cidden. Kimisi mavi gözlü olur ama gözleri bos bakar hos gelmez, kimisi kahve gözlü olur ama cok güzel bakar.
    Bakıs önemli 👍
    Bir söz var hatta; gözler ne renk olursa olsun gözyaşlatı hep aynı renkte akar.
    Bunu niye yazdım bilmiyorum ama olsun güzel söz 😄😄

0|1
    0|0
  • Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Bakışı 😄

0|1
    0|0
  • Bakışlar önemlidir 😂

0|1
    0|0
  • Şekli ve bakışı daha önemli ama nedense renk tatlı yapıyor😂

0|1
    0|0
  • Enistem facebook'ta ablamin resmini paylasip bu dörtlügü yazmisti. Onu animsadim 😁 tabiki göz rengi degil , nasil baktigi önemli.

0|1
    0|0
  • Siyah renk göz olsa güzel olurdu

0|1
    0|0
  • Bazi goz renkleri cok hos duruyor :)

0|1
    0|0
  • Goz rengi onemsiz bakislar derin olmali

0|1
    0|0
  • Nasil baktığı önemli göz rengi önemli değil benim için zaten benim gözlerim de kahverengi

0|1
    0|0
  • Renk değil nasıl baktığı önemli

0|1
    0|0
  • bence göz rengi önemli.

0|1
    0|0
  • önemli değil ki zaten sevmekte sevilmekte her şey ilk önce gözlere yansımıyor mu? kalbimizden önce o seçmiyor mu? bakmakla da olmuyor ki görmeyi bileceksin attığı çığlıkları duymayı bileceksen bakacaksın gülerken hıçkırarak ağladığını görmüyorsan bakma be körsün zaten bütün gözlere !

0|1
    0|0
  • Bakış bakış bakış. Göz renginde keramet olsa idi lens olmazdı. Zaten bakışı dgişrrmezsin. Rengi lens Vs degiştrrsn.

0|1
    0|0
  • Gözlerinin kahvesinin hatrına 40 yıl diye bir terim var. Gözlerinin mavisinden çal önrüme diye bir terimde var. Gözlerinin yeşili doğamın perdesi gibi bir çok terim var. Aslında bir çok yazar şair düşünür karşısındaki kişinin göz renkleriyle bakışlarını benimsetip onlara uygun terimler üretiyor. Yani bakışları renklerde anlatır. Her rengin ayrı bir güzelliği ayrı bir terimi vardır.

0|1
    0|0
  • Illa mavi gözlü mü olmalıyız diyor birisi hayır olmak zorunda değiliz tabii gözün ne renk olursa olsun kalbin nasılsa başkalarına da o yansıyor.

0|1
    0|0
  • Bakışlar

0|1
    0|0
  • Mavi ve güzelse tadından yenmez erkekte

0|1
    0|0
  • Gözlerindeki anlamda kaybolurken kendimi buldum @BoLSosluFettucini

0|2
    0|0
    • 2ay

Gözlerim sonsuzluga kapanana dek o anlam asla yitmeyecek.
      Ben ise, gözlerinin derinliğine bıraktım kendimi... Artık ordan kimse çıkaramaz beni. Bu bir çeşit intihara teşebbüs gibi olsa da, seviyorum. İçinde sen geçen herşeyi seviyorum...

• 2ay

Seni çok seviyorum. Yine aynı üç kelime, başka hiçbir şey bilmiyormuş gibi

• tabikide bakışları rengin bir manası yok

0|1
    0|0
  • Bence göz rengi sadece ilk bakışta etkiliyor nedeninin farklı olana yönelim olduğunu düşünüyorum ama iş bişey hissetmek olduğunda önemli olan nasıl baktığı oluyor

1|1
    0|0
  • Bakış

0|1
    0|0
  • Takintili dehilim

0|1
    0|0
  • Göz şekli bakışları biraz anlamlandiriyor bence. Pörtlek gözlü biri istediği gibi baksın anlamlı olmaz ama iri gözlü veya çekik gözlü bir kızın bakışı etkiler insanı tabi bu bana göre. Hele ki o gözler renkliyse of :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    134

Erkekler Ne Diyor 37

• Tabi canim.. esmer sarisinin ne farki var.. zenci ya da beyazin da oyle diye devam eder gider.. cesitliliktir bum. farkli guzelliklerdir.. renkliliktir.. Allah bunca renk gozu neden yaratmis? Ne onemi var diye burun kiviralim.. bakislari olusturan seyin %90 i da sekil ve rengiyle de alakalidir gozlerin.. benim gozlerimi al siyah yap , cok faha farkli bakislar ortaya

0|1
    0|0
  • Giderken öyle kahverengi bakıyordu ki, 40 yıl beklemeye karar verdim onu.

0|1
    0|0
  • nasıl baktıgı daha muhim
    en güzel göz rengi olsunda boş baksın ne anlamsız..

0|1
    0|0
  • Hepsi önemsiz

0|1
    1|0
  • Göz renginden ziyade kalbinin güzelliğine dikkat etmeye çalışıyorum ama başarılı mıyım...

0|1
    0|0
  • faarketmez yaa

0|1
    0|0
  • nasıl baktığının

0|1
    0|0
  • mavi yeşil kırmızı fark etmiyo benim için 😑

0|1
    0|0
  • renkli gözlü ve çok güzel bakan biri olarak söyliyebilirimki bakış masumiyet şekil renk hepsi önemli :/

0|1
    0|0
  • Normalde herkes Nasıl baktığını önemser ama muhabbet arasında yeşil göz isterim mavi gözlü olsun falan derler

0|1
    0|0
  • yooo ben hiç iplemem valla kimsenin kaşını gözünü

0|1
    0|0
  • Renkler iyi baktırır

0|1
    0|0
  • Bakışlar ve kaş... Kaşı es geçmeyelim beyler. Tavuz sultan selim köprüsü kalınlığımda kaşlar olmuyor...

0|1
    0|0
  • Valla genelde göz rengine bakiyolar bakisinin guzelligi falan pek onemli degil hatta sadece gozlerin guzel diye sana bakabilcek kzlar var cok degisik 😊😊

0|1
    0|0
  • arabanın nasıl gittiğimi nemli dışardan nasıl göründüğümü ya da telefonla konuşuyoruz neden pahalı telefon meraklısıyız gibi düşün görünüş önemli

0|1
    0|0
  • Şimdi hem renkli göz olsa hem de sevgiyle baksa daha güzel değil mi?

0|1
    0|0
  • Rengli gozlu bir kadini aşik olabileceğimi sanmiyorum bana çok itici geliyolar

1|1
    0|0
  • Bence Nasıl baktığı

0|1
    0|0
  • Yeşil göz iyidir candır 😊 seviyorum ben

0|1
    0|0
  • olur

0|1
    0|0
  • Önce renk sonra bakış 😂

0|1
    0|0
  • Gözlerin rengi bakışları da etkiler.

0|1
    0|0
  • Önyargılar işte 😂 renkli gözlüler daha güzel bakıyormuş gibi geliyor 😊

0|1
    0|0
  • Goz rengi yalan goz rengi yok inanmayn kahverengi gozlulerde insan

0|1
    0|0
  • Renklere takıntılıyız çünkü dikkati çeken rengin şehveti tabi bu her renk için geçerli deği 2. Gözün nasıl ve ne niyetle baktığı önemlidir

0|1
    0|0
  • Göz rengi onemsiz

0|1
    0|0
  • nasıl baktığı önemli

0|1
    0|0
  • Neye baktığından ziyade nasıl baktığın önemli

#KanatlarımRuhumda

0|1
    0|0
  • bakislar kalbin aynasidir kalbin guzelse gerisi bos

0|1
    0|0
  • bence takıntılı olanlar sizlersiniz önemli olan o gözün sevdigi kisinin disinda bakmamasidir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...