Sizce neden yalnızsınız?

çok iyi olduğunuz için mi? yani iyi kalpli olduğunuz için mi, şanssızlık mı yoksa başka bir nedeni var mı? ben acayip yalnızım da merak ettim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende anlamadığım birşekilde yalnızlaştım 2tane yakın arkadaşım bugun benimle arkadaşlıklarını bitirmek istedi kafama takmış durumdayım ölcem galiba içim sıkılıyor kötüyüm banada yardım edin dert içinde dert oldu resmen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnizlik varlik sebebim. Huzunden besleniyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilmiyorum kanks sahi neden yalnızım ben ya

0|1
    0|0
  • Yalnızlığı seviyorum daha fazla özgürmüşüm gibi geliyor kafam rahat oluyor kendimi çok daha iyi hissediyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

tek başına falan mı gidiyosun sinemaya

• 3ay

Hayır

• çok netim her şeyi uçlarda yaşıyorum ağır geliyor karşı tarafa dürüslük pahalı

0|0
    0|0
    • 3ay

uçlarda ha 😏 sıkıntılı bir durum

• 3ay

çok sevilmek niye sıkıyor mesela karşı tarafı anlam veremiyorum

• 3ay

öğrendiklerimden yola çıkarak onu sana şöyle anlatayım;zor savaşların galibini herkes hatırlar 2. dünya savaşı vs. peki kolayca kazanılan savaşları kim hatırlar? tabiki hiçkimse. yani sen zoru oynarsan erkek hep peşinde olur ve sıkılmaz sevsende belli etmeyeceksin ama seni çok seviyorum diye diye peşinde gezersen senden uzaklaşır. bende sevgimi saklayamam mesela yalnız değilsin

• çirkin oldugum için

0|0
    0|0
    • 3ay

bana yakışıklısın der çoğu insan tatilde animatörler, arkadaşlar falan ama yok yani bunun çirkinlikle pek alakası yok

• 3ay

ne yapmam gerektiğini söylersin belki. özelden gelsene merak etme asılmam 😄

• 3ay

Yapman gereken çok basit ve gizli bir sey degil - bir kizi begeniyorsan veya arkadas falan olmak istiyorsan, her neyse iste, gidip konusuyorsun - kiz terslerse demek ki degmezmis

• Tamamen kader kısmetsızlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...