Nasıl kızlardan hoşlanırsınız?

Kalbinizin ritmini değiştiren kız nasıl veya nasıl olmalı? Görünce heyecanlandığınız bir kız var mı neden heyecanlanıyosunuz

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• elini tuttuğunda güven kokmalı kadın dediğin yanında yürüyüşüyle ben burdayım demeli seni rahatça savunabilmeli ama yalnızken ağzına sıçmalı gözün kaydığı zaman noluyor lan diyebilmeli yemek kariyer boş hepsi aga yüzü minyon olmalı fiziğine baktıkça içini de görüp yekrar aşık olmalısın ruhu da fiziği de güzelim demeli ama öyle bakmalı ki sen benimsini ggörmelisin nerde ne hareket yapacağını bilmeli sarıldığın zaman cennette hissetmelisin gözlerin aramaya korkacak ondan başkasını ve erkeğini toparlayabilecek onu düşünecek gerisi gelir zaten erkek bir bezdir kadın bir duvar erkek o duvarı kaplar herşeyde öne gider herşeyi yapar ama arkasında sımsıkı bir kadın olmalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sağlam , akıllı , atletik , bakimli iyi seks yapabilen

0|0
    0|0
  • İnsana rast gelirsem anca

0|0
    0|0
  • Bu sitede olmayan kız şeklinden

0|0
    1|0
  • Durust zeki beyaz

0|0
    0|0
  • Anlayışlı kızlardan, empati yapabilenlerden.
    Not: henüz dünyaya gelmedi öyle bir hatun 😂

0|0
    0|0
  • Gözleri, bakışları, hareketleri böyle nasıl diyim masum olacak ki anca etkileniyim..

Gerisinin benim için sanayideki hilmi ustadan farkı yok :D açık kapalı çılgın farketmez benim aradığım bu 1 tane var ama kız aşırı nazlı :D

0|0
    0|0
  • kalbimizin ritmini değiştiren kız :o

0|0
    0|0
  • Güzellik yetmiyor, giyinmesini bilmeli. Ben kendi giyimimi özenle dikkat ediyorsam, oda etmeli.

0|0
    0|0
  • Eğlenceli dürüst

0|0
    0|0
  • Sarisin.

0|0
    0|0
  • Türklerde olmayan özelliklere sahip kızlardan hoşlanıyorum!1

0|0
    0|0
  • fit hoş güzel gülen

0|0
    0|0
  • Zayıf...

0|0
    0|0
    • 3ay

neden ne kadar zayıf olmalı

• 3ay

Boyuna göre orantılı olmalı tabiki ama nedense benim hoşuma gidenler memesi ve poposu güçük olanlar olmuştur

• Esmer, ince, doğa bilimlerine hakim

0|0
    0|0
  • Gözleri güzel bakması ve sürmeli olan kızlar çok hoş duruyor, herşey gözlerde bitiyor bence 😃

0|0
    0|0
  • aşık olursam bunlar olur. güzellikle alakası yok..

0|0
    0|0
  • Gözlüklü kızlardan zafim var

0|0
    0|0
  • ritim işi yalan

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Fakelerden hoslanmazlar😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...