LGBT olan insanlara karşı yeterince saygılı mısınız?

İnsanların cinsel tercihlerinden dolayı yargılanması ve toplum tarafından dışlanması hiç adil değil. Bir kere bu empati yeteneğimizin sıfır olduğunu gösterir. Ayrıca hislerini bastıramadıkları için suçlanmaları ne kadar doğru? Bunun normal bir şey olduğunu ve insanlara saygı duymamız gerektiğini ne zaman öğreneceğiz acaba.

1|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle öyle. Herkesin hayatına kimse karışamaz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yeterince saygı yanlış bir ifade olmuş.
    Herkese olduğumdan daha fazla saygılı değilim kendi adıma, olunması gerektiğini de düşünmüyorum.

3|2
    1|0
    • 3ay

''Yeterince saygı'' tam da söylemek istediğim şeydi. Yorum için teşekkürler.

• 3ay

Yahu herkese gösterdiğimden daha fazla saygı göstermiyorum demişim işte, daha fazlasının da gerekmediğini düşünüyorum demişim.
      O yüzden "yeterince" ifadesi bence yanlış. İnsanlara ya saygı duyarsın, ya da duymazsın. "Yeterince" ne demek?
      Bunun kişiye göre değişen bir ölçüsü mü var?
      Ya bakkalın "yeterince saygı" algısı çok yüksekse ne olacak, kırmızı halıyla mı gezeceğiz elimizde?
      O anlamda yeterince saygı ifadesi yanlış gelmişti, herkese duyulan kadar saygıyla idare edecek homoseksüel insanlarda işte :D
      Neyse de. Anlamsız bir muhabbet oluyor.

• 3ay

Aslında ''yeterince'' kelimesini kullanma sebebim zaten gerektiği kadar saygı gösterilmiyor olması. Yani ortalama bir insan başka bir insana sırf herhangi birisi olduğu için ne kadar saygı gösteriyorsa bu cüzi miktardır. Neyse, bence de bunu tartışmak anlamsız.

• Saygılıyım

1|0
    0|0
  • Evit yeterince saygiliyim bence

1|0
    0|0
  • Çevremde öyle insan yok. Ben kimsenin giyinişine tavrıma ve tarzına karışmam.

1|0
    0|0
  • Ya ibneligi kabul edemiyorum

0|0
    1|0
  • Ne saygılı olucam be Canları cehrnneme

0|0
    2|0
  • saygılıyım

1|0
    0|0
  • bana asılmadıkları sürece can ciğer kuzu sarması olurum

1|0
    0|0
  • İ*neler benden uzak olsun yeter gerisiyle ilgilenmiyorum

0|0
    1|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Nefret ederim hepsinden.

0|0
    1|0
  • SAYGI DUYUYORUM ZATEN. ama SEVMEK ZORUNDA DEĞİLİM

1|0
    0|0
  • Herkezin kendi seçimi rüzgar erkoçları seviyorum Sa

1|0
    0|0
  • saygılı değilim ip. nelere karşıı

0|0
    1|0
  • tabiki her insana saygiliyim hatta hayvanlara insanlardan daha cok :)

0|0
    1|0
  • Çocukluk arkadaşım böyle biri çıktı 2 yıl kabullenebildim.

0|0
    0|0
  • evet saygılıyım onlar da insan

1|0
    0|0
  • Kendi içlerinde yaşayacaklarsa sorun değil ama topluma reklam ediyorlar sürekli. Bunu yaparlarsa saygım kalmaz

1|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğru bulmuyorum ama dışarda görsemde saldırmam yani. Fakat yürüyüş yaptıkları zaman çıplak gezmeleri çok yanlış biz onların şeylerini görmek zorunda mıyız? Eylem Illa öyle olcak diye bişey yok

1|2
    0|0
  • ortamlarına girmiyorum bulunduğum zaman da hemen kaçarım saygılıyımdır

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Ben saygı duyarım ne desteklerim ne dislarim

1|0
    0|0
  • Evet saygılıyım

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...