Genetik olarak da Orta Asyalıyız. Sizin görülerininz neler bu konuda?

Yunanlılara ve İtalyanlara benzmemizim nedeni iklim ve coğrafya. Nasıl ki bir insan Danimarkaya göç edip 5-6 yıl orada yaşayınca Kuzey Avrupalılara benzemeye başlıyor, işte bize de öyle olmuş. İklim tipimizi değiştirmiş. Sizce?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• öyle saçmalık mı olur o zaman afrikalılarda avrupaya gitsin beyaz olsun senin ırkın en az 15 milletin karışımı olmuş melezliğide geçmiş

0|0
    0|0
    • 3ay

Nelermiş o 15 ırk?

• 3ay

çin-gürcü-ermeni-rus-arap-bulgar-macar-rum-çerkez-sırp-boşnak-arnavut-fars (iranlı)-hindu- bunlar en çok etkilenmiş olanlar italyan-alman-ingiliz vs bu ırkları saymıyorum bile yani anlayacağın saf Türk ırkı kalmamış mesela osmanlı padişahlarının sadece bir kaçtanesinin eşi Türk geri kalan eşlerinin tümü yabancı birde devşirme sistemi diye bir şey var türkler hep yabancı erkekleri devşirip Türk kızlarıyla evlendirmişler...

En İyi Kız Görüşü

• Tam tersi...

Kültür ve köken olarak Orta Asyalıyız. Ama Anadolu'ya geldikten sonra buradaki halk uçup gitti mi kardeşim?

Hani Hititler, Frigler, Sümerler, Yunanlar ve Ermeniler... Anadolu topraklarında çok büyük nüfusa sahiptiler. Ne olacak karıştık işte. Anadolu oldukça çeşitli bir gen havuzu içerir. Lakin bu kötü bir şey de değil.

Öyle salt iklime göre ise tip değişmez. Bir zenciyi koyun İngiltere'ye. Salt zencilerle evlenirse 500 yıla salt iklimden rengi değişmez. Elbette karışması gerekir. Anadolu'da hepimiz karışmış ve bu milleti böyle kurmuşuz. Fakat ağırlıklı kültür türk kültürüdür.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Katılıyorumda bir soruyu neden gizli sordun ki😀

0|0
    0|0
    • 3ay

Gizli sorunca nedense daha çok görüş topluyorum.

• 3ay

Sanırım experim henüz çok yüsek olmadığı için.

• 3ay

Takılma böyle şeylere ne olacak? Bende daha 1 xperim mesela

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiz alip vererek genetik degisime ugradik

0|0
    0|0
  • Kalıtım daha önemli bence %30 çevre etkisi

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon ya

0|0
    0|0