Kızlarla kanka nasıl olunur?

Ben kızlarla konuşmayi kaynatmayı seviyorum ben çok konuşmayı severim samimi ve durustumdur eglenceli ve hayal perestligimde vardır ben yanımdaki kiza dünyayı unutturdugumu düşünüyorum çünkü bunu hissediyorum ama başta nasıl tanışcağımı bilmiyorum bazen ne konuşsam diyede tedirgin oluyorum bana yardımcı olurmusunuz?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Samimiyeti çıkarsizliği hissettirmek gerek tabi bu daha sonraki aşama. Tanışabilirmiyiz diye de girme hic bir zaman.. genelde abazanlar böyle giriyor bir yabanciyla insanla nasil konusulursa oyle konus Kız olduğunu düşünüp heyecan yapma Sıcak bir gülümsemeyle de güven aşıla :) Karşındaki kişi arkadaş canlisiysa elbet konusur sen adım attiğinda yoksa salla gitsin :))

0|1
    0|0
    • 3ay

Mesela nasil bir giriş yaparız örnek verirmisin

En İyi Erkek Görüşü

• Ortak hobiler zevklerden yola çıkıp yakınlaş uzunca konuşmaya başlayınca samimiyetin ve dürüstlüğünde varsa gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Mesela ben yıllar önce ikimiz sırf metal dinliyoz diye konuşmaya başladığım kız şu an dünyadaki bir tanem. Arkadaş ve dost olarak ama.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olduğun gibi görünürsen olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim için zor hepsi üzerime düşerken yani ehehehe :) kanka kalamıyorum ama rahat ol konuş yeter mk kızlar bir b*ktan anlamaz zaten

0|0
    0|0
  • Kiz gibi davranirsan

0|0
    0|0
  • Bu ne ya :D

0|0
    0|0
  • Hemcinslerimden nefret eder oldum şu hale bak özgüvensizliğe bak ajsjsj

0|1
    0|0
  • Nezaket, dürüstlük ve doğrulukla