Yakilarak öldürülen trans kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yakilarak öldürülen trans kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir trans kadını bu şekilde haber yapmanız , trans kadınları bir birey yapmaktan çok '' bak bunu dışladınız bu da öldü '' diyerek '' ayrımcılığa '' itilmesidir. Bu tip sorular sorularak onları normalleştirmekten çok , ' bakın bu farklı ' demeye yol açtığınızı söylemek isterim.
    Aynı şekilde ' biz normaliz ' şeklindeki yürüyüşler de keza bu şekilde. Biz insanız. Erkekler de insan. Lezbiyenler de insan , transeksüller de insan. Gayler de insan , biseksüeller de... Kendinizi toplumdan ayırmaktan vazgeçin. Biz , sizi ayırmıyoruz , siz yapıyorsunuz bu ayrımı.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trans biri ölünce neden herkesin sesi çıkıyorda trans olmayan biri ölünce veya bir asker şehit olduğu zaman bu kadar gündeme girmiyor Türkiyede normal giden hiçbirşey yok galiba artık

0|1
    0|4

Kızlar Ne Diyor 14

• Trans cinayetleri politiktir.

0|1
    0|0
  • trans olması bir şeyi değiştirmez yapılan eylem insanlık dışı

0|0
    0|0
  • Açık sözlü olmak gerekirse pekte umrumda olmadı.

0|0
    0|5
  • Lgbtye saygı duydugumdan değil tamamen objektif bakarsak her ne olursa olsun o bir insan ve onun da yasamaya hakkı vardı tıpkı bizler gibi kimsenin bunu gaps etmeye hakkı yoktu

0|1
    0|0
  • Canilik

0|0
    0|0
  • Ya bela okumak istemiyorm milletimizi sevmiyorim lan artik evlilerle yatanlari yaksinlar ya ne istemisler yazik ya

0|0
    0|0
  • Normalde bu tur cinsel egilimleri sevmem ve desteklemem ama sırf tercihi öyle olmuş diye bir insanın canice öldürülmesini de aklım almıyor.

0|0
    0|0
  • O kadınla beraber insanlığın da öldüğünü düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yapanların yanına kalmamalı, onun da bir canı var.

0|0
    0|0
  • Vatan haini olmadıkça öldürülen her insan için üzülüyorum

0|0
    0|1
  • Ne olursa olsun insan o da tamamen yanlış

0|0
    0|0
  • Bunu ona yapanların zavallı olduğunu düşünüyorum. Sırf trans diye ne hadlerine bunu yapmak?

0|0
    0|0
  • Hande Kader adı

0|0
    0|0
  • kesinlikle insan diye birşeyin olduğunu artık düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Acımadım

0|0
    0|0
  • Barbarlık. Kimse böyle ölmeyi haketmez

1|0
    0|0
  • Ne düşünelim? Ölenle ölünmez.

0|0
    1|1
  • Vahşet

0|0
    0|0
  • kötü işte

0|0
    0|0
  • vahşice insanlık dışı - oda insan oda kadın normal insanlar gibi yaşama hakı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...