Yargılamak için sormuyorum ama 2016da bile okumayan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tamam bundan 40 50 sene öncesini anlarım hayat şartları vs ama 2016da kız çocukları okusun diye havada uçuşan burslar.. Devlet bursu, ödemeli kredi ve en önemlisi artık kızını okutmayan baba yokken okumayı reddeden kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Her Bayan Ayakları üzerinde durmalı. Aksi Taktirde Günümüzde'de gördüğümüz üzere Ev Hanımları Kocaları tarafından aşağılanıyor ve şiddete maruz kalıyorlar. Eğer Bayan Eğitim alır. Çalışmak isterse Eşleri Hiçbirşey Yapamazlar Çalışmasalar Bile Eğitimleri onları hep üst kademede tutacaktır.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar zengin koca bulurum diye hayal kuruyolar. Hayat şartları filan değil okumak isteyen part time çalışır yine okula gider devlet zaten burs veriyo çoğu vakıf burs veriyo.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• öyle bir devirdeyizkii doğuda okumak için can atan gençler batıda ise bütün imkanlr sunlms okumayı reddeden insnlar aca sorun ailelrndemi ya da yetşme biçimlerndemii

2|0
    0|0
  • Kendi gorusudur kimseyi ilgilendirmez

0|1
    1|0
    • 3ay

O halde boşanma halinde kocasından nafaka talep edemesin. Kocası onu beslemek zorunda mı

• 3ay

Hukuken sebebi var ki konulmuş

• 3ay

Sebebi eski türkiye :(

• Hepsi ezik

1|0
    0|0
  • Daha beyinlerinin gelişmediğini

2|0
    0|0
  • İstemiyorlardır. Ne var bunda? sanki okuyanlar ileri gidebiliyorlar da

0|0
    1|0
    • 3ay

Okumazsa asla gidemez. Tıp mezunu olmayanı nasıl doktor yapsınlar?

• 3ay

Bitirmek üzereyim. Lütfen sus saçmalama rekoru kırdın çünkü ben yazdıklarını idda etmedim. Kendi kafanda benim yazmadığım şeyleri yazmışım gibi gösterdin.

• 3ay

Hakaret etmeden 2 cümle yazamadın okumuşsan bile kendini geliştirmişsen bile boşa olmuş. İnsan ol

• Kimse kimsenin içinde bulunduğu şartları aile yapısını kafa yapısını dertlerini ızdırapları bilmiyor Kısacası insan demek apayri bir dünya demek o yüzden toplu değerlendirmelere karşıyım Herkesi ayrı ayrı dinlemek ve anlamak lazım evvela

0|0
    1|0
  • okumayan erkek kız farketmez bildiğin ezik durum

1|0
    0|0
  • herkes okuyucak diye bir kaide yok yok bunu anlayın Allah herkese nasip etmez

0|0
    0|0
    • 3ay

okumazsa nasıl hayalindeki mesleği yapacak? Diplomasız avukat olmayı beklemiyorsun heralde.

• 3ay

Sen ne diyosn ya ajsjdjmdmfmfmfmfmcm

• Kimse kusura bakmasın da eşek diyorum ben.

1|0
    0|0
  • Sana mı kaldı böyle şeylerin derdi kardeş

0|0
    1|0
  • Sebebini bilemezsin hic yorum yapma b3nv3

0|0
    1|0
  • Kendi tercihleri.

0|0
    2|0
  • Herkez or3sbu olmak zorunda degil

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• koca meraklisi olduklarini

3|0
    0|0
  • Çok pişman olacaklar, çoook...

3|0
    0|0
    • 3ay

Pişman olacaklar biliyoruzda. Boşanıncada kocasını sömürmeyide iyi biliyorlar

• 3ay

Çalışan kadınlara hem b. k atıcak sürekli iftira atacak

• 3ay

Çalışan kadın, alnının teriyle parasını kazanan güçlü kadındır. Çoğu insan güçlü kadınlardan korkar. Korksunlarda.

• Çözemedim onları. Mahalesef öyle insanlarla çok karşılaştım, ne dusunduklerini anlamıyorum.

2|0
    0|0
  • Ben saçma buluyorum bence özellikle kızlar okumalı ama herkesin kendi düşüncesi ne diyebilirsin ki okumak istemiyorsa okumaz.

2|0
    0|0
  • onlar basite kacanlar. evde yatarim koca parası yerim mis diyenler

1|0
    0|0
  • Kendi bilir imkanı olmayanda okuyor tvlerde görüyorsunuz ya kendine yatırım yapmak varken , kimseye bağımlı yaşamamak, her istediğini kimseye hesap vermeden sormadan almak varken , kendi ayakları üstünde durmak varken neden aksi istenilir anlayamıyorum. Sonrasında da evleniyorlar evlendiklerinde de yaşadıkları malum yazık yani :(

0|0
    0|0
  • Eve yapışmış bazen ucuz parfüm satan dükkânlarda zaman zaman rastladığımız dümdüz yanmış sarımsı saçları olan tembel uçuk makyajlı küfürbaz yenmiş ojeli kızlardan mi bahsediyorsun kolaylık tembellik çulunu evlenmeye atmak için okumuyolar çünkü gerizekalilar kafaları basmiyo

0|0
    0|1
  • tercih..

0|0
    2|0
  • salak olarak görüyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Okumak insanin icinde olmali herkes aynı olmuyor malesef benim kardeşim de nefret ediyor okumaktan abim ve ben üniversite okuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...