Sizin cenaze törenleriniz başsağlığı ziyaretleriniz nasıl olur?

Az önce balkondayken gördüm komşumuzun kocası vefat etmişti 1 gün önce hemen masalar sandalyeler geldi çay makineleri kuruldu kolalar filan inanır mısınız ilk önce düğün kına filan sandım ama öğrendim ki işte cenaze içinmiş millet gülüyor şakalaşıyor birbirine içecek ikram ediyorlar yiyorlar içiyorlar çok tuhaf geldi şaşırdım bayağı cenaze evi değil de mübarek düğün evi. Çok absürt değil mi ben mi hiç bilmediğim için tuhaf geliyor? Ya bir tane üzgün insan yok şıkır şıkır gelmişler enteresan..

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat boyle

0|0
    0|0
    • 3ay

Bayağıdır cenaze evi görmüyorum herhalde çok garipsedim

• 3ay

Nefesi bitiyordu

• 3ay

Hatırladım evet elinde tesbih sallayarak 😂

Erkekler Ne Diyor 1

• maalesef buna benzer oluyor amac vefat eden kisinin ailesinin acisini paylasmak olmali ama herkes haha hihi eglencesinde

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya iki gündür site bahçesinde keyif yapıyorlar resmen ya cenaze evinde pek bulunmadığımdan tuhaf geldi çok galiba

• 3ay

Haklısın Kardes dur bakim bir iki alevi arkadaş var sorayım onlara yanimdalar

Kızlar Ne Diyor 4

• Cenaze evi yemek ikram etmemeli çok yanlış bir gelenektir. Değerli ölen kişi geride yetim bıraktıysa ikram edilen yemek haram olur. Durum tam tersi olmalı yaş evine komşular ve yakinlar yemek yapıp ceneza evine götürür.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de sizin dediğiniz gibi biliyorum ama burda gelen giden yiyor şaşırdım fazlasıyla 😊

• Ne değişik cenaze töreni öyle ya. Bende ilk defa duyuyorum Şu an .

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten site de kamelyalar da yiyip iciyorlar koca koca adamlar şakalaşıyor sen yemedin mi ona da getir buna da getir filan hiç gelmesinler daha iyi böyle eş dost

• 3ay

Çok yaşlı biri de değil ki hani öldü kurtuldu desek valla değişik millet ya

• 3ay

İlginç gerçekten anlayamadım ama şaşırmamak lazım insanlardan hersey beklenir.

• Anlatmak üzer beni...

0|0
    0|0
  • ben gitmiyorum cenazelere

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben gitmem de komşu olunca şahit oldum dışarıda yani

• 3ay

zor aldılar elinden sabaha kadar kokar dediler de anca öyle oldu

• 3ay

Daha neler görücez duycaz Allah bilir