Muhabbet kuşumu kaybettim?

Çok canım yanıyo dün sabah kaybettim döktüğüm gözyaşının hesabi yok eşi kaldı geriye o da tek kaldı bağırıp duruyo benim zaten içim yanıyo bir kuş daha alip ayni aciyi yaşamak istemiyorum ben ona o bana merhem olsun diyorum bu saatten sonra alışır mı bana alıştırabilir miyim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende var verim :s

Istiriyor ama saldirgan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Alışır

1|0
    0|0
  • Yeni kuş al

1|0
    0|0
  • sonsuza kadar yaşayacağını düşünmüyordun herhalde? alırken bir gün öleceğini düşünerek alacaksın ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum aslinda ondan korkumdan almamistim ama aldik 3 yilda çok alistim bide muhabbet kuslari 10 sene filan yaşar diye beklemiyodum şimdi belki o zaman daha çok alışır daha çok üzülürdüm ama hic ölmeyecek gibiydi yakistiramiyo işte insan sevdiği değer verdiği kişilere. Ben farkli görüyordum onlari kardeşim yok benim yaramazlik yapinca kizacagim ders çalisirken ses cikartip beni sinirlendirecek ortaligi batiracak ama yinede tirnagina taş deyse canimin yanacagi yemesiyle icmesiyle temizligiyla hastaligiyla en cok benim ilgilenecegim bir derdim oldugunda ilk onun yaninda ağlayacağim bir kardesim yoktu ama onlar benim icin kardesimden farksizdi ben bu saydiklarimin hepsini onlarla yaptim onlara kizdim onlari sevdim onlarla dertleştim onlarla ayni odayi paylaştım onlarin sesiyle uyandim dile kolay 3 sene iki tane olduklari için alismadilar birbirleriyle konuştular uğraştılar ama yinede o kadar alışmışım ki farkinda olmadan onlara yuvasinda hala onu arıyo gözüm haklisin tabi

• 3ay

başka bir tane al

• Kuş al yoksa ölür bir süre sonra ya da çok ilgilenmen gerekiyor

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Basiniz sagolsun. Mekani cennet olsun

1|0
    0|0
  • başın sağolsun kardeş mekanı cennet olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0