Sizde hic Suriyeli, filistinli savaştan kaçmış bir multeciyi evinize alıp bakmak istediniz mi?

Bir ara pazarda gezerken yerde Suriyeli anneyle bebegi vardı gerçekten içim cız etti.. İnsanların yukarıdan yan yan bakması ne kadar da kötü bir durum, kimsenin yardım etmemisi ne kadar kötü bir durum.. Sizde hiç Suriyeli bir aileyi evinize alıp kucak açıp bakmak istediniz mi? Ya da Suriyeli bir cocuga kucak açmayı? Sabah aynı sofraya oturmayı? İçimin sızladıgı bir kare... Suriyeliler gitsin vatandaşlık verilmesin diyenler utanmıyor mu?Sizde hic Suriyeli,  filistinli savaştan kaçmış  bir multeciyi evinize alıp bakmak istediniz mi?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çocuklar ve kadınlara yardım ederim. Ve çokta acıyorum ama o erkek olacak ibnelere hiç acmam gitsin ülkesinde mücadele et kacmasinlar Serefsizler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evimize aldık bir hafta boyunca ne eksikleri varsa tamamladık iş bulduk, ev bulduk, evdeki eksikleri tamamlamak yardımcı olduk. Şimdi kanadaya gitmek için hazırlık yapıyorlar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bugun ona kucak acarsin yarin akrabalarida gelir
    bizim burada bir hayir sahibi evini bir anne ile iki cocuguna vermis
    bir ay sonra eve gidiyor evde tam 10 kisi yasiyor komsular sikayet edince
    yani o resimdeki cocuk masum bir cocuk amenna ama buradaki suriyelilerde yüzsüz ve korkak

1|0
    1|0
  • Üzüldüm

1|0
    0|0
  • çocuklar masumdur. onların bir suçu yok. büyükleri 0rosğpu çocuğu

1|0
    0|0
  • ınaclı olanlara sorsan peygamber efendımızın zamanında olmak ıster ensar olmak ıster muhacir olmak ister Allah o fırsatı verıyo ama kımse farkında degıl ALLAH yardımcıları olsun

1|0
    0|0
  • İsterim tabi, yardım etmek görevimiz sayılır.

1|0
    0|0
  • ne bakıcam la ,
    gebersinler..

cocuklar hariç tabi.

1|0
    1|2
  • Utanmiyorum multeci kamplarinda kralla gibi yiyip iciyorlar orda kalsinlar ulkeleri temizlenince yurtlarina donsun biz suriyeliler olsun demiyoruzki ama gelen suriyelilerin ulkenin duzenini bozmaya basladigi da yalan degil

0|0
    1|2
  • hayır istemedim çocuk evlat edinebilir ama

1|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    1|1
  • İstiyorum zaten suriyeli ile evlenmek

1|0
    0|1
  • aynen.. bak

1|0
    0|0
  • Vicdan ayağı yapmayalım. Düşmana yardım etmek ne kadar tehlikeli biliyor musun?

0|0
    1|2
  • İstemem getirenler baksın.

0|0
    1|1
  • ... derler ama hiç evine almış birini ne gördüm ne duydum... Siz aldınız mı evinize misafir olarak?

1|0
    0|0
    • 3ay

Tam da tahmin ettiğim gibi... Altı boş cümleler..

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Çocuklara canım feda ama çocukları kullanıp dilenen insanları asla sevmiyorum.
    Sen , ben yardım ettikçe onlar ilerki seneler için yine çocuk yapıp ve onları kullanmaktan vazgeçmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Aileleri gebersin çocukların suçu yok. Bakamayacak durumda olupta sırf dilendirmek için bir değil üç beş çocuk yapan o çocukların hayatını mahveden aileler gebersin!

0|0
    2|1
  • evet o cocuga bakarim ben :(

1|0
    0|0
  • suriyeliler ne kadar masum olsada zarar verenleri de mevcut bnde senin gibi iicim ciz ediyo😢😢

1|0
    0|0
  • Irakli bir aileyi aldik uc gun kalmislardi bizde ozaman kiracimiz yoktu daireyi onlara vermistik.
    Kaldigim ulkede iyi bakiliyor multecilere ama kiyafet yardiminda yiycek yardimda bulunuyoruz yine

1|0
    0|0
Yükleniyor...