Kızınızın her gün sabahlara kadar oturup internette takılmasına izin verir misiniz?

Kızınızın her gün sabahlara kadar oturup internette takılmasına izin verir misiniz?

• Evet
    44% (19)17% (5)33% (24)Oy Ver
  • Hayır
    56% (24)83% (24)67% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• 5 erkek hayır demiş ve 3 kız evet demiş. İşte beyler kendi kızlarının sabahlara kadar internette takılmasına izin vermezler ama elalemin karısına kızına sabaha kadar yazılmada sorun görmezler.

5|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz küçükken akşam yemeğinden sonra pc açmak = 12 tane adam öldürmeye eş değerdi. Peder bir bağırırdı korkudan monitörü g*tüne sokardın

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Artik internet hayatimizin bir parcasi.
    Kimisi icin kitap, oyun, arastirma, bulmacs vs vs

Yani teknoloji sorun degil sorun kullanmasini bilmeyenlerde.

0|0
    0|0
  • kardeşime de izin vermiyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Virmem😅

0|0
    0|0
  • Vermem 😄

0|0
    0|0
  • Hayir. Daha yararli seyler yapsın😂

0|0
    0|0
  • Kontrollu bir şekilde evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İstediği gibi takılsın nasıl olsa pcde keylogger olacağı için eğer ki sorun olacak bir durum olduğunda gereken müdahaleyi yapmayı bilirim ama bunun kız veya erkek farkı yoktur benim çocuğum özgür bir bireydir ve interneti nasıl kullanacağınıda elbette öğretirim evet özgür diyorum ve keylogger terimini kullanıyorum tabikide girdiği siteler hakkında sorun yaratmam ama eğer ki arkadaşlarıyla konuşmalarını denetlerim çünkü sonuçta öğreneceği çok şey var ayağına takılacak olan taşı kendi çabalarımla çakıl yapar ve hayattan ders almasını öğretirim bu yüzdende hiç sorun edeceğimi düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • Tüm sosyal hesaplarını iptal ederim. Temiz bir fırçalarim ardına pc nin wi-fi veya Ethernet driverlarini kaldırırım. Akıllı telefonuna el koyarim. Akılsız bir tel alırım sabit arama ayarlarına sadece benim belirledigim numaraları eklerim. Böyle olurdu kızım olsaydı 😂

0|0
    0|0
  • Yapma şöyle

0|0
    0|0
  • Kendim 10 yaşından beri bu şekilde rahat yetiştim ve getirdiği tek şey zarar. bunu kendi çocuklarıma yapmam

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • Hayır Asla

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sigara söndürürm gotunde adamın olamaz