Gaziantep'te yaşanan son skandal! Bu ülkede çocuklarımızı nasıl koruyacağız?

Bugün çok pis bir şey okudum. Çok pis bir şey. Gaziantep'de 9 aylık bir bebeğe tecavüz edildiğini.. 18 yaşında bir çoban. Bir bebeğe tecavüz ediyor ve annesi fark edip bebeği hastaneye götürüyor. Şimdi soruyorum bu ülkede kendi çocuklarımızı nasıl koruyacağız?
9 aylık bebeğe cinsel saldırı!

1|1
77|82

En İyi Erkek Görüşü

• Şaşırmadım ne de olsa dindarlar

1|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmiş, o da evin içinde kilotla gezmeseymiş o zaman!
    Ne işi varmış bir erkeğin yanında o vaziyette!
    Kesin cilve yapmıştır, kesin tahrik etmiştir (!)

Allah belanızı versin. Buna ne diyeceksiniz şimdi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Buna da kader derler iste Allah in belaları köpekler serefzlrr

Erkekler Ne Diyor 81

• Koreli turistleri hayşt huyşt şehirden kovan sığırlar ne yapacaklar bakalım, görelim.

www.hurriyet.com.tr/gaziantepte-koreli-turistler-misyonerlik-yapiyorsunuz-diye-kovuldu-40202576

6|4
    1|0
    • 3ay

Ayy korelilere nasıl kıyarlar 😱 birde antepliyim yaaa utandım 😱

• 3ay

Açtım okudum haberi. Ohaa yaa ne bağnaz insanlar var. Müslüman olmayanlar camiye girince misyonerlik yapma amacında mı oluyorlar yanii. Birde sopayla saldırmışlar pees. Ben utandım resmen.
      @Rebellious07 Canım yanılıyorsun. Güney Korenin %50si ateist, %30u budist %20si hristiyan. Misyonerlik G. Korede çok ilerlemiş durumda.

• 3ay

@Kayıkçınınküreği sen koreyi bosver, cenk 2ledi bugün

• bu dünyaya çocuk getirirken bir daha düşünün

8|4
    0|1
  • Onu çükünden asmak gerekir

6|1
    0|0
  • İsveç e gönderme yaptik ya. O çocuk kesin isveç nüfusuna kayitli ajan Türkiye yi kötü göstermek için yapmistir

2|2
    2|2
  • Eh tabi, cinsel eğitim verilmeyen tek ülkeyiz. cinsel eğitim olaydı böyle birşey olmazdı. baktılar ki bize ekmek yok, savunmasızlar üzerinden fantazi kuralım kafası. söylüyoruzda hep kötü biz oluyoruz nedense. %99 müslüma bir ülke %100 değill...

2|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlar günah diye haram diye cinsel acliklari bastirdilar. Başka bir ülkede tecavüz duydum ama bebeğe çocuğa hatta hayvana sadece bu ülkede duydum.

• çocukalrı korumak için önce evde huzurlu bir aileniz olacak. sonra milli manevi değerlere barlı dinini bilen çocuk yetiştireceksiniz. sonra çocuklar mutlaka spor ve sanatın içinde olacaklar. kız çocuklarını özellikle dönüş sporlarına tavsiye ediyorum.(öncelik tekvando)

2|2
    0|0
  • Devletin tecavüzcülere ve hırsızlara tanıdıkları haklarını azalttırarak, tecavüz edeni hele ki bir çocuğa tecavüz edeni ya idam ederek ya da türlü işkencelerle o kişinin ölmek için yalvarmasını sağlayarak ve bunları ibreti alem olsun diye de sosyal medyada yayarak, 49 tane erkek çocuğuna tecavüz eden ensar vakfına değilde bu olay için aile bakanına laf söyleyen Kılıçdaroğlunu ayıplayan bir ülkeyiz, tecavüzcü hakim karşısına çıktığında takım elbise giydiğinden ve hakime efendim dediğinden dolayı cezasının hafiflediği bir ülkedeyiz ya bir an evvel bir yolunu bulup yurtdışında çocuğumuzu yaşatacağız ya da elinden gelse tecavüzcüye teşekkür edecek bu ülkeyi uyandıracağız

1|0
    0|0
  • En basta iyi bir baba/anne adayı bulmamız lazım. Bu çok önemli. Sonra çocuk gelişimi hususunda sürekli kendimizi geliştirmeli, onlara kol kanat germeliyiz.. Tabi ki bireysel olarak da yeterli olabilmeliyiz. Bireysel anlamda, kendimizi pek çok hususta geliştirmemizde fayda var...

Aslında daha pek çok şey yazılabilir ama işin özü çok emek isteyen bir şey bu.

2|0
    0|0
  • şu dindar eğitimsiz yobaz kitleden bir kurtulamadık...

Diyanet kapatılsın... Cemaatler terör örğütü sayılsın... sadece din ticareti yapanlar hapse atılsın sadece ozaman kurtuluruz ...

1|0
    0|0
  • Sapığın biri 9 aylık bebeğe tecavüz ederken annesi nerede?
    Biz 10 yaşındaki yeğenimi bile sokağa salınca kameradan izliyoruz, milletteki rahatlığa bak..
    O sapığın da, o annenin de Allah belasını versin..
    Sapığı hadım ederken anneyi de kısırlaştırsınlar ki bir daha öyle doğurup doğurup sokağa atmasın..

2|3
    11|4
    • 3ay

Annesi irgat. Tarlada çalışırken çocuğun başına güneş geçmesin diye çadır yapıyor adam çocuğu oradan alıyor sinsice

• 3ay

Yaptiklarinin yaninda sapigin biri demek az bile sen daha cok anneye babaya giydirdin neyse uzatmayalim

• 3ay

@coldtracesosthepast çobanın suçluluğu ap açık belli olduğu için zaten ona herkes giydiriyor..
      Ben olayın gözden kaçan diğer detaylarına dikkat çekmek istedim..

• Çobanı çoban salatası yaparlar umarım

3|0
    0|0
  • ulan hadi yetişkinlerde yine onaylamıyorumda cinsel organ diye bişey var ulan ey bacım çocuğu 9 aylık bebeğin amınamı azıyorsun arkadaşım

2|1
    0|0
    • 3ay

bisey olmaz nasilsa bebek demistir şerefsiz pislik. keşke ömür boyu hapis yatsa hatta hadim edilse.

• 3ay

@trollinginthedeep hapis veya hadım kurtarmaz vericeksin milletin eline meydanda öldürene kadar dövsünler

• onu bırak aynı yerde HRİSTİYANMI yapacaksınız bizi diyip Turistleri kovmuşlar ama diyorlawr Rus alırım ben diye, türk kızını aşağılıyorlar antalyadada var bu?, gerek toplum kesiminin bakışı gerek dinin yanlış anlatılması gerek işsizlik gerek siyasetçilerin pkk sorunları yüzüden Türkiye silahı bile üreten Uzaya çıkmış ülkeler gibi olamıyor, tabi hintlilerin abdlilerin rezillikleide var ama 8-9 yaşında ki çocuğa Tecavüz edildi diye bir şey duymadım sadece zinayı abartıyorlar onların reizllikelri bu ve birz polisleri acımasız,, gerçekten kafaları yenilemek lazım, siysaette değil sadece

0|0
    0|0
  • Haberin yalan oldugu idda ediliyor. Eger dogru ise bu adama Game of Thorones taki Ramsay Bolton un Theon a uyguladigi iskencekeri bu manyaga uygulamak gerek.

0|0
    0|0
  • Haberi yapan gazeteciye surekli tehdit mesajlari geliyormus diye devam eden insanlik namina hicbir seyin olmadigi bir haber

3|0
    0|0
  • Mesala böyle sitelere girmeyerek ilk önce kendini korumakla baslayabilirsin

2|5
    19|6
    • 3ay

Peki senin bu sitede ne isin var. O cobanin konumunda oluyorsun dediginden yola cikarsak.

• 3ay

Bu seni ilgilendirmez. Gecenlerde sorduğum bir soruyu kocanda ayrı kalma yılanı ozlersin gibi bir yorum yapan ya da kocaninki kaç cm diyen insanlar mesaj atanlar oldukça ben hep gizli olacağım. Amacım kendimi belli etmek değil bilgi alışverişi.

• 3ay

O zaman orspu çocuklarının bulunduğu kumarhaneye evli bir kadın çocuğu olan bir kadın girmemeli dimi. Bütün sahtekar ve şerefsizlerin Allah belalarını versin. Kendi Kız kardeşlerine toz kondurmayan domuzlar burda bayanlara istediği gibi konuşuyor. o yüzden bu siteyi de asla sevmedim sevmeyeceğim de. Sana da bu yüzden tepkiliyim buralarda olma diye.

• O çobanı çoban salatası yaparlar

1|0
    0|0
  • Keşke o çocuğada düzgün imkanlar sunulsaydıda oda kalem tutup okuyup, iş yapıp kazanan bir insan haline gelip, Pedofili hastalığı varsa bir piskoloğa koşan insan haline gelseydi...
    Yazık yahu.
    İki tarafada... Biri ufacık masum bebek. Diğeri gencecik bir can, bir anlık nefis... Yazık..

0|0
    3|0
  • Skandal falan degil bu resmen insanlik sucu kesinlikle halka acik bir yerde katledilmesi lazim o o. cocugunun

2|0
    0|0
  • Ne denir buna simdi ya.. Igrenc hatta cok otesi. Nasil bir akla vicdana sigar boylesi. Koku kurusun serefs. zin. Ne yapsan az simdi buna. Bir de tekrardan tecavuzle anilicaz iyi mi..79 milyondan birkac soysuzun o cocuklugu yine bu aziz milletr yaftalanacak. Ben kabul etmiyorum..

0|0
    0|0
  • Bunlar insanlığı kirleten @r@spu ç@cukları. Bunlara en acılı işkenceleri uygulayıp can çekiştire çekiştire idam edeceksin.

0|1
    0|0
  • Cok iyi bir sövücü olarak ana avrat sovdüm ben o na

1|1
    0|0
  • Çorumda da 14 yaşında kıza yıllarca abisi, babası, amcası tecavüz ediyor
    Ortaya çıkınca anne abisinden şikayetçi olmadığını söylüyor bu nasıl vicdan?
    22 yaşındaki kız abisinin tecavüzüne uğruyor, ailesinin baskısına mağruz kalıp zorla şikayeti geri aldırılıyor dayanamayıp kendini vuruyor.
    Daha saymamı ister misin?
    Şeytan her yerde içimizde kişinin önce kendisini bilmesi lazım
    Tecavüz, taciz edilene kötü gözle bakıp saçma sapan konuşanlar Allah topunuzun bellasını versin insanları

1|0
    0|0
  • gece gece okuyunca içim içimi yedi nerdeyse. Allah çobanın belasını versin. yazık valla yazık sinirden ağlayacam yemin ederim :( :(

1|1
    0|0
    • 3ay

İdam çocuk istormarcilara gelmeli

• 3ay

evet kesinlikle ya ama idamdan önce hertarafı kesilmeli iyice bir dövülmeli idam az gelir bunun gibilere

• sizde salk gibi inanıyor musunuz

0|5
    32|12
  • Bir yandan baskılanıp, diğer yandan kışkırtılan erkeklerin varlığı salt bireysel ıslah gerektiren lokal suçlar değildir. Bu esas olarak toplumu bu iekilde yetiştiren sistemin suçudur. Kadının ayak bileği aşamasını olay çoktan geçmiş durumda ve işin daha da kötüsü sistematik bir şekilde de bu zanlılar bıyık altından korunmuştur hep. Adam yazdı çizdi diye dünya mahkeme, hapis, işkence, zulüm vs. ile uğraşırken bu tip pislikler haydi hop dışarı salıverilmekte hiç tereddüt edilmiyor. Ülkemiz bu anlamda resmen farklı konuşsa da fiili olarak bu tip vakalara neden olacak alt yapıyı korumanın gayretinde. Şanssızlık esas olarak şu ki bu ülkede yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • ülkedeki kuru kalabalık eğitimsiz ve gelişmemiş nüfusu ortadoğuya zorunlu göndericeksin... yobazları tacizci tecavüzcü hırsız terörist hain sabıkalı daha aşağı ülkelerden gelmiş kesimler zaten tüm bunları toplasan 25 30 milyonluk bir nüfus çıkar ortaya... bunları zorunlu göç ettiricen.. yerlerine avrupadan iskandinavlardan türk ülkelerinden daha gelişmiş yerlerden tek tük eğitimli insanlar getittiricen bizim kalan eğitimlilerle karıştırıcan hepsini al sana süper güç Türkiye

0|0
    0|0
  • Ergen p. ç Yetiştirilme tarzını s2ym Onun ben Şeref yoksunu. o güzel kardeşim.

2|1
    0|0
  • Ulan yok artık ya hayattan istifa etmek istiyorum bunları gördükçe şu p. çlerin nefes aldığı atmosferde yaşamak istemiyorum ya.

1|0
    0|0
  • Idam ve hadim şart, ama ülkede ki abuk subuk açıklama yapan karaktersizlerin zihniyetinin değişmesi lazım.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 76

• Bu ülkede kendimizi ve çocukları nasıl koruyacağız asıl? Millet iyice kafayı yedi haberi gördüğümde inanamadım bu nasıl bir caniliktir anlam veremiyorum nasıl bir ruh hastalığıdır bu? Ağzından salyalar akıta akıta "aman mini etek giymeseydi o da" "hafif meşrepmiş ama kız" diyen insan müsvetteleri şimdi ne diyecek çok merak ediyorum

1|1
    0|0
    • 3ay

Annesi basinda durmamis diyecekler. Demek ki annesi soyle boyle bir kadindi ki adam o haddi buldu. Bir suru Suriyeli var niye bunlarin bebegine bu olmus? Diyecekler. Cok sıkışırlarsa da "ne var canim bir anlik nefis zaten coban suriyeli. bundan yola cikip genellememek lazim" diyecekler. Falan filan.. ben Nihat Dogan in yorumunu bekliyorum. Bu konularda otorite o malum.

• Tüylerim diken diken oluyor bu haberleri okuyunca. İnsanlığımdan utanıyorum Allah belasınıı versin bunu yapan pisliğin. İnşallah hapishanede şişlerler namussuzu

3|0
    1|0
  • Böyle bir dünyaya çocuk mu getirelim şimdi? Zaten zerre kadar anne olma isteği yok bende, bide böyle iğrençlikleri görünce "Ya böyle pis bir dünyadayken çocuk yapmak akıl işi mi?" diyorum.
    İyi ölüm var ha. Yoksa sonsuza kadar çekilmezdi bu dünya da yaşamak.

0|1
    0|0
  • Once düzgün cocuk yetistireceksin. Geleceğin bireyleri bunlari ornek alarak yetismemeli. Dun bir tanidigimla konuşuyordum. Kendisi bir anne ve kizinin 12 yaşındaki sinif arkadaslarinin sigara icip kendilerini jiletlediklerini soyluyor. Ve bu cocuklarin anneleri babalari ses etmiyrlar. Okullarda 12 13 yasindaki erkek çocukları bile küçücük kizlari taciz ediyor. Tamamen yetistirme kaynakli bunlar. Ailelerin sucu.

0|1
    0|0
  • Hani derler ya et parcasi icin bu adamin ki de boyle bu sapiklik da degil bambaska bisi. allah belasini versin bu insanin

0|2
    0|0
  • Allah belâlarını versin midem bulanıyor bu tip sapıklardan bu ülkeye en kısa zamanda idam gelmeli artık !

Bu bebek napti günahı neydi neresini açmıştı soruyorum size onun bedeninin neresinde cinsel cazibe vardı ?

Kadınları cinsel cazibe olarak gören zihinlere lânet olsun bir bebek yahu bebek diyecek kelime bulamıyorum!!

0|2
    0|0
  • Pislikler bebege yaa daha bebege bunlari yapanlari yaptiklari yerden asmali veya o kisimlarini kesip agzina sokarak millet içinde gezdirilmeli ki bir daha kimse yapmasin ve böyle erkeklerin hepsinin ceza olarak erkekligini kesmeli daha çok ölmeyi hakediyolar ama bu onlar için kolay olur sürünmeliler

0|0
    0|0
  • belki kendi çocuklarımızı koruyacak bir gücümüz pek yok fakat çocuklarımızın öyle kanıbozuklardan olmaması için adam gibi yetiştirebiliriz.

0|0
    0|0
  • Igreniyorum bu insanlarla ayni havayi soludugum icin.. nedeeennnn? Hadim edilsin bunu yapn. aci ceke ceke ölsün.. ibret olsun diye tüm erkek cinsine gösterilsin. yeter artik yeterrrr

0|1
    0|0
  • Anasi nasil 9 aylik bir çocuğu ortada birakir allah basa vermesin

1|0
    0|0
    • 3ay

Kadın ne yapsın? Bizim ki gibi guvenlı evleri maasli işleri yokki. Ne kadar çalışırsa tarlada o kadar karni doyacak. Bebeği çadır yapmış zaten oradan almış çoban

• 3ay

Sistem yanlis.

• Benim amcam köy yerinde eşeğe tecavüz eden çobanı vurup öldürdü diye cezaevinde yatıyor. Bu ülke böyle pisliklerden arınmak için birileri hayatını feda etmek zorunda kalmamalı.

0|1
    0|0
  • ALLAH belasını versin bacım çocuğu. Akılları şeylerinde. O kadar kötü oldum ki şu an anlatmam ya ağlasam susamam sabaha kadar tutsam duramam. Bebek lan o bebek. küçücük elimin arası kadardır be nasıl yapabiliyolar nasıl bir zihniyet var anlamıyorum ALLAH belamı versin ki anlayamıyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

bezi tahrik etmiştir derler şimdi de bahaneci çok

• Suriyeli insanlar bizim ac kopeklere acik oldu. Nasilsa gidecek yerleri savunucak kimseleri yok. Orspu cocklari bebekleri mahvettiler aksam aksam sinirim zipladi.

0|1
    0|0
  • Allah akıl fikir versin milletimiz gittikçe sapkınlaşıyor

0|0
    0|0
  • Yemin ederim cok sasirdim gercekten Boyle bir sey ola bilirmi çoban ve onun Kimi pis niyetli insanlardan tiksiniyorum ,,,, evet cocugumuzu bu zamanda nasil koriyacayik bilmiyorum benimde en böyûk korkularimndan biri bu Men cocugumu nasil koruya bilirim diye hep düsünuyorum

0|0
    0|0
  • çocuğu evden çıkarmıycaksın, sıkcaksın, baskılycaksın sonra asosyal olcak o çözüm mü peki sonra olmadık yerden gelen belki de bir sapık akraba ilgisine kanacak... ya da hiç çocuk getrmyceksin dünyaya.. lanet olsn

0|0
    0|0
  • doğru olmasın ya lütfen doğru olmasın bu haber

0|0
    0|0
  • Ben şokkkk

0|0
    0|0
  • Kendi çocuğunu düzgün yetiştirerek ülkenin gelecek neslini değiştirebilirsin. Bir tuhaflık sezdiğinde boşvermeyip, doktora götürerek işe başlayabilirsin. Çocuğun diye hasta olabileceği gerçeğini bastırmayarak.

0|0
    0|0
  • Bu olayı yapan canlı vasfını bile almamalı, değişik bir şekilde hitap edilmeli ve cezası da en ağır şekilde verilmeli! Bu şehirde yaşamaktan hem nefret ediyorum hem de iğreniyorum. Dışarı çıktığımda öküz gibi kız görmemişcesine bakan mahlukatlar, görgüsüz komşular... Umarım en kısa sürede İzmir'e geri döneriz.

0|0
    0|0
  • Bunu normal bir insan yapamaz yapmaz. Mahlukatlar yapar anca bunun gibi. Bunların psikolojisi normal değil alsınlar bunun gibileri bu ülkeden. Bunlara yaşamakta, ölmekte ödül.

0|0
    0|0
  • Bebek be o daha. Dunya cok kotulesti

0|0
    0|0
  • uçaklarda olduğu gibi, önce kendimizi sonra çocuğumuzu ;)

0|2
    0|0
  • '' Çığlık atmasını öğretin ''. Çığlık atmamış. Rızası var.

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin.

0|0
    0|0
  • Gebermeyi hakediyo

0|0
    0|0
  • Ya cidden doğruysa bu millet nereye gidiyo bebeği bir bir seks aleti olarak kullanan o şerefsiz belki bu dünyada cezasını çekmeyecek ama öteki tarafta allah onun belasını verecek. arkadaşım ya madem bu kadar açsın git bir genel eve çocuğun suçu ne 🖕

0|0
    0|0
  • Allahım bu nasıl bir dünya? Bu nasıl bir sapıklık şerefsizlik ? Ben bu dünyaya çocuk getirmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Allah herkesin karşısına düzgün insanlar çıkarsın. Anne nasıl nereye bırakmışta böyle olmuşki acaba. Çoban zaten şero sapık Allah belasını versin. Annedede suç yani. Ey Allahım ne günlere kaldık.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...