Çok ezik birisiyim ?

Ben tip olarak fena degilim ama sismanim ve dislerim yamuk. 20 yasima geldim bunlar yuzunden suanki hayatimi ezik gibi yasadim. Bu durumdan kurtulmak istiyorum ama yapacak kadar bile azim yok. Cok ezigim ya ne yapcagimi da bilmiyorum butun hayatim boyle ezik gececek galiba.

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Sana tavsiyem kendinle barış. Nasıl diyeceksin çok kolay. Bak önce hemen gidip bir spora ya da fitnessa yazıl. Ciddiyim hayatın şifresi bu SPOR. Birkaç hafta sonra kendinle barışmaya mutlu olmaya başlayacaksın eminim. Çünkü aynısını ben yaptım. Orda zaman zaman soru sorarak sohbet kurarsın belli bir zaman sonra arkadaşların olur. Dişlerin yamukluğuna tek çare diş teli ama o da kesin değil. Boşver dişi bak benim de yamuk aldırmıyorum. Gülüyorum geçiyorum. Çoğu zaman sadece tebessüm etsem de :D Bana güvennn spor hayatı çok değiştiriyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet eziksin ama dıs gorunusun yuzunden degil , kendin secmedigin ve ciddi bir saglik problemi olmayan bir bedene sukretmedigin isyan ettigin icin !
    Eziksin cunku kalibina gore yasamaya calisiyorsun onemli olan ic malzeme dıs degil.
    Bir araba dusun dısı ferarri ama motoru sahin motoru ne ise yarar ferrari gorunumu? O hesap...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hevesin yoksa gidip nedne boeyim deme hepimiz hayata mutis gelmiyoruz mesela ben dislektim 1 sene tel taktim 2. Sinifta dalga gectilermi gectiler saclarim oglan giib kisacikti 5. Sinifa kadar sonra sacim gur cikti 3 ten 11 Yasima kadar gozluk taktim hicbirsey kolay olmuyir ki mucadele etmen gerek

1|0
    0|0
  • Benimde dişlerim yamuk😊Etraftakiler ne düşünür diye umursama😊Kocaman kahkahalar at 😁😁😁dişlerin gözüksün😁😁Başkasının görüşü önemli değil sen kilonu kendine yakıştırıyorsan sorun yok bence😊

1|0
    0|0
  • bir tane arkadasım var senin gibiymis önceden kilo vermis felan işte şimdi herkes etrafında pervane oluyolar hersey tip anlayacağın bu devirde

0|0
    0|0
  • Ezik ne yahu önce bir silkelen. Dik dur, kendinle barış ve kararlı ol. Sonra Kilo ver azda olsa gerisi gelir :)

0|0
    0|0
  • Tel taktır. Spor yap. Zayıfla. Bütün hayatım böyle geçecek dersen öyle geçer pardonda hiçbişey yapma sonra böyle geçecek galiba de. Hayata bikere geliyosun güzel değerlendir!

0|0
    0|0
  • ben lise sona gidiyorum Şu an . dişlerim yamuktu 2 sene önce tel taktırdım bikaç aya çıkıcak mesela. çıkınca dişlerimin çok güzel olcağını düşünüp mutlu oluyorum. tel taktır sende. oturduğun yerden bunların düzelmesini bekleyemezsin. spora git yediklerine dikkat et bikaç aya farketmeye başlar zaten. kendini eziklemekten vazgeç bidaha bu yaşta olmıycaksın iyi değerlendir.

0|0
    0|0
  • Kendini düşük gorursen karsindaki insani olumsuz etkiler sin. Benim dişlerim hem kırık hem de yapısı bozuk. Ne yani ölelim mi? Kimse senden üstün değil bunu iyi benimse.

0|0
    0|0
  • Tel taktır yemeyi bırak

0|0
    0|0
  • Aynanın karşısına geç ve kendini kabullen ben böyleyim de kendini sev sadece kötü yanlarını görme iyi yanlarınıda gör herkesin kötü yanları var

0|0
    0|0
  • Düzeltilemeyecek şeyler değil

0|0
    0|0
  • Şiişt sakin ol. İlk başta bir diyetisyen sonrasında diş hekimi sonrasında psikoloğa git

0|0
    0|0
    • 3ay

hicbirsey yapamasim yok

• 3ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapanmis oyuzden buraya yaziyorum. Bende kendimi cok ezik gorurdum cunku cok cekingendim, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

• Kilo vermeyi ve diş teli kullanmayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • Diyet yap, tel taktir, sosyalleş

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım öncelikle kendine olan özgüveni bir tazele sonrasında hepsi gelir

0|0
    0|0
  • spora basla

0|0
    0|0
  • dişlerinden memnun değilsen dişçiye gidebilirsin.
    Kilolarından şikayetçiysen azim yaparak gerçekten isteyerek ideal kilona ulaşabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...