Kapat

Kaynanam bizim odamızda uyur mu 😲 ?

Daha evleneli 3hfta oldu. Görümcelerim ve kaynanam bize gelmek istediklerinii soylediler bana. Bende hayır dyemeyecegm icin buyrun gelin ddim. En az 1hafta bzde kalacaklar ( yeni evlileri rahatsz etmeyelim dye dsunemiyolar ). Geldiklerinde bizim yatak odamızda annesinin yatması gerektgni soyluyor eşim 😯 sacmalk degl mi ya bizim yatak odamizda ailemizden biri yatabilir mi? Tuhaf degl mi? Misafir odasi var oturma odasi var ve yepyeni hersey 😤

0|1
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha çok garip :D sizin oda size aittir.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok artık gerçek olamaz.

1|0
    0|0
  • Saçmalamış kocan yatak odası ev sahibinindir

2|0
    0|0
  • Kalamaz ne işi var senin n odanda evet dediysem naneyi yedin

1|0
    0|0
  • desen ya sen de aramıza alalım oldu olacak çok garıpmiş

1|0
    0|0
    • ben yerıne olsam tum gece eşine saldırır onu ve kayınvalıdenı rahatsız ederdım :)

• ahahhhahhaha :DD :D bence saçma değil biz abimgile gittiğimizde abimde anneme yatak odamızda yatın diyordu

0|0
    0|0
    • Annende yatiyo muydu? Yengen ne diyodu? 😁

• @gülüşlerdekikrnlk benim kaynana " yok orasi sizin odaniz olmaz " der ve kanepede yatarsa o kadina bir dha tek kotu laf soyletmem 😁

• benim annem kaynana değil gelinlerine normal anne gibidir :) inşallah annem gibi kaynanam olur

• Misafir odası varsa gerek yok. ama hürmeten teklif edilir

1|0
    0|0
  • dalga falan geçiyorlar sanırım 1 aylık bile evli değilsiniz ve yatıya mı geliyorlar?

0|0
    0|0
    • Eşimle 1senedir ayni sehirdeyiz bazen ayni evde kaldgmzi biliyolar diye bu kadr rahatlar sanirim. Saka gbi ama gercek

• Valla ben Bayburtluyum. Bizde gelin kaynana düğünden 2 ay içinde yarım saat 1 saatliğe çay içmeye hal hatır sormaya gelir bir problem var mı yok mu diye. Haricinde asla kapıları çalınmaz. Kocanla konuş bu konuları istersen ebesinin nikahıymış onlarında

• Hicbiseye ses cikarmiyorm dye safligimdan mi faydalanacaklar anlamadm. Kaynana gorumceler yzuunden esimle aram bozuldu 1hafta evliyken hemde bilezikler yuzunden. Esimin haberi bile yoktu geleceklerinden ben soyledim. Supriz yapacaklarms esime 😲

• ayıp etmişler

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • yanlışlkla kaynanaı :D

0|0
    0|0
  • Ne saçma salak aileye gelin gitmişsin ya

0|0
    0|0
  • damat biraz ana kuzusu galiba, bu kaynana sana çok çektirir :)

0|0
    0|0
  • bak sadece bir olay anlattin ve ben sana diyorumki bu adamla evlendigin icin senin cekecegin daha cok olay sikinti olacak..

0|0
    0|0
    • Neden ki

• şu durumda nasil hareket edecegini bilemeyen adamla hayat zor olur.

Kızlar Ne Diyor 15

• Saçmalık

1|0
    0|0
  • Eşin sacmalamis yatağında kimseyi yatırma benden söylemesi o kadar yüz verme

1|0
    0|0
  • Arkadaşım kendinden ödün verme eğer zorunluluğun varsa bir yandan veriyorsan bir yandan kes :)

1|1
    0|0
  • Dalga gecmiyosundur umarim sende annene git bence :)

1|0
    0|0
  • Ne demek annesinin sizin odanizda yatmasi? Mahremiyet diye bir sey var oldu olacak alıp ortanıza yatirsin 😡

0|0
    0|0
    • Aynen kesinlikle katiliyorum. Allah korusun bir saglik problemi olsa kanepede yatamasa (ki yepyeni yani dha once kimse oturmadi bile) buyursun yatsin. Ama keyfi olarak gelip yatarsa sinirim tepeme cikar yani 😲

• Vallahi sinirlenmekte çok haklısın insanın biraz saygısı olmalı yeni evlisiniz daha evinize gelmeleri bile çok yanlış Allah yardımcin olsun 🙏

• Amin sagol 😑

• Saçmalamasın

1|0
    0|0
  • İşin zor 😑😑

1|0
    0|0
  • ortalık karıştırmaya geliyorlar. erkekler pek düşünmez böyle şeyleri anası fitlemiş olabilir illada sizin yatakta yatıcam diye. sebebi de yastığınızın içine muska büyü koymaak olabilir dikkat

0|0
    0|0
    • Eşim caliscak zaten izin alamiyor ben hep yanyana olcam. Birde daha yeni evli oldgmz icin eksiklerimz var evde kesin laf sokacaklar sabretmeyi ogretecekler bana😦

• sabretmek gibi bir mecburiyetin yok. laf sokarlarsa aynı şekilde sen de laf sok ki seni ezemiyceklerini anlasınlar.

• Sacmalamasin ne demek yatak odasında kaynana be. O zaman çağır ananani o da yatsın sizin odada. Harbiden yeni evli çifte kalmaya gitmek nedir ya

0|0
    0|0
  • Siz nerde yatcaksiniz peki 😬😬

0|0
    0|0
  • Uyur tabi

0|0
    0|0
  • Ay düşüncesizlik resmen ne alaka yani öyle bir adet varda haberimiz mi yok

0|0
    0|0
    • Başimin ustunde yerleri var her zaman hic bir konuda ayip etmem Allah ettirmesin de cok sacma yani. Oglununkiler neysede benm camasirlarim var snucta hepsini toplayip bazanin altina mi ataym😲niye görsünler ki 😯

• Ustelik yeni evlisin bunu düşünmeleri lazimdi

• Malesf..

• Senin kayınvalide başına dert olacak ha annene çok düşkün gibi eşin annesi de çok düşüncesiz

0|0
    0|0
    • Evet anne kuzusu😯 geldigimde yataginizda yatarim demedi ama eşim israr ederse 1hafta benim canımı sıkacak bu durum 😥

• Benim sevgilimde sürekli böyle birşey diyordu ilerde gelicekler yatağımızı vericez falan diye.. Bende ona güzel bir dille söyledim, anlattım. oda doğru söylüyorsun dedi en sonunfa hak verdi. Benim özelimi paylaştığım eşimle paylaştığım yatağı kusura bakmasın ama ailesinden kim gelirse gelsin yatırmam. Kendi ailemden bile biri gelse yatırmam. Salon var yer yatağı var ne biliyim.. Olur mu öyle şey ya.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Ben kendimi bildm bileli bir defa annemgilin yatagnda yatmadm. Ay nasil yatabilcek biz neler yasadk acaba o yatakta dusunmicek mi ki 😁😁😁

• Yok gecmisi temzlerm hemem 😁

• Ahaha ya komedisin valla 😂

• Saçmalık falan değil. Olmasa da olurdu ama onlar dusuncesizlik etmiş sen de uzatma bence

0|0
    0|0
    • Yatakta yatcam derse bsey diyemem yatsin ama zoruma gider yani her ne kadr annesi de olsa bir baskasinin benm yatagmda yatmasni istemem

• Bak evet belki tuhaf ama genel olarak saygıdan öyledir bir hafta gelip kalmalari zaten büyük dusuncesizlik. Ama senin anne baban gelse sen de en iyi şekilde karşılamak istersin doğal bu. Bence biraz fedakarlık yap.

• Her gelislerinde bziim yatagmzda yatarlar o zaman. Teklif ederiz ayip olmasin dye napalim 1aylik evliler rahatsz etmeyelim dye dsunemeyn insanlara 😦

Yükleniyor...