Sürekli dedikodumu yapan, sevgilim hakkinda iftiralarda bulunan, kapanmama bile sevgilisi icin kapandı diyen kuzen?

Boyle olan 2 kuzenim var. Hiçbir yararlarını gormedim bile diyebilirim. Sürekli benden yararlanmak isteyen, ama arkamdan da turlu türlü isler çeviren kişiler. Ve ben su an bunlarla konuşmuyorum. Ama ben kisiligimden dolayi biriyle hic 2 3 gunden fazla küs duramam. Su an artik cok fazla üzüldüğüm kirildigim icin yaklasik 15 20 gun oluyor ama acaba yanlis mi yapiyorum diye de icimi kemiriyor. Ve onlarla konusucam diye korkuyorum bile diyebilirim. Hic muhatap bile olmak istemiyorum. Siz yerimde olsaydiniz ne yapardiniz sizce yanlış mi yapiyorum?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yapmıyorsun ilişkini kes ve bir daha görüşme onlar tamamen seni kıskandıklarından yapıyorlar bendede vardı kes ilişkini bak nasıl susuyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Su an bende oyle yaptim hic konuşmuyorum simdi neden konusmuyosun da diyemiyolar ama hep konusmaya ilgilenmeye çalışıyorlar. Bazen unutuyo gibi oluyorum cevap verir gibi oluyorum zor duruyorum ama konuşmakta isteniyorumm.. yanlış yapmıyorum dimi

En İyi Kız Görüşü

• Ailenden sahsiyetler konuşmama gibi bir durum olamaz illaki bir şekilde konuşmak zorunda kalabilirsin fakat mesafeni koru, özel hayatınla ilgili sırlarını asla paylaşma, onların senin aleyhinde kullanabileceği şeylerini anlatma bu yeterli olur bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu daha once denedim ama hep anlattim. Hep zararima döndü. Hic olmicak seylerden beni rezil ettiler. Igreniyorum resmen. Hani hic konuşmak istemiyorum ama dedigin gibi ayni aile gibiyiz. Cok zor. Ama istemiyorum. Nasil ustesinden gelirim

• 3ay

Anlatmayarak önüne geçebilirsin. Benim bir kuzenim de seninkilere benziyor artık mesafe koydum hem az konuşuyorum hem birseyimi anlatmiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...