Sevgilinizden ayrılırken küfür hakaret eder misiniz? uzun ilişkiniz birde seven adam ne olursa olsun eder mi küfür?

sevgilinizden ayrılırken küfür hakaret eder misiniz? uzun ilişkiniz birde seven adam ne olursa olsun eder mi küfür?

0|0
16|12

En İyi Erkek Görüşü

• O kadarda deği

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben normalde de küfür etmem kaldı ki ayrılırken hiç etmem. En fazla argo konuşurum beyin yitimi oluyor anlık malum. Ve seven adam küfür etmez bence bu böyledir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Etmem. Niye edeyim. kendime yakistirmam boyle birşey yazik kiza

0|0
    1|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Ne küfürü arkadaş... zaten bitmiş gitmiş uuzn ya da kısa , sen yoluna ben yoluma der geçerim

0|0
    0|0
  • Adamsa etmez

0|0
    0|0
  • Ettim

0|0
    0|0
    • 3ay

sevdiğin halde?

• 3ay

Bende sinir var aşırı. Damarıma basıldığında kim nerde nasıl olduğu önemli değil küfür de ettim duvarda yumrukladım cam da kırdım. Ben sinirli iken kendime hakim olamıyorum

• 3ay

ohaaa aynı eski sevgilim gibi tedavi ol kardeşşş

• Karşındakinin kaşar oldugunu anlarsan edersin.

0|0
    0|0
  • Hakaretten daha ağır sözlem var benim

0|0
    0|0
  • Asla küfrolmmaz ama ben öfkeyle kırıcı konuştum hep.

0|0
    0|0
  • Onca emeğime rağmen çok ters bir şekilde ayrılmışsa edebilirim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Seven yapmaz bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ederler. hemde oyle bir ederler ki senelerce ben bunu mu sevdim diye kendini dovesin gelir

0|0
    0|0
  • Insan bazen ağzından çıkanları bilmez. sinirle söyler. yani bende olacağına inandığım çok sevdiğim adama dediğin şeyleri yaptım. tamam kötü bir davranış ama. onu o pskolojide olanlar bilir

0|0
    0|0
    • 3ay

namusuna küfü ediyo ama sinirle edilir mii

• 3ay

O kadarda değil. çizgiyi asmasin. kufurunde bir sınırı var

• Edebilir bir sinirle ama pişman da olur sonra...

0|0
    0|0
  • etmem. sevmisim o kadar zamanımı vermisim birlikte olmusum neden küfür edeyim? iyisine de kötüsüne de tesekkür ederim. adam olan da küfür etmez yok yani öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Saçmalık valla, olay bittiye gelmeden önce sensiz yapamam ölürümleer bittiği an küfür öyle mi? Allah başa vermesin valla emeğe yazık

0|0
    0|0
  • Etmez etmemeli

0|0
    0|0
  • Asla ne olöuş olursa olsun. Küfürden hiç haz etmem sonuçta bir yaşanmışlık var minnoş minnoş anılar falan var yani en başta anılara saygısızlıktır 👑

0|0
    0|0
  • Hiç etmedim, etmem de...

0|0
    0|0
  • kardeşim diyebilirim

0|0
    0|0
  • Ben etmem edilmemeli de

0|0
    0|0
  • Küfretmek ne bileyim doğrusu bana yapılmasından nefret ederim neden birine yapayim ki

0|0
    0|0
  • etmez, etmem

0|0
    0|0
  • Hiç etmem

0|0
    0|0
  • Seven adammı? Seven adam ayrılmaz ki zaten. Ama ben sevgilimden ayrılırken karaktersiz demiştim.

0|0
    0|0
  • valla benimki gecen cok siktim onu diye sesli küfür atmis anirarak hemde disarda :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

o ne be öylee

• 3ay

SIKTIM...

• 3ay

hahhahahah

Yükleniyor...