Aileme nasıl yardım edebilirim para konusunda?

Ciddi anlamda sıkıntılarımız var 3 kardeşiz hepimiz üniversite okuyoruz ev kredisi ve birsürü borç var babam yetişemiyor hiçbirine içki içiyor bunaldı artık oda tefeciden para almıştı borçları kapatmak için geri ödeyemedi 20 bin oldu eniştem sağolsun ödedi bizde enişteme ödüyoruz ama hep geçikiyor hatta kaç aydır ödemiyoruz eniştemin yüzüne bakamıyorum utanıyorum sürekli istiyor haklı oda. biz hiç böyle bir aile değildik evde gram huzur yok hergün bankalardan borç mesajı geliyor babama çok üzülüyorum zaten doğru düzgün işi yok içiyo hep böyle şeyler yüüznden biz ondan bişey istemiyoruz üzülüyo alamayınca. Geçen gün anneme demiş niye çocuklarım benden bişey istemiyor diye o kadar kötü oldum ki elimden de bişey gelmiyor aklıma hiçbişey gelmiyor ne yapabilirim?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle sorunlar olabilir dogaldir borcu olmayan insan ya da aile kalmadi artik. Simdi 1. bir bira olmus 5.5 her gun icen adam en az 4 içer 22 lira 22x30? Icme diyemezsin o ayri ama sende asgari ucrete calissan anca babanin gunluk icki parasina falan calisirsin yani elinden bisey gelmez kardesim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ise basla gulum benim para sıkıntım yok ama unjvertse okuyorum calisma hayatina alisayim sorumluluhum olsun diye ise basladim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 6

• Mavi boncuk papatya kitapçilar vs yerlerde ucuz dahi olsaçalışıp kendi bir miktar ihtiyacını karşılar ailenin berdiği paranın bir kısmını alnayabilirsin Allah bolluk bereket versin

0|0
    0|0
  • Facebook da part time is ilanları sayfası var günübirlik isler var ücreti iyi olan..

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun hiç kolay bir sey değil . boş gunlerin varsa part time işleri yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • Kpss başvururları hâlâ devam ediyor. Sınava girip memur olabilirsin

0|0
    0|0
  • Part time işe başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir is bul, ne olursa olsun calis, babana yardim et

0|0
    0|0
Yükleniyor...