Bir an düşündüm de bilemedim, gülsem mi ağlasam mı?

Bodrum'a tatile geldik. Bugün de denize gidelim hem mangal yakarız hem deniz keyfi yaparız dedik ve gittik. Yalıkavak tarafında sessiz sakin çok az insanın bildiği bir sahil var. 6/7 kadar da yat yanaşmış durumda. Her neyse denize girdik eski komşularımızla. Kadın yüzme bilmiyor kolluk kullanıyor eşi de ben de yüzebiliyoruz ama annem hayatı boyunca hiç denize girmedi ve de nefret ederdi. Neyse mikrop kırar falan deyip aklına girdi kadın. Ben denizden çıktım abiyle, onlar girdi. Baktım elbisesiyle beline kadar girmiş annemi ikaz etmeye gittim. O esnada iyice ıslandığını görünce karışmadım. Yatın halatına tutunmuşlar bel hizasındalardı. Bende biraz açıldım onlardan 15/20 metre kadar. Diğeri de biraz uzaklaşıp diğer halata yüzeyim demiş ki zaten yeni öğreniyor yüzmeyi. Açıldıktan sonra geri dönüyordum ki annem çırpınmaya başladı ne olduğuyla kala kaldım 5 sn kadar o esnada ayağa kalksın diye halatı yukarı kaldırmaya çalışıyorum bir yandan da yüzmek için debeleniyorum ama öyle bi' paniğim ki anne diye çığlık attım. Kadının kafası suyun altında kalçası su dışında dal desek dalamaz, o an gitti dedim. Tam yanına yanaştım o esnada çocuğun teki suya atlamış o kaldırdı ama ben tirtir titriyorum. Ulan ayakları yere bi' bastı bi' de ne göreyim su belinde😡 millete rezil olduğumuza mı yanayım yoksa bi' kaşık su da boğulacağına mı?

Güncellemeler:
3ay Bu arada dün gece rüyasında benim onu boğduğumu görmüştü, sabahta sen beni boğdun benimle denize girme dedi. Ben de bak senin ömrünü uzatmışım deyip gülüştük. Denizden çıktıktan sonra ikaz etmek için yanına gitmiştim yüzmeye niyetim yoktu. Demek ki gitmeseydim kıyıda diye kimse ilgilenmeyecekti.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• başınızdan geçen bu kötü durum için hiç rezil olmayı falan düşünme, bırak rezil olmakla kalın..

1|0
    0|0
  • istemsizce güldüm :D

1|0
    0|0
  • Ahahaha kiyamam annene nasil panik olmustur o da. Bunun rezilligi mi olur yahu puf anneler melektir rezil etmezler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Su bel hizasında ya. Zaten 5 aile vardı toplamda orada. Çocuklar dedi ki abla derin değil diye önemsemedik atlamaya değmezdi.

• 3ay

Olsun annelere kizilmaz

• Millete rezil olmasını geç atasözleri ve deyişler vs vs boşuna yok bir kaşık suda boğulma diye olabilir olmuşta bak annen önemli gerisin dibine koyayım annen sonuçta. bırakın elaleme rezil oluruz şeylerini.

0|0
    0|0
  • Anne bak bu leğen. Otur içine sen burada yüz.

0|0
    0|0
  • Ağlanacak bisey yok gül bu duruma komik bir anı olmuş işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • bir kaşık suda insan boğulur

0|0
    0|0