Üvey kardeş ayrımcalığı?

Merhaba arkadaşlar ben 20 yaşımdayım üvey kız kardeşimde 16. Benim babam vefat etti üvey babamla da annem ayrıldı kardeşimin vekaleti de senelerdir bizde kaldı. Annemin kardeşime gösterdiği toleranslardan sıkıldım artık. Beni çalıştırıp onu rahatca istediği gibi yaşatıyor, kız ne okula gidiyor ne işe gidiyor ne de bir işe elini sürül yardım ediyor, benden alınıp ona veriliyor yani bu yüzden sürekli evde bir huzursuzluk yaşıyoruz, bu yüzden eğitim hayatıma bile mani olundu ders çalışamadım hiç s*ktiri boktan bir okula attım kendimi son çare. Annemle bu konuyu defalarca konuşmama rağmen hala bir çözüme varamadık bir fikri olan varsa yardımcı olabilirmi? En sonunda evden ayrılcam diyorum ama gidersemde 5 kuruş para alamıcağım söyleniyor, ne yapabilirim?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğitimini tamamla kendi paranı kazanacak duruma gel sonrada kimseye muhtaç olmazsın ama şimdilik evden ayrılma sık dişini biraz

0|0
    0|0
  • Kendin caliş para biriktir

0|0
    0|0
    • 3ay

Annemin iş yeri var onun yanında çalışıyorum ordan çıkıp başka bir işe girmeme de izin vermiyor,, maaş falanda alamıyorum sadece aldığım ihtiyacım olduğunda cep harclığı

• 3ay

Bunun bir yolunu bulman lazım para senin guvencen biraz sesini cikarmalisin o zaman

Yükleniyor...