Lanet olası aşırı terleme bitek bende mi yar yardım edin lütfen?

Elim ayagım vücudum sürekli terliyo yok mu bunun bir tedavisi bitek bende mi var insanlarla tokalaşırken halden hale giriyorum elimdeki teri hissettimi diye kafayı yiyiyorum ayaklarım terledigi için spor ayakkabıdan başka ayakkabı giyemiyorum çünkü ayagım terliyip kayıyo zor yürüyorum tam bir rezillik erkrkleri geri ceviriyorum elimintutmak isticek ve benim elim vıcık vıcık nasıl bir utanc anlatamam kimseyle konuşamıyorum bu yüzden yok mu buna bir çare lütfen benim gibi olan çagresini bulan varsa yorum yapsın pisikolojim bozuldu ailem anlamıyor beni çok basitmiş gibi bıktım artık 😭😭

Güncellemeler:
3ay Önerebileceginiz doktor var mı Ankara veya İstanbul'da

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Lise de bir bayan arkadaşım vardı ama onun sadece elleri aşırı terler idi.. bir doktora görünün isterseniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sık sık dus al saglam marka deodorantlar kullan gerekirse yaninda yedek tisort tasi cantanda islak mendil olsun rahatsiz hissettigin an silersin vucudunu

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunları zaten yapıyorum ellerim ve ayaklarım kışın bile terliyo ona bir çare yok ameliyat falan arştırdım ama ters etki yapabilirmuş daha fazla terletiyormuş

• 3ay

bir kac uzmanla gorusup ortak bir sonuca var en iyisi
      allah uardimcin olsun iyilesirsin insallah

• 3ay

İnşallah teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Doktora başvurmalısın ellerine elektrot tarzı bir şey bağlayarak bir kaç seansta el ve ayak terlemesini durdurabiliyorlar

1|0
    0|0
  • Kalp doktoruna git bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalp doktoru ile baglantısı nedir?

• 3ay

Onu gösteren semptonlar bende
      Hiç yok

• 3ay

Peki herhangi bir doktora göründünmü. İllaki bir tıbbi bağlantısı vardır. Keyfinden terlemiyorsun

• senin başka yerlerinde bu kadar terliyorsa :D işin zor be :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...