Anneme İzin mi vermeliyimm?

annem artık evlenmek istiyor ama babam annen evlenirse seni yanıma alıcam diyor ama ben istemiyorum hayatta babamı ne yapmam lazım arkadaşlar annemin bu sebepden dolayı evlenmesini istemiyorum ama annem de sana mı sorucam diyor beni deli ediyor kafayı yemek üzereyim

Güncellemeler:
3ay Ne Yapmam Lazım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yalnızlık Allah'a mahsustur kardeşim bencil olma annenin mutluluğunu düşün hem sen 18 yaşında özgür bir Türk gencisin. Nerede, kiminle kalmak istersen kalabilirsin buna kimsenin karışmasına hakkı yok. Babanada bu durumu nazik bir dilde söyleye bilirsin. Seni zorla alıkoyacak değil ya.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annende haklı sen bir gün gittiğinde kadın yalnız kalıcak, babanla konuş bir şekilde ikna et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadin evlenmek istiyorsa yapacka bisey yok..

0|0
    0|0
    • 3ay

ama bende babamı istemiyorum

• 3ay

ben bir reşit olıyım ondan sonra evlen diyorum bir talibi de yok anca beni deli ediyo

• 3ay

Kendi kendinize gelin guvey olup, burada bunun telasini mi verip soruyorsun.
      Kadin milleti, biraz beyin yiyin sakatat belki faydasi olur

• Annen azıtmış durumda, sende babanı istemiyorsun çünkü baban seni sıkacak yani kafana göre takılamayacaksın :)

0|0
    0|0
    • 3ay

nerden anladın asdfg

• 3ay

kaç yaşındasın?

• 3ay

on beş on altıya giricem inşallh kasımda

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen istemediğin sürece alamaz yanına ve bırak annende evlensin hayatını yaşasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...