Arkadaslar babamin bu durumu beni üzdü?

Babamin telefonunda inidirilmis müstehcen iceriklu videolar gordum telefonlarimixi degistirdik ama silinmemis Bir de youtubeden izluyor surekli o tur seyler google hesabimiz ayni o yuzden baska telde bile olsam gecmiste cikiyo ve yıkıldım böyle bir şey görünce ister istemez napıcam sizce normalmu babam 45 yasinda.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım sen sabır ver. Sen onun kızısın, seni yapan o... Bu yolla yapan o... Sen izliyosun, sen parmaklıyosun ama adam izleyince yıkılıyosun öyle mi?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden yıkılıyorsun bak şimdi bende farklı bir açıdan bakıyorum. Ülkemizde kime sorsan izlemiyorum der ama aslında çoğu izler babanda izliyor olabilir bunu senin görmen çok. kötü olmuş tabiki ama oda bir insan sonuçta adam öldürmemiş şerefsizlik yapmamış kimseye zarar vermemiş baban 45 yaşında olabilir 30 da olabilirdi 50 de bence saygı duymak zorundasın. Yıkılacak bişey yok boşuna üzüyorsun kendini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• adam 45 yani daha ölmemiş cinselliği büyütme bence sende unutmaya çalış bu olayı. Üzülecek birşey değil. Yeni youtube hesabı al ve birdaha o hesaptan giriş yapma. Çok aşırı bir durum yoksa sıkıntı değil tam bilmiyorum yani. Afedersin bunu sormak istemezdim ama sana normal mi geliyor yoksa aşırı şehvet düşkünü mü geliyor yaptıkları?

0|0
    0|0
  • Hayatım bu olayı yadırgamayın artık erkekler bir yaştan sonra evliliklerine renk getirmek zorundalar bu evliliğin sürdürülebilirliği açısından önemli bunu da bu şekilde halletmemiz gerekiyo napsın adam eşe dosta mı sorsun abi gece naptınız diye?

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Büyütme bu kadar bence doğal bir şey

0|0
    0|0
  • Telefonu babana yasakla olabilir ne bakmasın mı adam

0|0
    0|0
  • Babaya kondurulamiyor olsa da erkegiz biz de.

0|0
    0|0
  • Her baba yapar normal takma

0|0
    0|0
  • Hayatım bu olayı yadırgamayın artık erkekler bir yaştan sonra evliliklerine renk getirmek zorundalar bu evliliğin sürdürülebilirliği açısından önemli bunu da bu şekilde halletmemiz gerekiyo napsın adam eşe dosta mı sorsun abi gece naptınız diye?

0|0
    0|0
  • Benim ki de 56 yaşında izliyor hatta cdleri falan var odasında yüzüne de vurdum ama değişen bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Gayet normal bakabilir sen dua et mesajlaşma falan yapmıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Babam pek anlamaz oyle mesajlasmalardan daha yeni yeni cozuyo ama normal dimi bide gay videolari izliyo

• 3ay

Bisürü reklam çıkıyo saçma sapan erotik siteler normal gezerken bile normal şeyler

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• annene söyle bence o çözer

0|0
    0|0
  • Benim babamda öyle yapacak birşey yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...