Sinir krizi geçiriyorum kendimi sakinlestiremiyorum yardim edin?

Cok buyuk bisey olmasa bile benim sinirlerimi hoplatan anlar yaşıyorum bagiriyorum cagiriyorum susmaya çalışıyorum kendimi Tutamıyorum cok sinirli bir insanim destek al filan demeyin lutfen boyle bisey istemiyorum sadece siz kendinizi nasi sakinlestiriyosunuz bilmek istiyorum terlemeye kipkirmizi olmaya basliyorum ama asla yatismiyorum o an elime silah verilse birini öldurecek kadar sinirleniyorum ve ben bundan nefret ediyorum kendimi sakin bir insan yapamiyorum

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Susmayi tercih ediyorum. Tamam diyorum sakin ol diyorum sonra dua oku besmele cek. La havle vela kuvvete illa billa alliyyül azim. De dogru yazmisimdir umarim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• destek al deme demişsin de bu destek alınacak bir durum. çünkü bu kadar ileri derecedeki öfke kontrolsüzlüğü kendi başına pırt diye iyileştirebileceğin bir şey değil. tabi ki de destek almalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 2

• Her kime sinirleniyorsam o kişi için değmeyeceğini benim karşımdakinden daha değerli olmadığını düşünmem benim için yetiyor umarım seninde sorunun çabucak çözülür yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

0|0
    0|0
  • Ergensen normal

0|0
    0|0
    • 3ay

18 yasini geceli baya oldu yardimci olamadin gule gule.

Yükleniyor...