Şu Hayatta Nefret Ettiğiniz Bişeyler Var mı?

benim sürüyle var biraz sıkıntı bende galiba onu çözemedim... Mesela ben herşeye burnunu sokan , meraklı , herkesi takip etmeye çalışan , kendini heryerin hakimi sanan , kimseye nefes aldırmayan , herkesi yönetmeye çalışan , başkalarına saygı duymayan , insanlara çamur atan , sürekli onun bunun arkasından çekiştiren , malıyla mülküyle övünüp duran , karşısındakine parası kadar değer veren , milletin açığını gözeten , karşı cinsi gözüyle sözüyle her türlü taciz eden , insanların giyimine karışan , kaba konuşan , yerlere tükürüp sümküren , körü körüne fanatikleşmiş şekilde birşeyleri tutup savunan , insanların kusurlarıyla alay eden , kendini beğenmiş , milletin sürekli sözünü kesen , yolda sokakta kabadayı gibi dolaşan , açık giyinen bir kadını yollu olarak gören , üç dört hanzonun içine düşmesi sonucu kendini adriana lima sanan , yolda sokakta yürürken tip tip yamyam gibi bakandan , ortayaşına gelmiş hala karı kız peşinde olan çöplüklerden , işsizlikten parasızlıktan köle gibi çalışmaktan anlayışsız her dediğini doğru sanan molozlardan man kafalılardan genel olarak bir çok şeyden nefret ediyorum artık...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...