Siz Olsanız Ne Yaparsınız?

Gençler bir gün biri size diyor ki "sosyal ağlardan sana arkadaşlık yolladım, kabul etmedin." siz de diyorsunuz ki, "benim sosyal ağlarda hiç hesabım yok ki!" veya "yooo, bana böyle bir arkadaşlık teklifi gelmedi" Sonra bir araştırma yapıyorsunuz, sizin adınıza bir profil açılmış, adamın biri ile bu profildeki siz aşk yaşıyorsunuz! öyle sanal alemde ulu orta atışmalar, af çarptırmaları, aşk ilanları falan... Fotoğrafların hepsi size ait! Ne yaparsınız?

bir yakınımın başına geldi de, şimdi yasal işlem başlatacak. ama şok geçiriyor kadın resmen! adamı hayatında hiç görmemiş, adam bunu bir iş platformundan bulmuş. takmış kafaya!

Hadi bakalım kimler ne yapar görelim :)

0|4
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yazanin İP numarasi eke verir savcılığa suç duyurusunda bulunsun en temiz. Afedersiniz yavsaklik ruh hastası demek ki.

1|0
    0|0
    • 3ay

ruh hastası bence de... kadının ağzından yoruldum artık yazmış, sonra kendi ağzından ben de yoruldum demiş. kavga etmişler :D ağzım açık baktım tüm yazışmaların ekran görüntülerini aldım

En İyi Kız Görüşü

• Kafayı yerdim heralde

0|0
    0|0
    • 3ay

çok sinir bozucu ve ruh hastası gibi bir şey.. belki de ruh hastası. takmış kafasına adam. aylardır kadın adına açtığı hesap üzerinden karşılıklı konuşuyor. kendi kendine abuk subuk şeyler yazıyor.

• 3ay

Demekki baya bir mesajlaşmış ki o adam bu hake gelmiş. Aslinda adam da cöker psikolojik olarak. ikisinin yerinde olmakta zor

Erkekler Ne Diyor 15

• Burada bile oyle pichh kurulari var tanidigim birinin resmini kullanmis bide onun nikine benzer nik almis

1|0
    0|0
  • Değişik bir fantazi gerçekten. Kişilik haklarına ağır saldırı. Kabul edilemez.

1|0
    0|0
  • İlginç bir olay:)

1|0
    0|0
    • 3ay

valla ilginç. kavga bile etmişler. kendi kendine adam hem kendi yazmış hem kadının ağzından yazmış.

• 3ay

merak ettim birde ben bakabilirmiyim :D

• 3ay

:))) olmazzz

• Sakat durum yahu.

0|0
    0|0
  • zor olur

1|0
    0|0
  • Oksijen israfı organizmalar. Yahu bu kadar karaktersizlik nasıl olur? Bir bayan bir bayana yapmaz bunu. Kesin bir erkek yaptı bunu. Ama resimleri nasıl ele geçirmiş. Bence kullanılan resimlerin kimlerden ele geçirilebildiğini çözerek kişiyi bulmaya çalışabilir. Savcılığa direk suç duyurusunda bulunulsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

kadın mesleğinde uzman, bir iş platformuna mesleğiyle ilgili fotoğraflar koymuş. 4-5 foto var. ama kadın adına açılan hesaptan sürekli paylaşımda bulunuyor, ilanı aşk ediyorlar, bir de kavga etmişler öyle... tuhaf yani. suç duyurusu kesin. tüm paylaşımların ekran görüntülerini aldık.

• hiç..

0|0
    0|0
  • Kadının hatası her b. kunuzu selfiii selfii deyip cekip atarsanız böyle olur. Bırakın yaw bu selfiii olaylarını :D

0|0
    0|0
    • 3ay

kadının işle ilgili 4-5 fotosu var, o da bir iş platformunda sadece. oradan bulmuş, aşık olmuş. bir sürü saçmalık yapmış işte anlattığım gibi. kadının sosyal medya hesabı yok. hiç açmamış şimdiye kadar. ne face ne twitter hesabı var.

• 3ay

Anladım. Hesabı kapattırmak ve resimleri kaldırmak kadının ana amacı idi. Dava açmak istemedi zira çok güzel ve aşırı zeki bir iş kadını, başka bir suçtan da mağdur. Bundan da dava edersem önüne gelene dava açıyor diye düşünüp diğer davalarımdaki mağduriyetimi hafife almasınlar dedi. Adama durumun ciddiyetini ve suç duyurusunda bulunulacağını bildirdik. Hem sahte hesabı kapattı hem de tüm resimleri kaldırdı. Ama öncesinde linkleri ve ekran görüntülerini aldık. Tekrar ederse veya farklı işlere kalkışırsa diye gereken delilleri topladık. İyi hal indirimine itiraz etsen de etmesen de daha önce benzer suç işlemediyse alt sınırdan ceza verir, erteler zaten.

• 3ay

Hayır eger siz Şu an onu uyarıyı yapmış ve bu uyarınıza önce uymuş sonra tekrar cayarsa bunu mahkemede iyi hale karsı kullanılabiliyor :) nasılki delilleri karırma suphesi olana yurtdısı cıkıs yasagı koyulması gbi bunuda emsal gösterebilirsiniz.

• Neyseki sosyal medyam ve fotoğraflarım yok heryerlerde yok 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

arkadaşımın da yok. sadece bir iş platformunda işle ilgili 4-5 fotoğrafı var. onları almış, kadının adına hesap açmış, şiirler yazmış, kadının adına açtığı hesaptan kendi hesabına yorumlar yazmış, kavga etmiş kendi kendine.

• O adamın dötünde dinamit patlatırım

0|0
    0|0
  • millet sosyal aglardan yataga da atyır onu da yaz

0|0
    0|0
  • Oksijen israfı organizmalar. Yahu bu kadar karaktersizlik nasıl olur? Bir bayan bir bayana yapmaz bunu. Kesin bir erkek yaptı bunu. Ama resimleri nasıl ele geçirmiş. Bence kullanılan resimlerin kimlerden ele geçirilebildiğini çözerek kişiyi bulmaya çalışabilir. Savcılığa direk suç duyurusunda bulunulsun.

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanal alem yalan alem

1|0
    0|0
  • Sanaldan birine güvenmenin sonuçları.

0|0
    0|0
    • 3ay

kadın kimseye güvenmemiş kimseyle yazışmamış. adına hesap açıldığını da aylar sonra tesadüfen öğrenmiş. bir arkadaşı sana istek yolladım neden kabul etmedin dediği zaman şüphelenip araştırmış. ben de gördüm hesabı, kendi kendine yazmış, şiirler döşemiş, sanal alemde kendi ağzından ve kadın adına açtığı hesaptan karşılıklı yazışmış ve kavga etmiş. :)

• Kadın yapıcağını yapmış zaten😄

0|0
    0|0
    • 3ay

kadın daha bir şey yapmadı. o resimler kaldırılmazsa yapacak gereğini

• 3ay

O zaman bence beklemesine gerek yok adamın böyle yapması çok sinir edici birşey direk işlemi başlatırdım

Yükleniyor...