Akrabalarımın yüzde doksanı pişkin , ikiyüzlü , çıkarcı, vefasız ve nankör. Sevmemem çok doğal değil mi?

Eskiden olanları unutayım diyorum ama en ufak hareketleriyle hatırlatıyorlar. Teyzelerim var annem 2 büyük ameliyat geçirdi hiç yanında olmadılar. ama annem bu durumdan sonra bile onların her işine koştu enayi gibi. Şimdi yeme içmeye gelirler bize. Amcamın biri abim onlarda 3 gece misafir kaldığında üni de ev ararken kovmaktan beter etti. Taa başka şehire amcaoğlunun düğününe gittik sonra babamın ısrarıyla yinede. Bu amcamlar bu hafta iki kere geldiler bize hiç birşey yaşanmamış gibi. yol yapıyorlar kendilerine. Bir de ben de abim gibi onların bulunduğu şehirde okudum bir kere bile arayıp sormadılar şimdi bize de gel diyorlar bana. Daha çok örnek var da uzatmayayım.

0|1
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Akrabaları allah bahşeder
    Ama ne güzel ki arkadaşlarımızı kendimiz seçeriz ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

Keşke bahşedilmeseydi bazıları. Bugün elinde valizle geldi karı koca düğüne gelmişler birisinin. Ya 5 yıl onların olduğu şehirde okudum bir kere bile arayıp sorulmadım. Zamanında evdelerken kapı açmayan insanlar bunlar. Şimdi gidip kalsam evlerinde kaldığıma pişman ederler. Ama maşallah bizim evi Otel gibi kullanıyorlar.

• 3ay

Ona benzer bir şey oldu zaten ☺kapının arkasında beni farketmemiş biri hoop dedim😆

• 3ay

;)) korkut yüzünü pudrala çık dışarııı

• en iyisi valla
    nerde çokluk orda bokluk

1|0
    0|0
  • akrabalar hep öyle

1|0
    0|0
  • sevme bırak zorunda değilsin merhaba merhaba de yeter bence

1|0
    0|0
    • 3ay

Emri vaki yapıp kalmaya geldiler bugün bize. kendileri zamanında kapı açmayan insanlar

• 3ay

Takmamaya çalışırım ☺

• 3ay

dediğini yap😏😏😏😏😏😏😏

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyle orospuuuuuuuttf coklari xok var

1|0
    0|0
  • Genelde iki yüzlü oluyo bazıları

1|0
    0|0
Yükleniyor...