SEvgilim bana laf atan kasiyeri işten çıkarttı?

Kasiyer ismimi sormuştu bende bunu sevgilime söyledim oranın müdürünü tanıyormş ve söylemiş olayı. ben vicdan yapıp niye söyledin dedim sevgilim bana kızdı ne biliyim orda çalıştığına göre parası yoktur falan dedm o da adam gibi çalışsaydı dedi sizce doğru olan ne olurdu

0|1
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Acıma acınacak duruma düşersin. .. Ama merak ediyorum marketin sahibi sorsa ne yapacaktı sevgilin... Davranışı doğru müşteri ile böyle bir dialoğa girilmemeli... Eğer karşıdan bir ışık yoksa. Ama şimdi sevgilinin elinde bir potansiyel kalmadı adam şimdi karşısına çıkarsa ne olacak? Şehirden mi kovduracak? Ben olsam bir insanın ekmeği ile oynamak için 2 den fazla düşünürüm... çok yırtıcı olabiliyorlar... Gücü yeten yetene...

0|0
    0|0
    • 3ay

Adam gibi çalışsaydı dio işte o da direk işten çıkarılsın dememiş aslında sadece söylemiş müdüre

• 3ay

Bilmiyorum ne oldu ne döndü.. belki de ilk şikayet değildi...

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle hatalisiniz. İnsanların ekmegiyle oynamak bu kadar kolay olmamalı. Alt tarafı adini sormuş ne hemen gidip söylüyorsunki. Ne geçti eline. Hayatında kac kez gorecektinki o kasiyeri?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben söyleyeceğini bilmiyordm ama sevgilimde bana kızdı senden yüz bulsa daha neler sorardı dedi

Erkekler Ne Diyor 12

• O da asılmasaymış iyi olmuş p. ç erkek modunu bıraksınlar

0|0
    0|0
  • Ben olsam senide atardim tek başına kal öyle düşünceye bak biri benim sevgilime yan bakacak ben ses etmicem heaa

0|0
    0|0
  • Aferin onaaaa hava atmak için ne hallere giriyor insan

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendiside zamanında öyle yerlerde çalışmış ama ben kimseyle konuşmaya çalışmadm işimi yaptm diyo böyle adam olmayanlara acıma dio senden yüz bulsa bir ismini söylesen daha neler sorardı dedi

• İyi oldu

0|0
    0|0
  • umarım aynı şey sevgilininde başına gelir anlasın yaptığını

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgilimin başına gelse de en azından böyle bir sebepten gelmez diye düşünüyorm :)

• 3ay

Hayır hiç alakası yok kendiside geçici bir yerde çalışıyo hatta :) bizim burda böyle şeyler olmuyo çalışacak adam düzgün çalışsın dedi

• 3ay

tamam o konuda haklı olabilir ona bişey demiyorum zaten ama işinden attıracak kadar olayı büyütmemeliydi o aşırı olmuş

• O hatalı görünen ama sende cilve yaptıysan bilemem

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben cilve falan yapmadm yüzüne bile bakmadım yani

• 3ay

Hal etti o zaman elalemin sevgilisine karısına isim soruyorsa dayak yemediğine dua etsin yaw he iyi olmuş

• keşke umursamasaydın

0|0
    0|0
  • Işten ayrilmasini saglamak yanlis olmus. Gormezden gelinebilirdi. Cahil demek ki o insan

0|0
    0|0
  • Bu ne kafası

0|0
    0|0
  • hangi dizi

0|0
    0|0
  • Biraz vicdansizca olmus sevgilin kendini bir pok sanan tiplerden sanirim uyarsalar yeterdi sonucta tecavuz etmedi sana insanlarin ekmegiyle boyle oynanmax

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendiside zamanında öyle yerlerde çalışmış ama ben kimseyle konuşmaya çalışmadm işimi yaptm diyo

• 3ay

Tam yani her insan hata yapar onemli olan affedici olmak hatasini soylemek isten k9vmak degil bu adamin gururu daha cok incinmistir ne diyecek annesine birine adini sordum isten attilar demek kolay mi

• gün gelir devran döner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 3 kere okudum kasiyerin hatasını anlamadım

1|0
    0|0
  • Kasiyeri beğenmiş olsaydın sevgiline söylemezdin..
    Demek ki çocuğu beğenmedin..

1|0
    0|0
    • 3ay

Hayır söylerim ama onun söyleyeceğini bilmiyodum ben zaten niye söyledin dedim şaşırdm

• 3ay

İsim sordu işten çıkarma hakları olduğunu sanmıyorum..

• dogru yapmıs

0|0
    0|0
  • Sevgilin salağın teki

0|0
    0|0
  • isim sormuş sadece egon yuzunden adamin ekmeğiyle oynamissin kusura bakma da bu şımarıklık

0|0
    0|0
  • Ya ismini sorsa nolcak taciz mi etti cocuk sanki seni? Bir insani ekmeginden ettin aferin sana.

0|0
    0|0
  • ne mızmız karısın adını sorduda nolmuş sevgiliye yetiştirmek ne demek

0|0
    0|0
  • Kuyruk sallamasan, o cesareti bulamazdi

0|0
    0|0
  • senin sevgilin olduğunu bilmiyordur belki

0|0
    0|0
  • Niye adını sordun durup dururken terslseydin sevgilinede demeseydin